مشاهده مشخصات فني مگان 1600

مگان از طرحي امروزي و مدرن برخوردار است.
در نگاه اول، خطوط کشيده بدنه، پويايي و تحرک خودرو را نمايان مي کند. انحناهاي نرم و قدرتمند و
  ظرافت در طراحي بدنه، نشان دهنده کيفيت برتر اين خودرو مي باشد.
ظاهر پر ابهت، قدرتي ترديد ناپذير، تناسبات و ابعاد گسترده، همه به خودروي مگان چهره اي قدرتمند را ارائه
 مي دهند.

 طراحي داخلي

طراحي مدرن و فضاي دلباز ، لذت رانندگي يک خودروي راحت سفري را فراهم مي کند. به دنياي مگان   خوش آمديد. خطوط ناب و ترکيب صندلي ها و کنترل هاي ارگونومي، ظرافت در طراحي و کيفيت بالاي   مواد به کار رفته احساس دلپذيري در شما ايجاد مي کنند.
خود را به آرامش اين محيط خوشايند و فريبنده   بسپاريد. وضعيت استقرار راننده، در قالبي مدرن و ساده، انسان را به رانندگي  دعوت مي کند. وضعيت دلپذير رانندگي تمام توجه و حواس شما را در اختيار مي گيرد. با افزايش فاصله محورهاي جلو و عقب،   صندلي   هاي عقب از فضايي گسترده و راحت برخوردارند. از رانندگي لذت ببريد!

منبع: http://www.parskhodro.ir

ظرافت درطراحي

 هنگامي که مي نشينيد، اولين فکري که به ذهن مي آيد: "پويايي، تحرک و طراحي منحصر به فرد خطوط   بيروني بدنه مي باشد".   احساسي دلپذير، ناب واستثنائي. خطوط پويا و سيال بدنه خودروي مگان، نويدبخش احساسي از لذت و قدرت است که در داخل   خودرو به کمال خود مي رسد! وضعيت دلپذير رانندگي توجه   شما را جلب مي کند. طراحي ارگونومي شما را قادر مي سازد تا به   معناي واقعي از سفر لذت ببريد. سيستم   تهويه هوا، مطلوب ترين دماي مورد نظر شما را تامين مي کند. خود را به سکوت درون   خودرو بسپاريد.

 ایمنی

 امکانات و تجهيزات هوشمند خودروي مگان ايمني را تضمين مي کنند. پرتوي قدرتمند و يکپارچه چراغ هاي سفارشي هالوژن، ديد   جلو را بهبود مي بخشند. سرعت برف پاک کن ها به طور خودکار با حجم ريزش باران تنظيم مي شود. رنو در موقعيت هاي خطرناک، براي پيشگيري از بحران، سطحي استثنايي از ايمني را در سه گام ارائه مي کند:  پيشگيري، اصلاح   و  محافظت. در زمان ترمز اضطراري، چراغ ها براي هوشيار نگه داشتن شما شروع به   چشمک زدن مي کنند. همراه مگان با آرامش خاطر رانندگي کنيد.

 ایمنی

 با خودروي مگان، اختيار جاده کاملا در دستان شماست. ترمزها قدرتمند و ايمن هستند. سيستم ABS ، توزيع   الکترونيکي نيروي   ترمز در چرخ ها EBV و سيستم کمکي ترمز، همگي موجب بهبود کارآيي ديسک هاي   ترمز در چهار چرخ مي باشند. ثبات و کنترل روي جاده بي مانند است.

 ایمنی

 مگان شما را در هر کجاي خودرو که نشسته باشيد محافظت مي کند. قبل از هر چيز، تغيير شکل و جمع شدن       چارچوب بدنه در   زمان تصادم، کاملا برنامه ريزي شده است، قسمت اعظم فشار ناشي از تصادم در بدنه   جذب شده وبدين ترتيب از آسيب به   سرنشينان جلوگيري خواهد شد. سيستم محافظت رنو SRP ، به دنبال آن از همه سرنشينان محفاظت مي کند. اين سيستم به   کيسه هاي هواي قابل تنظيم در جلوي خودرو و سيستم Dual Pretentioner در کمربندهاي ايمني جلو مجهز مي باشد. مگان   همچنين به کيسه هاي هواي جلو       و جانبي، کيسه هاي هواي جلو و پرده اي و تنظيم کننده فشار در هر پنج صندلي مجهز است   که حفاظت بي مانند را براي تمامي سرنشينان به ارمغان مي آورند. مگان در مجموع به 6 کيسه هوا مجهز مي باشد!

