خودروmvm110

خودرو   MVM110- DOHمجهز به موتور جدید چهار سیلندر DOHC  با حجم 1083CC شانزده سوپاپ و قدرت 68 اسب بخار می باشد ، سیستم پاشش سوخت از نوع انژکتوری چند نقطه ای و ترتیبی ( sequential Multer Point Injection  ) می باشد .
در طراحی این خودرو استحکام ، ایمنی ، کارایی ، ارگونومی و حفظ محیط زیست ( مجهز به دو کاتالیست و کنترل تبخیر هیدروکربن و سیستم کنترل مدیریت موتور مدار بسته با دو سنسور اکسیژن ) در نظر گرفته شده است . تجهیزات و تزئینات داخلی این محصول بسیار مدرن و جدید بوده و خودرو در تستهای جاده ای از نظر پایداری و خوش فرمانی ( Rid & Handling  )  استاندارد جهانی ISO و از نظر آلودگی و مصرف سوخت استاندارد اروپائی را دارا میباشد. استاندارد های ایمنی اجباری از قبیل تصادف از جلو، عقب و جانبی  ترمز ، دید ، چراغها و صدا و ......... در این خودرو ( تمامی موارد استاندارد های 52 گانه اجباری اروپا ) لحاظ شده است .
 

خودرو بصورت استاندارد مجهز به حفاظ های جانبی ( Side Protcctor  ) ، فلاپ درب پنجم و سپرهای همرنگ ، دربها و بدنه تقویت شده ، فرمان هیدرولیک بسیار نرم ، کولر ، رادیو پخش با چهار بلندگو ، چراغ ترمز سوم ، کلید تنظیم نور پشت آمپر ، چراغ مه شکن جلو و عقب ، صندلی تاشو عقب ، گرمکن شیشه عقب ، شیشه شور و برف پاکن عقب ، قفل مرکزی و آینه های جانبی برقی همرنگ با بدنه بوده و شیشه بالابرهای جلو و عقب برقی بوده و در هنگام ترک خودرو و فعال کردن سیستم ضد سرقت بطور اتوماتیک بسته می شوند . هر دو کلید خودرو مجهز به کنترل از راه دور رادیوئی می باشند.


مطالب مشابه :


معرفی MVM530،محصول جدید مدیران خودرو

دومين محصول شركت چري چين پس از mvm110 با نام mvm530 قرار است به مصرف سوخت اين خودرو با موتور 2000
رتبه بندی مصرف انرژی خودروهای ساخت داخل در سالجاری مشخص شد.

نتیجه تست مصرف سوخت شهری نشان می دهد که در براساس این گزارش پس از mvm110، خودروهای پراید
MVM جدید در بازار

شرکت مدیران خودرو بعد از ارائه دو محصول mvm110 در دو مدل 3 و 4 مدل ها میزان مصرف سوخت این
کم‌مصرف‌ترین خودروهای بازار ایران را بشناسیم+ تصاویر

Car - کم‌مصرف‌ترین خودروهای بازار ایران را بشناسیم+ تصاویر - مرجع تخصصی خودرو های ایرانی
خودروmvm110

خودرو mvm110- dohمجهز به موتور جدید استاندارد جهانی iso و از نظر آلودگی و مصرف سوخت
"ام.وي.ام530"؛ خودرو تازه‌ وارد چري به ايران + عکس

دومين محصول شركت چري چين پس از "mvm110" با نام "mvm530" قرار است مصرف سوخت اين خودرو با موتور 2000
برچسب :