دانلود دفترچه سوالات کارشناسی ارشد صنایع در گرایش های مختلف سال91-92

دفترچه سؤالات و پاسخ آزمون کارشناسی ارشد صنایع – صنایع 1392(+پاسخ تشریحی و کلیدی)

این مجموعه ، دربرگیرندۀ دفترچه سؤالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۲ مهندسی صنایع در گرایش های مهندسی صنایع و صنایع – مهندسی مالی (۱۲۵۹) و مدیریت سیستم و بهره وری و مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی (۱۲۶۰) به همراه پاسخنامۀ کلیدی و پاسخ تشریحی به سؤالات این آزمون ها(تایپ شده و به تفکیک دروس) می باشد.
گفتنی است ، این پست به تدریج تکمیل می گردد .

  • مهندسی صنایع – صنایع کد ۱۲۵۹

دفترچۀ سؤالات ، پاسخ های کلیدی و تشریحی مهندسی صنایع (صنایع – صنایع | مهندسی مالی ) کد ۱۲۵۹
(سؤالات و پاسخ تشریحی دروس به طور کامل قرار گرفت )
* پاسخ کلیدی به سؤالات مهندسی صنایع – صنایع کد ۱۲۵۹ طبق دفترچۀ کد C(+لطفاً اینجا کلیک کنید)


جهت دانلود فایل دفترچه سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع - صنایع 1392 کد 1259 (همراه با پاسخنامۀ کلیدی سؤالات) بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.
download.gif

لینک کمکی | حجم فایل 1.74 مگابایت | نوع فایل rar | دفعات دانلود 1797 جهت دانلود فایل پاسخ تشریحی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع - صنایع 1392 کد

1259 بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.

download.gif

لینک کمکی | حجم فایل 10.02 مگابایت | نوع فایل rar | دفعات دانلود 1835
  • مهندسی صنایع – سیستم و بهره وری کد
    ۱۲۶۰

دفترچۀ سؤالات ، پاسخ های کلیدی و تشریحی مهندسی صنایع ( سیستم و بهره وری و مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی ) کد ۱۲۶۰
(سؤالات دروس به طور کامل قرار گرفت  + پاسخ تشریحی دروس زبان عمومی و تخصصی ، تئوری احتمال و آمار مهندسی و تحقیق در عملیات۱ و پاسخ کلیدی ریاضی عمومی ۱و۲ در این فایل ها موجود است )

* پاسخ کلیدی به سؤالات مهندسی صنایع – سیستم کد ۱۲۶۰ طبق دفترچۀ کد D(+لطفاً اینجا کلیک کنید) جهت دانلود فایل دفترچه سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع - سیستم 1392 کد 1260 (همراه با پاسخنامۀ کلیدی سؤالات)

 بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.

 
download.gif


لینک کمکی | حجم فایل 2.57 مگابایت | نوع فایل rar | دفعات دانلود 1121 جهت دانلود فایل پاسخ تشریحی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع - سیستم 1392 کد 1260
بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.
download.gif

لینک کمکی | حجم فایل 2.18 مگابایت | نوع فایل rar | دفعات دانلود 1002

 

منبع : گردآوری شده توسط وب سایت انجمن صنایع ieun.ir ؛ پاسخ ها از دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع و وب سایت های ieclub.ir و msie.ir و استادان گرانقدر و برتر مهندسی صنایع ، جناب آقایان دکتر ایوزیان ، مهندس زاهدی سرشت ، مهندس ایمن پور ، مهندس شایان ،مهندس نیکوفکر ، دکتر امیری ، مهندس کوشا ، مهندس ممیزی ، مهندس قاسمی ، مهندس جهانشاهی ، دکتر آغاسی و…


قسمت دوم دانلود دفترچه سوالات کارشناسی ارشد :


دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد صنایع (کنکور 92)


لطفا جهت دانلود سوالات مهندسی صنایع 92 کليک کنيد

لطفا جهت دانلود سوالات مدیریت سیستم 92 کليک کنيد


کليد اوليه آزمون تحصيلات تکميلي (کارشناسي ارشد صنایع ) سال 1392


لطفا جهت دانلود کلید سوالات صنایع 92 کليک کنيد

لطفا جهت دانلود کلید سوالات مدیریت سیستم 92 کليک کنيددانلود رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته صنایع(آزمون سال 92)


لطفا جهت دانلود سوالات آزاد 92 کليک کنيددانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد صنایع (آزمون سال 91)

