یک باردار شیک پاییزی باشید/ بارداري باعث بد لباسی شما نشود!

  در دوران بارداری قرار نیست لباس هایی را انتخاب کنید که فقط یک یا دو سایز بزرگ تر از انتخاب های معمول شما هستند. در این دوران شما بیشترین تغییر سایز را در ناحیه شکم دارید. با تغییر وزن و سایز در دوران بارداری انتخاب لباس یکی از نگرانی‌های مادارنی می‌شود که قرار است 9 ماه در انتظار تولد عضو جدید خانواده‌شان باشند. در حالی که براي خوش‌اندام بودن و شيک‌پوشي در دوران بارداري، اصولي وجود دارد که اگر  از آنها باخبر باشید، می‌توانید  لباس‌هاي مناسبي در اين دوران انتخاب کنید و حتي تا ماه‌هاي آخر بارداري، همچنان خوش‌پوش باشید. مثل اين نكته كه در دوران بارداری قرار نیست لباس‌هایی را انتخاب کنید که فقط یک یا دو سایز بزرگ‌تر از انتخاب‌های معمول شما هستند. در این دوران شما بیشترین تغییر سایز را در ناحیه شکم دارید. بنابراین مي‌توانيد با انتخاب لباس‌هایی که با برش‌های مناسب، این قسمت از اندام شما را پوشش می‌دهند خوش‌پوشی خودتان را حفظ کنید.
اين سارافون يا به قولي دامن پيش‌سينه‌دار، به خاطر جين بودنش انتخاب مناسبي براي فصل پاييز است و فقط كافي است با يك بلوز زير سارافوني مناسب، البته به رنگ دلخواه شما  هماهنگ شود.  گذشته از آن، كمر قابل تنظيم اين لباس، اين قابليت را دارد كه تا 4 سايز بزرگ يا كوچك شود و همين ويژگي به شما اجازه مي‌دهد تا ما‌ه‌هاي آخر بارداري روي اين لباس حساب كنيد.
اين مانتو پاييزه به دليل طراحي و كلاه‌دار بودنش يك مانتوي كاملا اسپرت است. دكمه‌هاي قسمت جلوي آن علاوه بر آن‌‌كه بر اسپرت بودنش تاكيد مي‌كند، پوشيدن آن را به مراتب ساده‌تر مي‌كند. سايز قسمت كمر اين مانتو هم كاملا قابل تنظيم است. شما مي‌توانيد نسبت به برآمدگي شكم‌‌تان اين سايز را بزرگ يا كوچك كنيد. خلاصه اين‌كه با انتخاب اين مانتو فقط كافي است  به يك شلوار جين مناسب بارداري فكر كنيد!
اين تونيك حرير به چند دليل مي‌تواند انتخاب مناسبي براي مجالس و مهماني‌هاي خانم‌ باردار باشد. اول اين‌كه به خاطر جنس حرير آن كاملا سبك است پس تحمل آن در تمام مدت مراسم، حتي در ماه‌هاي آخر بارداري اصلا مشكل نيست. دليل ديگر اين‌كه پيلي‌هاي اين لباس برآمدگي شكم خانم‌هاي باردار را كاملا در خودش پنهان مي‌كند و بالاخره اين‌كه كمر قابل تنظيم آن اجازه مي‌دهد ميزان گشادي يا تنگي لباس به عهده خود آنها باشد.
انتخاب اين پيراهن حرير به شما اجازه مي‌دهد در دوران بارداري نگراني از بابت مهماني‌هاي دوستانه‌تان نداشته باشيد، چون اين پيراهن تغيير ناگهاني سايز شما را كاملا در خودش پنهان مي‌كند. ضمن اين‌كه آنقدر سبك و راحت هست كه با پوشيدن آن، حتي وقتي كلي اضافه وزن پيدا كرده‌ايد، اصلا احساس ناراحتي  نمي‌كنيد. كمر قابل تنظيم ‌آن هم مثل همه لباس‌هاي مناسب بارداري تغيير سايز لباس را به عهده خود شما مي‌گذارد.
اين بلوز و شلوار يك انتخاب مناسب براي لباس ‌خانگي خانم‌هاي باردار است. به دليل اين‌كه از الياف صددرصد طبيعي در دوخت آن استفاده شده و راحتي  درآن تضيمن شده است. پيلي‌هاي جلوي لباس هم علاوه ‌بر اين‌كه در تمام ماه‌هاي بارداري آن را براي شما قابل استفاده مي‌كند، به خاطر چاكي كه پشت‌شان پنهان شده به شما اجازه مي‌دهد حتي در دوران شيردهي هم از آن استفاده كنيد.
جنس لطيف اين تونيك( ميكرو) آن را به يك انتخاب مناسب براي خانم‌هاي باردار تبديل كرده است. اين تونيك به اندازه كافي گشاد و راحت هست كه خانم‌هاي باردار حتي در ماه‌هاي آخر بارداري هم با پوشيدن آن احساس راحتي كنند. فقط كافي است آن را با يك شلوار بارداري مناسب هماهنگ كنید.
باز هم يك انتخاب مناسب براي فصل پاييز. به خاطر جنس كتان اين تونيك و شلوار در طول فصل پاييز مي‌توانيد روي اين لباس حساب كنيد. البته يك بلوز مناسب انتخاب شما را تكميل مي‌كند. يادتان باشد مدل نيم كلوش اين سارافون اجازه نمي‌دهد برآمدگي شكم شما چندان به چشم بيايد. ضمن اين‌كه كمر كشباف شلوار اين ست هم  باعث مي‌شود با پوشيدن آن احساس راحتي كنيد.
باز هم تونيك  شلوار. سرشانه‌هاي اين تونيك طوري طراحي شده  كه شما با بلند و كوتاه كردن آن به راحتي مي‌توانيد به سايز دلخواه‌تان برسيد. پيلي‌هاي جلوي اين تونيك هم طوري طراحي شده كه بزرگي شكم شما را به راحتي در خودش پنهان مي‌كند. شلوار اين تونيك هم به خاطر كمر كشباف آن براي  خانم‌هاي باردار بسيار مناسب است. همان‌طور كه مي‌بينيد همه چيز براي يك انتخاب مناسب فراهم است.
اين تونيك نخي كلاه‌دار، براي خانم‌هايي كه حتي در دوران بارداري هم  طرفدار تيپ‌هاي اسپرت هستند، يك انتخاب مناسب است، چون علاوه بر ظاهر زيبا و اسپرت، كاملا سبك و راحت است به خصوص اين‌كه پارچه جلوي اين تونيك به خاطر نوع طراحي آن اجازه نمي‌دهد بزرگي شكم شما به چشم بيايد. اگر اين تونيك را مي‌پسنديد براي تكميل شدن تيپ اسپرت‌تان شلوار جين مناسب بارداري را فراموش نكنيد!
اين تونيك نخي را مي‌توانيد با يك دامن مناسب بارداري هماهنگ كنيد. دكمه‌هاي اين تونيك قابل باز و بسته شدن هستند و  همين ويژگي تغيير سايز آن را براي شما امكان‌پذير مي‌كند. كمر كش‌دار اين تونيك هم طوري طراحي شده كه بالاتر از شكم  شما قرار مي‌گيرد. بنابراين نبايد نگران راحتي آن باشيد و بالاخره اين‌كه دو تكه بودن اين لباس هم در روزهاي سرد پاييز گرماي مناسبي را براي شما فراهم كند.


