روش‌های آمیزش جنسی

روش مرد در بالای زن به صورت رو در رو

این روش یکی از معمولی ترین و طبیعی ترین و شناخته شده ترین [۲] روش‌های آمیزش است که بسیاری آن را انجام می‌دهند و بدین صورت است که زن به پشت خوابیده به صورت تاق باز در زیر قرار گرفته و پاهای خود را به اندازه‌ای که احساس راحتی کند باز می‌کند و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول را انجام می‌دهد. این حالت راحت ترین حالت آمیزش است و به علت افقی قرار گرفتن مهبل یا بدن زن و جهت آلت مرد ورود و خروج به آسانی انجام می‌گیرد و دخول کامل می‌باشد و جهت کامل تر داخل شدن آلت مرد پاهای خم شده زن بر روی شکم تا می‌شود در این صورت آلت زن کاملا در معرض دید مرد قرار می‌گیرد و تماس آلت مرد با دیواره مهبل نیز تامین می‌شود ضمنا مرد از روبرو به سینه‌ها و صورت و بدن زن جهت تحریک بیشتر دسترسی کامل دارد.[۳]. روش یاد شده پذیرفته ترین روش در آدمیان است.

در این حالت بهتر است که هر از چند گاهی مرد تمام بدن خود را با بدن زن تماس بدهد، ولی در این میان توجه لازم به توانایی جسمی زن داشته باشد که باعث فشار و تنگی نفس زن نشود. در صورتی که مرد دو دست خود را بصورت عمودی در طرفین سینهٔ زن روی زمین قرار دهد که وزن بدن را تحمل کند، فعالیت جنسی از کیفیت بهتری برخوردار می‌شود به این علت که زن آزادی عمل و امکان تحرک بیشتری داشته و البته حس لامسه زن هم بدلیل تماس قسمت‌های بالای قسمت زنانگی با بدن مرد تحریک می‌شود و همچنین تنگی نفس در زن به وجود نمی‌آید.

فعالیت‌های جانبی

یکی از بهترین کارهای جانبی در این نوع آمیزش نوازش کردن و بوسیدن زن است. زن هم می‌تواند با نشان دادن علاقه به نوازش شدن و به بوسیده شدن و کمک به حرکات بالا و پایین مرد و کشیدن نفس‌های عمیق و با احساس مرد را تحریک کند. میزان لذت جنسی در این وضعیت ۷۰٪ برای مرد و ۳۰٪ برای زن است.

دوران بارداری

برای دوران بارداری می‌توان از این روش استفاده کرد ولی باید توجه داشت که برای جلوگیری از وارد شدن فشار به شکم و بچه، پاهای زن نباید زیاد باز شوند یا بالا برده شوند و همچنین بهترین حالت این هست که پاهای زن به صورت باز بر روی ران‌های مرد قرار گیرد و مرد به صورت نشسته که پاهایش در اطراف زن قرار دارد یا به صورت ایستاده در صورتی که زن در لبه تخت دراز کشیده‌است، عمل دخول را انجام دهد.

روش‌های کناری

به این روش آمیزش، اصطلاحا پهلو به پهلو نیز گفته می‌شود. در این حالت هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل دخول را انجام می‌دهند. البته می‌شود حالت اول را به این حالت پیوند زد، یعنی به همان صورت که مرد روی زن قرار گرفته بود دوتایی به پهلو بخوابند.

در مورد نحوه قرار گرفتن دست و پاها، بهتر است که آن را به عهده زن گذاشته تا به هر صورتیکه راحت تر است، آنگونه انتخاب کند. در این حالت از آنجایی که اکثر نقاط بدن مرد و زن با یکدیگر در تماس خواهند بود لذت بیشتری عاید طرفین می‌شود. این حالت از آنجا که زن متحمل فشار زیادی نمی‌شود و آزادی عمل مناسبتری دارا خواهد بود، در بین خانمها طرفداران زیادی دارد.

همچنین این روش یکی از روش‌های مناسب برای دوران بارداری است.

موارد تکمیلی روش

در این روش به علت کم شدن حرکت بدن در زن و مرد برای بهبود بخشیدن به کیفیت عمل جنسی نوازش، بوسه و مالش بدن زوج مقابل پیشنهاد می‌شود و مرد در موارد تکمیلی روش، باید گردن و لاله گوش زن رو ببوسد و با دست آزاد هم ماساژ سینه زن را انجام دهد و زن با دست آزاد خود می‌بایست باسن و ران مرد را نوازش کند. میزان لذت جنسی در این روش به صورت برابر برای هر دو طرف است.

