رسایی:اتفاق شیراز کار حزب‌اللهی‌ها نیست

۳۹۸۱۰۹ تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳ اسیاسی » رصد سیاسی

 

اگر احضار استاندار فارس لازم است پس چرا وقتی یک جانباز در جلسه اصلاح‌طلبان کرمان مورد ضرب و شتم قرار گرفت، استاندار کرمان احضار نشد؟ به گزارش مشرق، حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه اینستاگرامش درباره حادثه شیراز و وقایع پیرامون آن نوشت:

اتفاقی که در شیراز رخ داده کار بچه حزب‌اللهی ها نیست و اگر کسی که این کار را کرده چنین ادعایی دارد، مثل آنهایی که از اعتدال دم می‌زنند، دروغ می‌گوید.

حمله به علی مطهری و احضار استاندار فارس به دستور وزیر کشور، دو سوژه اند که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته قبل - یعنی یک روز بعد از شکست غیرقابل انتظار هاشمی رفسنجانی - به تیتر اصلی برخی روزنامه ها و پایگاه های اینترنتی یک جریان خاص تبدیل شده اند. روزنامه هایی که یک هفته بود پیروزی هاشمی در انتخابات هیأت رئیسه خبرگان را تبلیغ می کردند ولی بر خلاف تصورشان شکست خوردند و سوژه مطهری بهترین جایگزین برای این شکست بود.
در این باره چند نکته قابل تأمل است:
حمله به مطهری در بعد ازظهر دوشنبه صورت گرفت، چرا این موضوع چهارشنبه به تیتر اصلی رسانه هایی تبدیل شد. روزی که منتظر تیتر کردن ریاست هاشمی بودند؟
چرا علی مطهری با تاکسی قصد حضور در دانشگاه را داشت در حالی که معمولا در هر مراسمی، میزبان با وسیله نقلیه خودش به استقبال میهمان می آید؟
به چه دلیل علی رغم تصمیم شورای تأمین، برگزار کنندگان و مسئولان افراطی دانشگاه اصرار به حضور مطهری در جلسه دانشگاه داشته‌اند؟
علت احضار استاندار فارس چیست؟ چرایی اجرای مصوبه شورای تأمین استان یا چرایی نقض نکردن مصوبه شورای تأمین استان؟
اگر احضار استاندار فارس لازم است پس چرا وقتی یک جانباز در جلسه اصلاح طلبان کرمان مورد ضرب و شتم قرار گرفت، استاندار کرمان احضار نشد؟
چرا سال گذشته وقتی در برف سنگین مازندران - که این ایام سالگردش است - چند نفر کشته شدند، استاندار مازندران مجبور به احضار نشد؟
چرا وقتی به دلیل ناتوانی و بی تدبیری مسئولان و مدیران دولت یازدهم، افتضاح سبد کالا به بار آمد و چند نفر کشته شدند، کسی احضار نشد؟
مطهری باد کاشت و طوفان درو کرد. وقتی مطهری در مجلس، همکاران منتقدش را پفیوز خطاب می کند یا به آنها خفه شو می گوید، بدیهی است که عده ای مانند خودش با او رفتار کنند.
به هر حال، برخورد با عوامل این رفتارهای توهین آمیز، چه در کرمان و چه شیراز و چه تهران، لازم و ضروری است اما همه بچه حزب اللهی ها می داند که رفتارهایی از این جنس، بر خلاف منویات صریحی است که رهبری انقلاب بارها بیان کرده اند و تنها نتیجه این رفتارها ، بهانه دادن برای مظلوم نمایی به طرف مقابل خواهد بود.
بنابر این:
اتفاقی که در شیراز رخ داده کار بچه حزب اللهی ها نیست و اگر کسی که این کار را کرده چنین ادعایی دارد، مثل آنهایی که از اعتدال دم می زنند، دروغ می گوید.
وزارت کشور درکنار محاکمه حمله کنندگان به مطهری، باید خود او را با همان استدلالی که داشت، نیز محاکمه کند! مطهری معتقد بود که احمدی نژاد هم باید مانند سران فتنه محاکمه شود چون با حرف هایش احساسات عده ای را تحریک کرده! خب با همین استدلالی که وی درباره دیگران کرده باید در باره خودش عمل کرد. حرف های ناپخته او احساسات عده ای را تحریک کرده، پس باید او را هم در کنار آن عده محاکمه کرد.
وزارت کشور در کنار احضار استاندار فارس، استاندار کرمان را نیز احضار کند چون در آنجا هم به یک جانباز به دلیل سئوال کردن از موسوی لاری حمله شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته ... منبع: فارس


مطالب مشابه :


معرفی کتابخانه عمومی شهیدآیت الله دستغیب

اداره کتابخانه های 1329 کتابخانه آغاز به کار کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز
استخدام

بازار کار - استخدام استخدام پاره وقت حسابدار شیراز استخدام در اداره بهداشت و درمان
همایش کتاب درمانی

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز 5- معرفی کار گروه های کتاب درمانی در سطح
تعیین صلاحیت شرکتهای خدماتی

15/12/84 9 موظفند صرفاً با شرکتهایی که دارای تائید صلاحیت بوده و از اداره کل کار شیراز به
چارت تشکیلاتی مرکز راهنمایی ومشاوره خانواده شیراز

آدرس وساعت کار مرکز: فارس -شیراز-خیابان سی متری سینما خیابان مشیر غربی نرسیده به اداره برق
سمینارآموزشی پست شیراز

کار آفرینی - سمینارآموزشی پست شیراز - کسب وکار کارگاه آموزشی کارشناسان آموزش شرکت پست
رسایی:اتفاق شیراز کار حزب‌اللهی‌ها نیست

گودرز نیوز بادرود - رسایی:اتفاق شیراز کار حزب‌اللهی‌ها نیست - از هردری سخنی-اولین وبلاگ
کار ساخت کارخانه تولید شیشه های عطر در شیراز آغاز شد

شیشه - کار ساخت کارخانه تولید شیشه های عطر در شیراز آغاز شد - تازه های شیشه
کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان کوار

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز ساعات کار این کتابخانه از 7 صبح تا 19 عصر می باشد
برچسب :