مطالب مشابه :


آموزش دوخت مانتو بارداری

جایی برای ما - آموزش دوخت مانتو بارداری - ... نظر دهید · مانتو بارداری · الگوی مانتو بارداری. برچسب‌ها: ژورنال, مدل لباس, مجله کوک, لباس شب, لباس مجلسی, مانتو بارداری
یک باردار شیک پاییزی باشید/ بارداري باعث بد لباسی شما نشود!

شما مي‌توانيد نسبت به برآمدگي شكم‌‌تان اين سايز را بزرگ يا كوچك كنيد. خلاصه اين‌كه با انتخاب اين مانتو فقط كافي است به يك شلوار جين مناسب بارداري فكر كنيد!
موقع بارداری چی بپوشم؟

22 دسامبر 2014 ... بارداری رو معمولا به سه دوره سه ماهه یا ترایمستر تقسیم می کنند. ... فون، ترک و هر نوع دامن A شکل، مانتوهای مدل کتی، مانتوهایی با دامن فون و خطوط عمودی.
146- لباس بارداری با بالاتنه چپ و راست

آموزش خیاطی - 146- لباس بارداری با بالاتنه چپ و راست - «متد متریک» - آموزش ... برچسب‌ها: آموزش, خیاطی, بالاتنه, ریون, لباس بارداری ... 202- مانتو ریون چپ و راست.
مدل لباس بارداری 2014

برچسب‌ها: مدل لباس بارداری 2014, مدل لباس بارداری 93, مدل لباس بارداری 1393. [ دوشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۲ ] [ 22:0 ] [ مدل مانتو|مدل لباس مجلسي|مدل لباس عروس ]
مانتو نخی بارداری نو قیمت 30000 تومان

3 آوريل 2013 ... kafshdozak - مانتو نخی بارداری نو قیمت 30000 تومان - لباسای کودک و مامان و بارداری .
هفته 19 بارداري و اولين تكونهاي نيني

بنابراين ترجيح دادم همين مانتو كتان كرم رنگي كه دارم فعلاٌ بهتر از هر مانتويي هست گرچه مانتو پانچو خريدم اما نميخوام فعلاً جلوي همكارام تابلو بشم، دو تا روسري شال و
مانتو و سارافون بارداری

20 آوريل 2014 ... اینم مانتو و سارافونی که مامان جونم واسه بارداری واسم دوختن. سارافونشو گشاد دوختن و از پشت کمر بند دادن که اندازشو بتونم تنظیم کنم و جلوشو نگین
ژورنـال متنوع مانتـو راحتی مخصوص بهار و تابستان

انـگيـزه زنـدگـي - ژورنـال متنوع مانتـو راحتی مخصوص بهار و تابستان - تفاوتي كه ايجاد تفاوت مي كند - انـگيـزه زنـدگـي.
برچسب :