تعمیر موتور (سر سیلندر ) ون غزال و سوبل و ولگا با موتور گروه ZMZ 406 ( نیم موتور بالا ) با تصویر.

حذف و تعمیر موتور سر سیلندر ZMZ 406

 ادغام از سیستم خنک کننده (نگاه کنید به "جایگزینی مایع خنک کننده")شلنگهای رادیاتور و ترموستات را جداکنید ترموستات را از سرسیلندر جدا کنید و ترموستات را امتهان کنید تا از سالم بودن آن اتمینان حاصل شود .(نگاه کنید به چک کردن و جایگزینی ترموستات).سوکت سنسور میل سوپاپ را از سیم کشی کامپیوتر جدا کرده وامتحان نمایید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
(نگاه کنید به چک کردن و جایگزینی سنسور موقعیت میل بادامک ") دینام را پس از شل کردن تسمه پروانه از یازوی نصب شده بر سرسیلندر جدا مینمایید. (نگاه کنید به "حذف ژنراتور"). جهت تعمیر یا تعویض سرسیلنر باید منی فولد ورودی هوا را با آچار ۱۵ از سرسیلندر جدا گردد.(نگاه کنید به "جایگزین واشر لوله ورودی") برای موتورهای ۴۰۶۳۱۰ ابتدا باید لوله انتقال هوای گرم ورودی از منیفولد دود به منیفولد هوا را با آچار ۲۲ جدا کنید. سپس منیفولد دود را از سرسیلندر جدا کنید. (نگاه کنید به "جایگزینی واشر منیفولد اگزوز"). ابرای تعویض واشر سرسیلندر یا تعمیر سرسیلندر ابتدا پیچ های درب سوپاپ را باز میکنید سپس کوئل ها و چپقی و وایر ها و سیم گاز و شلنگ آوانس ریتارد متصل به درب سوپاپ و سینی جلو سرسیلندر را جدا میکنید. برای جدا کردن سرسیلندر ابتدا باید پمپ زنجیر را با آچار ۱۰ باز کنید. سپس ریل زنچیر موتور را با آچار آلن ۶ باز نمائید. پیچ چرخ دنده میل سوپاپ را با آچار  ۱۹ باز مینمائید. ۲۰ عدد پیچ کفی های میل سوپاپ را با آچار ۱۲ باز کنید (نگاه کنید به  "از بین بردن میل بادامک).

  چفت و بست سر سیلندر 406 موتور ZMZ   پیچ های سرسیلندر را با آچار آلن ۱۲ یا تی ۶۰ به صورت ضربدری باز می نمائید.

volga-gaz-31105-159.jpg   سپس پیچ های سرسیلندر را از سرسیلندر جدا میکنید.

volga-gaz-31105-160.jpg    واشر ها پیچ سرسیلندر و استکان تایپیت ها را با آهن روبا از جای خود خارج کنید. (نگاه کنید به "جایگزین تایپیتهای هیدرولیکی) ، مارک موقعیت خود را درسر  سیلندر.

 سر سیلندر موتور ZMZ 406    سپس سرسیلنر را از بلوک جدا می کنیم.
نصب و راه اندازی از 406 موتور ZMZ سیلندر   واشر سرسیلندر را از سرسیلندر و بلوک سیلندر جدا کرده و سرسیلندر و بلوک سیلندر را با دقت از بقایای واشر سرسیلندر جدا و پاک و تمیز مینمائیم.

 سر سیلندر موتور ZMZ ولگا GAZ 31 105 406   سپس با یک خط کش ( کولیس ) که در کف سرسیلندر قرار میدهید. درصورت عبور فیلر  ۰۵/۰ میلیمتر از بین سرسیلندر و خط کش سرسیلندر باید جهت تعمیر  و تراشکاری و تعویض کاسه نمد های سوپاپ و آب بندی سوپاپ ها به تعمیر گاه ارسال شود. در صورت تراش بیش از ۱/۰ میلیمتر سرسیلندر را تعویض کنید. 
volga-gaz-31105-164.jpg   سپس ۸ عدد پیچ سینی ته سرسیلندر را با آچار ۱۰ باز کنید.


جلد سر سیلندر 406 موتور ZMZ   سینی ته سرسیلندر را از سرسیلندر جدا و جای آن را از واشر پاک میکنیم. با قرار دادن سرسیلندر بر روی تخته چوبی  برای جلو گیری از آسیب به سرسیلندر و قرار دادن آچار سوپاپ بر روی سوپاپ و ضربه زدن با چکش روی آچار سوپاپ سوپاپ را برای آب بندی از سرسیلندر آزاد میکنیم .

گاز موتور ZMZ 406 31 105 سرخ rassuharivatelya  با موچین خار سوپاپ ها را از سرسیلندر جدا می کنیم.

volga-gaz-31105-167.jpg   واشر های روی فنر سوپاپ ها را از روی فنر سوپاپ جدا میکنیم.
بشقاب و شیر سیلندر بهار سر موتور ZMZ 406   حذف صفحه بالا و دو چشمه شیر.

maslootrazhatelnye کلاه ZMZ ولگا GAZ 31 105 406   کاسه نمد های سوپاپ ها را از روی سرسیلندر جدا میکنیم.
تحمل واشر    واشر زیر فنر سوپاپ را از سرسیلندر جدا میکنیم.

  کانال های روغن شمع      پیچ های کور کن کانال روغن را با آچار آلن ۸ باز کنید.