لطفا جهت دانلود سوالات مهندسی صنایع کليک کنيد

لطفا جهت دانلود سوالات مدیریت سیستم کليک کنيد


کليد اوليه آزمون تحصيلات تکميلي (کارشناسي ارشد صنایع ) سال 1391


لطفا جهت دانلود کلید سوالات کليک کنيد


دانلود رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته صنایع(آزمون سال 89)


لطفا جهت دانلود سوالات آزاد 89 کليک کنيد


SOAAL-Konkur-Arshad-Azad-91-IE_SYS-www.i

این مجموعه شامل سؤالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش های مهندسی صنایع و مدیریت مالی و مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی مربوط به سال ۱۳۹۱ می باشد.

جهت دانلود فایل سؤالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی صنایع و مدیریت مالی 1391 بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.
download.gif
لینک کمکی | حجم فایل 1.3 مگابایت | نوع فایل rar | دفعات دانلود 1191 جهت دانلود فایل سؤالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه آزاد سال 1391 بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.
download.gif

لینک کمکی | حجم فایل 8.46 مگابایت | نوع فایل rar | دفعات دانلود 1086

جواب تشریحی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۱ «کلیه گرایش ها»


دفترچه سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع – صنایع ۱۳۹۰(همراه با پاسخ تشریحی و کلیدی سؤالات)

دفترچه سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع - صنایع 1390(همراه با پاسخ تشریحی و کلیدی سؤالات)

این مجموعه ، دربرگیرندۀ دفترچه سؤالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۰ صنایع-مهندسی صنایع و صنایع – مهندسی مالی (۱۲۵۹) ، پاسخنامۀ کلیدی و پاسخ تشریحی به سؤالات این آزمون (تایپ شده و به تفکیک دروس) می باشد.گفتنی است که پاسخنامۀ کلیدی سؤالات این آزمون که از سوی سازمان سنجش منتشر شده است در محافل مهندسی صنایع بحث هایی را به دنبال داشته است ؛ که حاکی از عدم درست بودن بعضی جواب ها و موارد دیگری بوده است.

+ مجموعه پاسخ های تشریحی از سوی دپارتمان مهندسی صنایع منتشر شده است.

جهت دانلود فایل دفترچه سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع - صنایع 1390(همراه با پاسخنامۀ کلیدی سؤالات) بر روی تصویر زیر کلیک نمائید. download.gif

لینک کمکی | حجم فایل 947.63 کیلوبایت | نوع فایل zip | دفعات دانلود 3508 جهت دانلود فایل پاسخ تشریحی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد صنایع - صنایع 1390 بر روی تصویر زیر کلیک نمائید. download.gif

لینک کمکی | حجم فایل 2.36 مگابایت | نوع فایل zip | دفعات دانلود 3321

"پیشنهاد "معرفی منابع کنکور کارشناسی ارشد صنایع 93
منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات
زبان عمومی کارشناسی ارشد رشته صنایع:

جزوات موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین
منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات زبان  تخصصیکارشناسی ارشد رشته صنایع :جزوات موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین

منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات ریاضیات عمومی(1و2)کارشناسی ارشد رشته صنایع:
ریاضی عمومی1 (دوجلد)- مسعودآقاسی- انتشارات نگاه دانش-  چاپ دوم87
ریاضی عمومی2 (دوجلد)- مسعود آقاسی- انتشارات نگاه دانش- چاپ دوم87
(توضیح: این چهار جلد برای کنکور کارشناسی ارشد تمامی رشته‌های مهندسی کفایت است. جلد اول ریاضی عمومی 1و2 به درس و سوالات مهم اختصاص یافته و جلد دوم ریاضی عمومی 1و2 به سوالات کنکور 83 به بعد تمامی رشته‌های مهندسی با حل کاملا تشریحی اختصاص یافته است. از نکات مثبت این کتاب پشتیبانی خوب مسعود آقاسی از کتاب در سایت شخصی اش است که غلط‌نامه‌ی کتاب را در سایت خود به روز می‌کند و با دسترسی به آن می توان به مجموعه‌ای کامل برای ریاضیات دست پیدا کرد. البته این کتاب در چاپ جدیدتر با سوالات کنکور سراسری و‌ آزاد 88 همراه شده است که به قیمت آن دسترسی نداشتم.)