این روش از جمله حالات طبیعی و رایج است و اصولا در تمام حیوانات و پستانداران این حالت دیده می‌شود در این روش زن به صورت دمر دراز می‌کشد و سپس پاها را به شکم جمع می‌کند و باسن در این صورت کمی بالاتر قرار می‌گیرد و مرد از پشت در حالت نشسته یا ایستاده به مهبل زن اقدام به دخول می‌نماید. در این حالت شکم مرد کاملا با باسن زن تماس پیدا می‌کند، عمل دخول هم انجام گرفته ولی به علت فاصله داشتن آلت مرد و زن بواسطه باسن زن دخول کامل نیست و بیش از نیم آلت مرد در زن دخول نمی‌کند و به علت تماس زیاد آلت مرد با دیواره مهبل عمل جنسی کمابیش در این حالت برای طرفین لذت بخش می‌باشد.[۴]

دراین نوع آمیزش، بدن مرد و زن کمترین تماس را با هم دارند یعنی تقریبا از طریق حس لامسه لذتی نمی‌برند این روش را معمولا برای ایجاد تنوع یا رفع خستگی بدنی در حین رابطه پیشنهاد می‌کنند. به علت اینکه زن کنترلی در انجام فعالیت جنسی ندارد برای افزایش کیفیت فعالیت جنسی برای زن، حرکتهای مکمل مانند بوسیدن، نوازش کردن، ماساژ سینه، ماساژ قسمت بالای مهبل (به آرامی) پیشنهاد می‌شود.

برای استفاده از این روش در زمان بارداری زن باید کف زمین خم شده و تمام قسمتهای سینه و دستان خود را روی زمین بگذارد به طوری که هیچ فشاری بر شکمش وارد نشود. در این حالت بهتر است چند بالش نرم در زیر شکم و سینه زن قرار گیرد تا فشار کمتری بر زن وارد شود. این روش، روش مطلوب در آمیزش مقعدی می‌باشد زیرا مرد توانایی کنترل حرکات آلت و ورود و خروج کنترل شده آن را دارد. میزان لذت جنسی در این وضعیت ۶۰٪ برای مرد و ۴۰٪ برای زن است.

آسیب‌ها

این روش از جمله روش‌های کم آسیب آمیزش جنسی است ولی باید به این نکته توجه کرد که در صورتی که زاویه بدن مرد بالاتر یا پایین‌تر از زن قرار گیرد احتمال ورود هوا به درون مهبل و ایجاد لخته خون و عوارض حاصل از حرکت لخته خون در بدن زن وجود دارد.

بهترین حالت در این روش

بهترین حالت از نظر آزادی عمل برای مرد و کیفیت رابطه جنسی برای زن به نحوی است که زن بر روی لبه تخت یا سطح بلند نرمی مانند دسته مبل یا لبه میز دراز بکشد به نحوی که بر روی پا ایستاده و شکمش بر روی سطح نرم قرار دارد و مرد به صورت ایستاده عمل دخول را انجام دهد.

روش زن در بالای مرد

در این روش مرد به پشت حالت تاق باز دراز کشیده زن بر رو قرار گرفته و آلت مرد را در خود دخول می‌کند در این حالت زن می‌تواند روی مرد دراز بکشد در این صورت طرفین به بیشتر نقاط بدن یکدیگر دسترسی دارن و در حالت دیگر زن در حالی که پاهایش در طرفین مرد قرار دارد بر روی او می‌نشیند و حرکات افقی یا عمودی انجام می‌دهد در این حالت کولیتوریس آلت زن که حساس ترین جای زن می‌باشد کاملا با اطراف آلت مردانه تماس داشته و تحریک پذیر شدید است و این حالت در مواقعی انجام می‌گیرد که به دلایلی مرد قادر به انجام حرکات بدنی نباشد و یا برای وی مضر باشد.[۵] برای مثال در مواقعی که مرد دچار کمر درد است این روش خیلی مفید می‌باشد. این روشها برای نزدیکی از راه مقعد و برای خانم‌هایی که جثه بسیار کوچکتری از شریک جنسی خود دارند نیز بسیار مناسب هستند.


آلت مرد را در مهبل یا مقعد خود وارد کرده و خود را حرکت می‌دهد.


در این جالت زن پاها و دستان خود را ستون کرده و خود را بالا نگه می‌دارد و مرد خود را حرکت می‌دهد.


در این حالت زن برعکس به نحوی که پشتش به مرد باشد بر روی مرد می‌نشیند. استفاده از حالت اول یا این حالت بسته به فرم آلت مرد و راحتی زن برای داخل کردن آلت دارد.


در این حالت که معروف به امن‌ترین حالت در این روش است زن بعد از فرو بردن آلت به درون مهبل بر روی مرد دراز می‌کشد. این حالت مشکل‌های ذکر شده در پایین برای این روشی که زن بر روی مرد باشد، کمتر می‌شود


این حالت یکی از حالت‌های نمایشی‌است و انجام آن در مدت زمان زیاد به علت منقبض شدن عضلات مرد و زن مقدور نیست و عضلات پای مرد و زن برای قرا گرفتن در این حالت تحت فشار هستند و معمولا وظیفه حرکت کردن با مرد است.