 دریچه دامن رب   به جهت جلوگیری از تیز کردن سوپاپ وکاهش عمر سوپاپ دور نشیمن گاه سوپاپ بر روی سیت را با چسب استیل چسب میزنیم.
دامن دریچه به زین  شیر ... حالم صندلی، به طور متناوب به هر دو روش به نوبه خود.
شیر سر سیلندر 406 ZMZ
بعد از آب بندی سوپاپ سرسیلندر را با گازوئیل یا نفت بشوئید و مجرا های روغن را فشار باد تمیز کنید. سپس سرسیلندر را با پارچه تمیز خشک کنید. ما جمع آوری و نصب سر سیلندر 406 ZMZ را در جهت معکوس است.  شیر مهر و موم های بنیادی با افراد جدید جایگزین کرد.  قبل از نصب دریچه های از میله های روغن موتور پوشانده شده است. 

برای نصب مجدد سرسیلندر کلیه واشر ها وشلنگها باید تهویض شود.
قبل از نصب سرسیلندر جای پیچ هارا از بقایای روغن و ضدیخ پاک کنید. 

volga-gaz-31105-175.jpg  برای جلو گیری از نشت روغن از جلوی سرسیلندر با چسب درز گیری نمائید. واشر سر سیلندر 406 موتور ZMZ جایگزین.  در هنگام نصب سر سیلندر بر روی بلوک، ساخت آن را بر روی آستین نصب "نشسته".  قبل از نصب پیچ و مهره چفت و بست سر سیلندر باعث بخش رگه روغن موتور است.  سفت کردن پیچ ها با آچار گشتاور در دو مرحله، به دنبال دنباله ای از سفت.  تا 50 نیوتن متر گشتاور پیش سفت و سپس در نهایت - 140 نیوتن متر است. لحظات از پاف از پیچ های سر سیلندر  سفت کردن پیچ و مهره نگه داشتن سر سیلندر
هنگامی که تمام قسمت های حذف شده و قطعات، با سیستم مایع خنک کننده را پر کنید و جایگزین کردن روغن موتور 
(نگاه کنید به "جایگزینی مایع خنک کننده") 
(نگاه کنید به "تعویض روغن و فیلتر روغن").

 

فروشگاه امیر تنها نماینده فروش قطعات شرکتهای GAZ و ZMZدر ایران.

تهران سه راه افسریه خیابان مظاهر خیابان شیرازی میدان مسعودیه

روبروی میدان میوه و تربار مجتمع تجاری پامچال پلاک ۵۰

تلفن -- ۳۳۴۷۸۴۴۷-۰۲۱ ---۳۳۸۷۱۸۱۵-۰۲۱ ---فکس ۳۳۴۷۸۴۴۷-۰۲۱

تلفن همراه --۵۱۷۴۷۳۳-۰۹۱۲ --- ۵۸۸۵۵۸۱-۰۹۱۲ --- ۲۰۷۲۳۹۷-۰۹۱۲


مطالب مشابه :


فروش ویژه ون غزال 14 نفره روسی.

تعدادی ون غزال تحویل ۱۳۹۳ صفر کیلومتر ساخت شرکت GAZ فدراتیو روسیه سازگار با. شرایط آب و هوای ایران تحویل از کارخانه. اعطای نمایندگی فروش قطعه یدکی و
لوازم یدکی و قیمت قطعات ون غزال و سوبول.

ایل پمپ ZMZ سفارش عربی ZF آلمان برای ون غزال روسیه اصلی ۰۰۰ ۱۷۰ چهار پیچ حرفه ای ۰۰۰ ۳۵۰. به شماره فنی. آب پخش کن واتر پمپ ZMZ سفارش عربی آلمینیومی
حفظ و نگهداری ون غزال.

حفظ و نگهداری ون غزال. باد چرخها. برای جلو گیری از افزایش مصرف سوخت و جلو گیری از استحلاک و فرسایش سریع لاستیکها. باد چرخهای جلو ۵۰. باد چرخهای عقب ۴۵.
تاكسي «ون» ؛آزمون و خطايي بزرگ

خودرو نامناسب خودروهاي ون در برخي كشورها نظير روسيه، سهم عمده‌اي در حمل و نقل عمومي دارند. اما تفاوت استفاده از آن در ايران و کشورهايي چون روسيه اين است که در آن کشورها،
ون هفت نفره تندر90

قیمت خودرو - ون هفت نفره تندر90 - قیمت جدید خودرو در صفحه نخست www.dayprice.ir - قیمت خودرو.
معرفی خودرو سیباون(عکس+مشخصات فنی)

5 فوریه 2011 ... نوع خودرو مسافري. سيستم ون 11 نفره. کارخانه سازنده China FAW Group Import & Export Corporation. نام تجاري CA6500 CE-CNG. نوع کاربردحمل و
تعمیر موتور (سر سیلندر ) ون غزال و سوبل و ولگا با موتور گروه ZMZ 406 ( نیم موتور بالا ) با تصویر.

قطعات خودرو - تعمیر موتور (سر سیلندر ) ون غزال و سوبل و ولگا با موتور گروه ZMZ 406 ( نیم موتور بالا ) با تصویر. -
ون فاو FAW

نمایندگی گروه بهمن 1553 - ون فاو FAW - مدیریت : مهندس مهدی بهادری - نمایندگی گروه ... طول خودرو5080 سانتي متر; عرض خودرو (بدون آيينه‌هاي جانبي)1820 سانتي متر
برچسب :