 کارت کليد رنو

 مگان با بهره بردن از فن آوري جديد، امکاناتي را در اين رده از خودروها ارائه مي کند که تا قبل از اين ديده    نشده است. يکي از   هوشمندانه ترين اين امکانات "کارت کليد رنو" است. کافي است تا اين کارت را داخل کارت خوان کرده و دکمه استارت را همراه با   گرفتن پدال کلاج يا ترمز فشار دهيد تا موتور خودرو روشن شود. مگان به سيستم ضد سرقت خودرو(immobolizer )مجهز است که  مانع از ربوده شدن خودرو مي شود.

 چراغ همراه تا منزل

 مهندسان و طراحان رنو مفاهيم و نوآوري هاي جديدي را ارائه کرده اند تا آسايش شما را بهبود بخشند که يکي از اين نوآوري ها   چراغ "همراه تا منزل" نام دارد. اين امکان جديد راننده را قادر مي سازد تا پس از خاموش کردن موتور، و خارج شدن از خودرو چراغ   هاي جلو را به طور موقت (30 ثانيه الي 2 دقيقه) روشن نگاه دارد و به اين ترتيب با سهولت بيشتري راه خود را در تاريکي پيدا مي  کنيد.

 درب باک بنزين با درپوش باک يکپارچه

سوپاپ هوادار که به راحتي و با داخل کردن دهانه لوله بنزين داخل محفظه باز مي شود. به اين ترتيب بنزين نه روي شما مي ريزد و نه سر ريز مي گردد، آنچنان که به طور معمول و در هنگام پيچاندن درپوش محفظه بنزين اتفاق مي افتد.

مدل
سال ساخت 1385
کارخانه سازنده پارس خودرو
مدل رنو
تريم مگان
کلاس متوسط
شکل بدنه صندوق دار
قيمت پايه __
arrow_left.gifموتور و قدرت
نوع موتور 1.6 لیتر 4 سیلندر خطی
قدرت موتور 115 اسب بخار در 6000 دوردردقیقه
نيرو محرکه 151 نیوتن متر در4250 دور دردقیقه
سوپاپ 4 عدد در هر سيلندر
قطر سيلندر 80.5×79
ضريب فشردگي 10:1
گيربكس 5 دنده دستي - 4 دنده اتوماتيك


مطالب مشابه :


گیربکس اتوماتیک ال 90

نمایندگی سایپا کد 9087 منصوری - گیربکس اتوماتیک ال 90 - مجتمع تخصصی گیربکس های اتوماتیک
مشخصات فنی ال 90

ال90, تندر 90 [ ] [ 23:15 ] [ قیمت خودرو ] .: Weblog Themes By Day Price:. قیمت روز خودرو . قيمت خودرو, قيمت روز
توليد انبوه تندر 90 دنده اتوماتيك از آذر 91

شرکت خودرو صنعت خلخال - توليد انبوه تندر 90 دنده اتوماتيك از آذر 91 - نمایندگی 1715 ایران خودرو
نصب گیربکس اتوماتیک ریو

نمایندگی سایپا کد 9087 منصوری - نصب گیربکس اتوماتیک ریو - مجتمع تخصصی گیربکس های اتوماتیک
گیربکس اتوماتیک پراید

نمایندگی سایپا کد 9087 منصوری - گیربکس اتوماتیک پراید - مجتمع تخصصی گیربکس های اتوماتیک
مشاهده مشخصات فني مگان 1600

5 دنده دستي - 4 دنده اتوماتيك
مقايسه‌ كيفي بين تندر-90 توليدي پارس خودرو و ايران خودرو

تندر 90 - مقايسه‌ كيفي بين تندر-90 توليدي پارس خودرو و ايران خودرو - دریافت و ارسال اطلاعات فنی
برچسب :