ریاضی عمومی 1و2 - محمدصادق معتقدی- پارسه-(توضیح: این دو جلد کتاب بسیار مختصر و مفید به بررسی ریاضیات کنکور پرداخته‌اند که دارای نقیصه‌های فراوانی ست. شاید این دو جلد تنها بتواند برای کنکور آزاد راهگشا باشد.)

به کتاب‌های فوق‌الذکر می‌توان در اولویت‌های پایین‌تری این کتاب‌ها را اضافه نمود:

كتاب رياضي عمومي حاجي جمشيدي ( پوران پژوهش)
كتاب رياضي عمومي 1و2 تاليف مسعود نيكوكار


منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات
آمار و احتمالات مهندسیکارشناسی ارشد صنایع:

آمار و احتمالات مهندسی (دوجلد)- دکتر مجید ایوزیان- انتشارات ترمه - چاپ دوم 87 - جلد سوم که شامل تستهای مختلف است، در راه است
(توضیح: گویی مجموعه‌ای تکمیلی در راه است که به سه جلد افزایش یافته و زمان چاپ آن هنوز معلوم نیست. این مجموعه شامل تست‌های تالیفی، کنکور و توضیحات کامل مباحث می باشد. به عقیده‌ی بسیاری تا حد خوبی برای کنکور کفایت است البته غیر از بخش‌های مختصری که جدیدا در کنکور مطرح شده است که در چاپ فعلی نیست. این نقیصه در تمامی مراجع دیگر کنکور نیز موجود است. مشکل اصلی این کتاب بالا بودن سطح برخی از سوالات است که البته با کنکور 89 مشخص شد که سوالات به مرور در حال سخت شدن است. سوالات بسیاری از این دو جلد در کنکور سراسری و آزاد طرح شده است.)

آمار و احتمال- احمد گایینی- پارسه(زیتون سبز)- چاپ اول88(توضیح: این کتاب توسط موسسه پارسه توزیع می شود و معمولا فروش آزاد ندارد. تنها می توان نسخه‌های کپی آن را تهیه کرد و یا با شرکت در آزمون ‌های پارسه آن را تهیه نمود. نکته‌ی مهم این کتاب تفکیک تست‌های تالیفی و کنکوری ست. البته اشکالات بسیاری در حل این کتاب وجود دارد که برخی بسیار بدیهی به نظر می رسند. این کتاب می‌تواند به عنوان کتاب مکمل و حل تست نگاه شود، گرچه درس این کتاب هم جامع است اما درک اولیه‌ي آن مشکل است.)
به کتاب‌های فوق می‌توان مجموعه‌های زیر را به ترتیب اهمیت اضافه کرد:
جزوه دکتر شهریاری- استاد دانشگاه خواجه نصیر
حل المسائل شلدون راس- مجيد ايوزيان و آرنوش شاكري- انتشارات ترمه
تئوري احتمالات و كاربرد هاي آن- دكتر سيد تقي اخوان نياكي


منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالاتتحقیق در عملیاتکارشناسی ارشد رشته صنایع:

 برنامه ریزی خطی و روابط شبکه ای بازارا- مختار بازارا)
(توضیح: این کتاب از منابع اصلی طراحان کنکور است و غالبا از مثال‌های این کتاب به صورت تست در کنکورهای سراسری و آزاد سوال طرح می‌شود. می‌توان به مسائل این کتاب، کتاب حمدی طه و کتاب پروفسور آریانژاد را افزود. مازیار زاهدی سرشت با همکاری انتشارات نشر دانشگاهی حل‌المسائلی برای کتاب بازارا نوشته است که می‌تواند راهگشای خوانایی و فهم مسائل بازارا باشد. خواندن کتاب بازارا و یا حداقل مسائل حل شده‌ی آن اکیدا توصیه می‌شود)
مبانی تحقیق در عملیات - میثم ربیعی، محسن عبادی و مصطفی مزینانی - انتشارات پیوند نو-  چاپ بهار 89
(توضیح: این کتاب از جدیدترین کتابهای کارشناسی ارشد صنایع است. کتاب 564 صفحه ای در جلد اول کم نقص است. مثال ها و تست های حل شده با پاسخ های تشریحی وجه برتری این کتاب نسبت به سایر کتاب های موجود در بازار است. البته مشکل اصلی این کتاب نبود جلد دوم آن است! هنوز جلد دوم چاپ نشده و نمی توان نظر قطعی صادر کرد اما در میان کتابهای موجود در بازار پاسخ های صحیح و تشریحی و تست های بسیار زیاد آن ارزش خواندن را بدون شک دارد. جلد اول کتاب تا پایان روش سیمپلکس است.)

