فروش و دانلود رایگان نرم افزار قرض الحسنه فامیلی-خانوادگی (مجهز به قسمت پرداخت سریع)


  • امکانات نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق    توضیح برخی ویژگیها:


  • امکان ثبت ، ویرایش و حذف اعضاء
ثبت و حذف وام (مجهز به لیست نوبت وام)ثبت دریافت و پرداخت اقساط ، ماهیانه ، برداشتیمجهز به دو نوع پرداخت : پرداخت معمولی – پرداخت سریع(ثبت تمام پرداختی های اعضاء در 5 دقیقه)

توضیح: اگر با نرم افزار های حسابداری قرض الحسنه آشنا باشید حتما میدانید که برای ثبت یک مورد پرداختی ماهانه یا قسط نیاز به وارد کردن اطلاعات لازم از جمله کد عضو ، نوع پرداختی، تاریخ پرداخت، مبلغ پرداختی و اطلاعات تکمیلی دیگر می باشد لذا برای ثبت یک مورد پرداختی اعم از مبلغ ماهانه یا قسط به طور متوسط 20 ثانیه وقت لازم است. اکنون اگر شما بخواهید در نرم افزار برای 100 عضو  یک ماهانه و یک قسط وام ثبت کنید، لازم است 200 مورد ثبت انجام دهید که ثبت این موارد بیش 1 ساعت زمان نیاز دارد از طرفی هم احتمال بروز خطا و اشتباه حسابدار در ثبت مبلغ و یا تاریخ و یا کدعضو  و یا از قلم افتادن یک عضو در هنگام ثبت وجود دارد و این اشتباه می تواند تراز حسابها را دچار مشکل کرده و حسابدار را برای مدتی (جهت کشف اشتباه) به خود مشغول کند.

گزینه منحصر به فرد "پرداخت سریع" که در نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق طراحی شده، همه این مشکلات را به شیوه ای ویژه حل کرده است به نحوی که شما می توانید تمام پرداختی های بیش از صد عضو را در کم تر از 5 دقیقه ثبت کنید واز طرفی احتمال بروز خطا در هنگام ثبت هم  به نحو چشمگیری کاهش می یابد و کشف خطای احتمالی هم بسیار ساده خواهد بود. برای آشنایی با نحوه عملکرد این قسمت از نرم افزار می توانید فیلم نحوه عملکرد آن را که بر روی سایت قرار دارد مشاهده کنید.

ثبت هزینه ها و درآمد هامشاهده موجودی و وضعیت صندوقصدور صورتحساب (دفترچه) ماهانه به صورت خانوادگی یا فرد به فرد

توضیح: نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق مجهز به قسمت صدور صورتحساب ماهانه به صورت خانوادگی یا فرد به فرد است که شما می توانید آنها را چاپ کرده نسخه اول این صورتحسابها پس از مهر شدن توسط حسابدار به اعضاء تحویل داده می شود که هرکدام حکم یک برگ از دفترچه حساب آن فرد یا خانواده را دارد و باید به دفترچه آنها اضافه شود. صورتحساب شامل مبلغ ماهانه و قسط وام و تعداد اقساط باقیمانده از وام هر عضو  می باشد و در انتهای آن جمع مبلغ صورتحساب (که هر فرد یا هر خانواده باید پرداخت کند) محاسبه شده و کار حسابدار را بسیار آسان می کند.

دارای دفترچه یادداشت با امکان جستجو درعنوان یادداشتهامجهز به سیستم پشتیبان گیریبیش از 80 پوسته زیبا و جدید برای نرم افزارامکان گزارش و چاپ وام های جاری و…امکان گزارش و چاپ اعضاءآموزش کامل نرم افزار به صورت فیلمدارای آموزش به صورت خلاصه در هر قسمت از نرم افزار جهت آموزش حین کار با نرم افزارمجهز به لیست نوبت وامامکان محاسبه جمع مبلغ پراختی های اعضاء در هر ماهامکان چاپ گزارش پرداختی های یک عضو در محدوده زمانی دلخواه شما به تفکیک ماهیانه یا اقساط و محاسبه جمع آنها به تفکیکامکان پرداخت وام به دو صورت: بر اساس نوبت و یا به صورت قرعه کشی

توضیح: نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق مجهز به قسمت نوبت وام است به شکلی که اعضاء به نوبت و به ترتیب ثبت در نرم افزار در صف وام قرار می گیرند. شما می توانید بر اساس نوبت یا با قرعه کشی (که امکان آن در نرم افزار تعبیه شده) یا به دلخواه به اعضاء وام بدهید. هر عضوی که وام دریافت میکند از لیست نوبت وام خارج میشود و پس پرداخت اقساط وام و به محض تسویه آن به طور خودکار دوباره در انتهای لیست نوبت وام قرار می گیرد.

امکان شخصی سازی به سفارش کاربر

توضیح: شما میتوانید تغییرات درخواستی خود را سفارش داده و (با پرداخت هزینه طراحی) آنها را به نرم افزار اضافه کنید.