درچه مواردی این روش مناسب نیست

باید توجه داشت این روش به علت اینکه آلت مرد تا انتها در واژن یا مقعد زن فرو می‌رود برای موارد زیر پیشنهاد نمی‌گردد

  • برای شب زفاف یا زن‌هایی که بار اول یا مراتب اول آمیزش دارند
  • زن‌هایی که سوراخ ورودی واژن‌شان به نسبت آلت مرد کوچک‌تر است.
  • زن‌های حامله
  • زن‌هایی که جثه بزرگ دارند
  • برای ورود آلت به درون مقعد برای نخستین بار

مشکلات

به علت اینکه فشار حاصله از وزن زن بر روی آلت مرد و واژن زن یا مقعد زن زیاد هست امکان بروز مشکلات زیر وجود دارد.

  • درصورت نشستن لحظه‌ای زن بر روی آلت مرد به خصوص در هنگام دخول برای مقعد امکانشکستن آلت مرد وجود دارد.
  • پارگی واژن یا مقعد برای زن‌ها در مواردی که آلت مرد ذخیم باشد یا واژن -مقعد زن آمادگی ورود آلت مرد را نداشته باشد.
  • اگر به دلیل هیجانات حاصل از رابطه، این روش به آرامی انجام نشود و زن تمام وزن خود را روی بدن مرد متمرکز کند، باعث پاره شدن مویرگ‌های موجود در قسمت‌های پایینی آلت و مثانه مرد می‌شود که در دراز مدت برای مرد مشکل‌ساز است.
  • فعالیت جنسی با زنهایی که جثه بزرگ دارند یا وزنشان زیاد هست امکان بروز آسیب‌های فوق برای طرفین بیشتر هست.

مزایا

در این نوع آمیزش خانم‌ها آزادی عمل بیشتری دارند و عمل حرکت آلت در مهبل رو در کنترل خود دارند از طرفی چون زاویه مناسبی دارند این احساس رو دارند که همه آلت مرد بطور کامل داخل مهبل جای گرفته‌است.

مرد می‌تواند برای ایجاد لذت بیشتر در خانم، سینه‌ها و قسمت‌های بالای مهبل رو به آرامی ماساژ دهد. لذت جنسی در این روش ۶۰٪ برای زن و ۴۰٪ برای مرد می‌باشد.

حالت ضربدر

این حالت نوعی از حالت از پشت به پهلو با این فرق که وقتی مرد به حالت نشسته در میان پاهای زن که به پهلو دراز کشیده قرار گرفت زن و مرد هر دو پاها را بجای اینکه جمع کنند دراز می‌کنند در این حالت زن و مرد در هم رفته‌اند یک پای مرد در مقابل و پای دیگر در پشت زن به موازات بدن زن قرار دارد و پاهای زن نیز همچنین طرفین با کشیدن پاهای هم می‌توانند حرکات دخول را انجام دهند و در این حالت دخول عمقی است و نمی‌بایست حرکات ناگهانی و ضربه‌ای انجام گیرد زیرا برای زن ایجاد ناراحتی و درد در ناحیه تخمدان می‌کند.[۶]

روش زن بر روی پای مرد

این روش جزو روش‌هایی هست که سطح تماس بدن دو زوج به حداکثر می‌رسد با وجودی که حرکت و هیجان در فعالیت جنسی کاهش می‌یابد لذت جنسی از طریق حس لامسه و حرکات مکمل مانند بوسیدن، نوازش کردن، ماساژ دادن تامین می‌گردد.


روش ایستاده

این روش برای زوج‌هایی پیشنهاد می‌گردد که مرد توانی بلند کردن زن را داشته باشد و معمولا به علت فشاری که بر مرد وارد می‌گردد و همچنین دلهره زن از واژگونی جنبه نمایشی و ایجاد تنوع دارد و لذت چندانی به نسبت روش‌های دیگر ندارد و برای بهبود کیفیت در این روش نشستن زن بر روی میز یا سطح بلند پیشنهاد می‌گردد.حالت ایستاده
و زن بر روی میز نشسته

این حالت نسبت به حالت قبل اجرایی تر هست.

مطالب مشابه :


روشهای مقاربت و دخول و آمیزش جنسی

آموزش - روشهای روشهای مقاربت و دخول و آمیزش جلو و عقب یا بالا و پایین بدن خود عمل مقاربت
انواع آمیزش جنسی(مخصوص زوج ها)

آموزش . آموزش توضیح اینکه عمل دخول عملی رو می گن که آلت مرد در مهبل زن وارد می
روش‌های آمیزش جنسی

پا ایستاده و شکمش بر روی سطح نرم قرار دارد و مرد به صورت ایستاده عمل دخول را انجام دهد.
» انواع آمیزش

آموزش كامل مسائل در این روش مرد دراز كشیده و زن طوری روی آلت مرد می نشیند كه عمل دخول انجام
شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم

کار پاره شدن پرده دوشیزگی نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل دخول فرا رسیده
اقسام دخول كردن

دخول كردن در جائى كه طفل ايشان را ببيند چه در حديث آمده چهل حدیث تصویری از امام محمد
حالتهای مختلف رابطه جنسی، خوابیدن، آمیزش، سک س، تنوع طلبی، پا، ران، باسن،

و پاكتهاي عجيب، آموزش فتوشاپ، ،HTML، word نوع عمل در حین دخول آموزش تصویری
برچسب :