تحقیق در عملیات - مازیار زاهدی سرشت، شهرزاد خسروی- انتشارات نگاه دانش- قیمت: 7000 تومان- چاپ اول 88(توضیح: این مجموعه تمرکز اصلی بر روی درس داشته و با مثالاتی تحقیق در عملیات را توضیح داده است. ایراد اصلی آن مختصر بودن جواب‌های حل شده است که درک آن‌ها را برای کسانی که تازه شروع به خواندن کرده‌اند بسیار مشکل می کند. از مثال‌های آن سوالات متعددی در کنکور دانشگاه آزاد طرح شده است.)

بانک تست ارشد تحقیق در عملیات1- مازیار زاهدی سرشت- انتشارات پوران پژوهش- چاپ سوم 88
(توضیح: این مجموعه شامل 300 تست تالیفی از کتاب بازارا و تالیف شخصی مازیار زاهدی سرشت است که به صورت گزینه ای پاسخ داده شده‌اند. از طرف دیگر تست‌های کنکور سال‌های 75 تا 88 صنایع سیستم و صنایع صنایع سراسری در این کتاب آورده شده است که متاسفانه جواب تشریحی برای آنها گنگ است و یا وجود ندارد، اما نسبت به سایر نسخه‌های موجود در بازار این مزیت را دارد که جواب‌های آن قابل اطمینان‌اند و تقریبا بدون غلط است. شاید در آینده حل تشریحی بتواند این کتاب را به جامع ترین مجموعه تستی تبدیل کند. نقصیه حل تشریحی در کتاب دوهزار تست به کلی حل شده و برای سوالات مختلف جوابهای تشریحی کامل ارائه شده است.)
تحقیق در عملیات- بهزاد اشجری- پارسه- چاپ اول 88
(این کتاب به زبانی نسبتا ساده به تحقیق‌در عملیات نگاه کرده است و برای شروع مناسب است. این کتاب شامل تست و مساله‌ی تشریحی است که البته خالی از اشکال به هنگام حل نمی باشد. اما کلیت کتاب مثبت است و می تواند در کمبود بازار تحقیق در عملیات، کتابی خوب تلقی گردد. تهیه‌ی آن یا از طریق کپی کردن است که غیرقانونی به حساب می‌آيد و یا عضویت در پارسه)به این مجموعه می‌توان اضافه کرد:کتاب دوجلدی 2هزار تست تحقیق در عملیات مازیار زاهدی سرشت و مرتضی قمی
کتاب تحقیق در عملیات وینتسون
جزوه‌ی تحقیق در عملیات دکتر عشقی، استاد دانشگاه شریف
کتاب برنامه ریزی خطی دکتر آریانژاد و دکتر سجادی، انتشارات علم و صنعت


منابع جهت آمادگي و پاسخگويي به سوالات
اقتصاد خرد و کلان کارشناسی ارشد رشته صنایع:
اقتصاد خرد - دکتر محسن نظری - انتشارات نگاه دانش - چاپ بیست و دوم 89
اقتصاد کلان- دکتر محسن نظری - انتشارات نگاه دانش - چاپ بیست و یکم 89(توضیح: این دو کتاب منبع اصلی دانشجویان رشته مدیریت است اما از آنجا که هنوز این درس برای گرایش سیستم جا نیفتاده است می توان آن را مرجع کاملی دانست. به گمان من برای سال اولی که این درس ارائه می شود خواندن این دو جلد کتاب نه چندان قطور کافی است و در صورت وقت اضافی کتاب 2000 تست از همین مولف و استاد نیز گزینه خوبی خواهد بود. )


مطالب مشابه :


کارشناسی ارشد صنایع - صنایع

تحلیل آماری و تحقیق در عملیات با کتاب تحقیق در عملیات۱ کتاب ایمن پور تحقیق ۱
دانلود دفترچه سوالات کارشناسی ارشد صنایع در گرایش های مختلف سال91-92

دانلود کتاب سرشت ، مهندس ایمن پور ، مهندس سوالات تحقیق در عملیات
دانلود پایان نامه، پروژه، کارآموزی، مقاله، کتاب آموزشی

دانلود پایان نامه، پروژه، کارآموزی، مقاله، کتاب آموزشی در اين وبلاگ
برچسب :