امکان ثبت اطلاعات مالی لازم، خارج از محل جلسه (نیازی به داشتن لپ تاپ جهت بردن نرم افزار به محل جلسه ماهانه ندارید)

توضیح: یکی دیگر از ویژگی های مفید نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق امکان ثبت خارج از محل جلسه برای ماهیانه و اقساط دریافتی ماهانه می باشد. ثبت خارج از محل جلسه یعنی اینکه الزامی به استفاده از نرم افزار در هنگام برگزاری جلسه ماهانه نیست چون شما می توانید ثبت های لازم را  بعد از جلسه انجام دهید در واقع شما  تنها صورتحساب های خانوادگی صادر شده توسط نرم افزار را به همراه خود به جلسه میبرید و دریافتهای مبالغ ماهانه و اقساط را در آن ثبت می کنید. صورتحساب خانوادگی این نرم افزار  به نحوی طراحی شده که امکان ثبت خارج از محل جلسه را به راحتی فراهم می کند. نسخه اول این صورتحسابها به اعضاء تحویل داده می شود که هرکدام حکم یک برگ از دفترچه حساب آن خانواده را دارد و باید به دفترچه آنها اضافه شود. نسخه دوم این صورتحسابها نزد حسابدار باقی می ماند و حسابدار می تواند در هر زمان دیگری ثبت های لازم نرم افزار را به سادگی  از روی آن انجام دهد.

با وجود این امکان (برخلاف نرم افزار های مشابه ) دیگر لازم نیست که برای استفاده از این نرم افزار لپ تاپ تهیه کرده و نرم افزار را به محل جلسه ببرید بلکه تنها با نصب آن بر روی کامپوتر شخصی تان می توانید در خارج از محل جلسه از آن استفاده کنید و موارد لازم را هر زمان دیگری در آن ثبت کنید.

محیط بسیار ساده

توضیح: آیا تاکنون شده با دیدن ظاهر یک نرم افزار احساس کنید کار با آن مشکل است و از خیر آن بگذرید؟

   از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق محیط آن است که محیطی ساده و کاربردی است و از شلوغ کردن نرم افزار و گذاشتن امکانات اضافه و زائد جلوگیری شده است برخلاف بسیاری از نرم افزار های حسابداری که کاربر با مشاهده ظاهر شلوغ و امکانات زائد آن دچار سردر گمی شده و از کاربا آن صرف نظر می کند.

بدون نیاز به آشنایی با دانش حسابداری

توضیح: اگر تاکنون نرم افزارهای قرض الحسنه را دیده باشید حتما متوجه  شده اید که برای کار با آنها بایستی با اصول حسابداری آشنا بود و از طرفی تسلط کافی به کار با کامپیوتر نیز لازم است. اما نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق به شکلی است که برای کار با آن، نیازی به آشنا بودن با اصول حسابداری و حتی آشنایی کامل به کار با کامپیوتر نیست.

دارای قفل سخت افزاری


جهت دانلود رایگان نسخه دموی این نرم افزار به سایت اصلی ما مراجعه کنید:

سایت اصلی عتیق رایانهقیمت نرم افزار قرض الحسنه فامیلی عتیق به همراه ارسال رایگان درب منزل 80,000 تومان


شما میتوانید برای دریافت  توضیحات بیشتر درباره نرم افزار صندوق قرض الحسنه فامیلی عتیق با شماره مستقیم 09139602115 تماس بگیرید

 


شماره مستقیم مسئول فروش: 09139602115


شماره دفتر عتیق رایانه : 03112652361


ایمیل : atighrayaneh@yahoo.comنرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی عتیق را دانلود کنید و با نرم افزار های مشابه مقایسه کنید.


نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگینرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی


مطالب مشابه :


نرم افزار حسابداری قرض الحسنه فامیلی بایوتک + دانلود

حسابداری قرض الحسنه ، دانلود دریافت دفترچه ، به اعضا وام بدهید و
فرم دریافت وام

فرم دریافت وام. ريال نوع وام : قرضالحسنه تاريخ دريافت: : / / به حروف :
همه راه های دریافت وام قرض الحسنه

وبلاگ شخصی حمیددهیری - همه راه های دریافت وام قرض الحسنه
مجوز بانک قرض الحسنه

موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر - مجوز بانک قرض الحسنه شرایط دریافت وام جوانان
حکم وام و سود بانکی

آشنایی و معرفی نرم افزار صندوق قرض الحسنه اورانوس همراه با دموی فیلمی رایگان دریافت وام
فروش و دانلود رایگان نرم افزار قرض الحسنه فامیلی-خانوادگی (مجهز به قسمت پرداخت سریع)

فروش و دانلود رایگان نرم افزار قرض الحسنه (مجهز به لیست نوبت وام) ثبت دریافت و
چرا صندوق قرض‌ الحسنه فامیلی؟

دانلود نرم افزار حسابداری قرض الحسنه برای دریافت یک وام برای وام قرض الحسنه;
اساس نامه اولیه صندوق قرض الحسنه

اولیه هر عضوبرای دریافت وام در مرحله اول قرض الحسنه با شرایط ذیل موافقت
پرداخت اینترنتی اقساط وام‌های صندوق‌ قرض‌الحسنه پست بانک ایران از طریق کارت‌های شتابی

پست بانک و صندوق قرض الحسنه مذکور نموده تا دریافت‌کنندگان وام از این صندوق
راهنمای تاسیس صندوق های قرض الحسنه

راهنمای تاسیس صندوق های قرض الحسنه ( قرض الحسنه) از طریق دریافت دریافت وام و
برچسب :