پرواز اراك به مشهد در فرودگاه اراك بزودي از سر گرفته مي‌شود

فرماندار اراك گفت: با رايزني‌هاي صورت گرفته از سوي مسئولان استان مركزي با تعدادي از شركت‌هاي خصوصي هواپيمايي در كشور بزودي پروازهاي فرودگاه اراك به مشهد مقدس از سر گرفته خواهد شد.

 1027_246.jpg

محمد حسن آصفري افزود: با توجه به علاقمندي مردم استان مركزي به خاندان اهل بيت عصمت و طهارات و ائمه، هر ساله شمار زيادي از مردم استان در قالب تورهاي زيارتي به مشهد مقدس سفر مي‌كنند كه با وجود امكاني مانند فرودگاه مي‌توان زايران حرم رضوي از استان مركزي را از طريق هواپيما به اين سفر اعزام كرد.

وي اضافه كرد: متاسفانه با اين وجود، به دليل نبود توجه كافي از سوي مسئولان وزرات راه و ترابري و شركت فرودگاه‌هاي كشور، فرودگاه اراك كه براي ساخت آن 10 ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است بلا استفاده باقي مانده است و مردم اين استان از امكان ايجاد شده براي سفر از طريق فرودگاه اراك محروم هستند كه مي‌طلبد مسئولان وزرات راه و شركت فرودگاه‌هاي كشور در زمينه آماده‌سازي فرودگاه براي برقراري دوباره پروازها در اين فرودگاه اقدام كنند.

آصفري با انتقاد از مسئولان فرودگاه اراك اظهار داشت: مسئولان فرودگاه اراك انتظار دارند كه مسايل مربوط به فرودگاه از سوي ديگر مسئولان برطرف شود و خود اقدامي براي رسيدگي و رايزني با مسئولان به منظور حل اين مشكلات صورت نمي‌دهند كه به اين جهت از مسئولان فرودگاه اراك به شدت ناراضي هستيم.

فرماندار اراك با بيان اينكه فرودگاه هم اينك براي انجام پروازهاي مسافربري كاملا آماده است بيان داشت: در دور دوم سفر دولت به استان مركزي طرح افزايش طول باند فرودگاه و نيز ايجاد سيستم لايتينگ در فرودگاه به تصويب رسيد كه شركت فرودگاه‌هاي كشور و وزرات راه و ترابزي تاكنون نسبت به اجراي آن اقدامي نكرده‌اند.

به گفته وي مهمترين مسئله امروز فرودگاه اراك نبود هواپيما در آن است بيان داشت: تا زماني كه هواپيمايي براي نشست و برخاست از فرودگاه وجود نداشته باشد اقداماتي مانند تعريض جاده دسترسي به فرودگاه كه از نيازهاي اساسي و در حال اجراي اين مسير است به خوبي نمود پيدا نخواهد كرد كه مي‌طلبد براي بهره مندي از اين فرودگاه نسبت به رفع نيازمندي‌هاي اين فرودگاه هر چه سريعتر اقدام شود.

 


مطالب مشابه :


هواپيماي اراک ـ مشهد با ظرفيت كامل پرواز كرد

صبح امروز و با 144 مسافر؛ هواپيماي اراک ـ مشهد با ظرفيت كامل پرواز كرد مدير فرودگاه اراک گفت
پرواز اراك به مشهد در فرودگاه اراك بزودي از سر گرفته مي‌شود

اراک7 جدید - پرواز اراك به مشهد در فرودگاه اراك بزودي از سر گرفته مي‌شود - رویدادهای استان
پروازهاي فرودگاه اراک از سر گرفته مي‌شود

پايگاه خبري تحليلي خبر مركزي - پروازهاي فرودگاه اراک از سر گرفته مي‌شود - یک پایگاه خبری
آشنایی با فرودگاههای خرم‌آباد و اراک

فرودگاه بین المللی بروجرد | airport - آشنایی با فرودگاههای خرم‌آباد و اراک - فرودگاه بین المللی
پرواز...

دانشجویان ورودی92 دانشگاه فرهنگیان اراک - پرواز - همه فکر میکنند چون گرفتارند به خدا
پرواز هواپیما های جاسوسی بر فراز اراک وخنداب

فراهان آنلاین - پرواز هواپیما های جاسوسی بر فراز اراک وخنداب - جهان سر بسر حکمت و عبرت است
سفر به اراک (روز اول)

سفر به دیگر سو - سفر به اراک (روز اول) - گردشگری و عکاسی
پرواز کبوتر

پرواز کبوتر این عکس هفته قبل از بالای ارتفاعات کوه سرخه اراک گرفته شده كانون عكس مشهد
برچسب :