آموزش گریم تصویری....

1EsNنکـته:
افرادی که چهره سفید دارند = فون را یک درجه تیره‌تر از رنگ پوست انتخاب کنند.
افرادی که چهره تیره دارند = فون همرنگ پوست را انتخاب کنند.
افرادی که صورت‌شان زرد است=  فونی که رنگ صورتی ملایمی دارد را انتخاب کنند.

گونه 
بدون شک می‌خواهید گونه‌های‌تان را برجسته کنید، برای شروع کار با استفاده از برس گونه متوسط یا بزرگ و سایه کانتور تیره زیر استخوان گونه را رنگ بزنید. توصیه ما این است که از رنگ برنز یا قهوه‌ای ملایم برای این قسمت استفاده کنید.

1EsW


بالای قسمت‌هایی را که تیره کردید، هم برای متعادل کردن و هم برای اینکه گونه‌ها برجسته‌تر به نظر بیایند، هایلایت کنید. در این تکنیک گریم بعد از تیره کردن زیر گونه سعی کنید استخوان‌های گونه خود را برجسته‌تر کنید، برای این کار با استفاده از قلم‌مو، رنگ براق و درخشنده یا سایه روشنی را در امتداد استخوان‌های گونه بزنید و بعد با برس خطوط  را محو  کنید.

1Et1


بینی 
همه به دنبال کوچک کردن بینی‌شان هستند حالا بعضی با جراحی و بعضی دیگر با گریم؛ برای اینکه بینی کوچک‌تر و باریک‌تر جلوه کند، برای بینی نیز از همان سایه کانتور گونه خود استفاده کنید. این کار را از گوشه درونی ابرو شروع کنید و تا انتهای هر دو طرف بینی ادامه دهید (البته یادتان باشد، ممکن است این استراتژی برای هر صورتی مناسب نباشد. در شماره بعد در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد)

1Etd


پس از بالا تا پایین تیغه بینی خود را هایلایت (روشن و برجسته) کنید. یادتان باشد در گریم برای بینی باید همیشه از محصولات مات استفاده کنید حتی برای رنگ‌های روشن چون به طور حتم تمایل ندارید که بینی‌تان زیاد به چشم بیاید به‌خصوص آن منطقه برجسته T مانند بنابراین نباید آن را درخشنده کنید و در نهایت خط فاصل بین این دو قسمت بینی را با استفاده از یک قلم‌مو محو کنید.

1Etm


چشم 
چشم‌ها را می‌توانید در ۲ مرحله آرایش کنید. با تیره‌کردن و کانتور کار خود را شروع کنید از سایه تیره روی چین و چروک‌ها و پلک چشم‌تان بهره ببرید و خوب آنها را همرنگ کنید.

1Ets


سپس با یک قلم‌مو ناحیه زیر ابرو را هایلایت و برجسته کنید.

1Etv


فک
در گریم برای کانتور، از زیر فک تا امتداد خط فک از سایه تیره‌تری استفاده کنید و این کار را تا نقطه ارتباطی فک با گردن ادامه دهید. برای اینکه این خط دیده نشود با یک قلم‌موی تمیز زیر فک و گردن را برس بزنید تا یکدست شود.

1Etz


سپس بالای خط فک را هایلایت و برجسته کرده و با دقت با نواحی اطرافش همرنگ کنید اما اطراف چانه این کار را ادامه ندهید چون شما می‌خواهید دوطرف فک پایین را برجسته کنید. یادتان باشد اگر  تمام نواحی چانه را هایلایت کنید، باعث می‌شود چانه شما بزرگ‌تر به نظر برسد و حتی به سمت جلو کشیده شود.

1EtL


چطور جای زخم را بپوشانیم
کانسیلرها و پوشاننده‌های مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام با توجه به مواد تشکیل‌‌‌دهنده خود دارای کارایی خاصی هستند. مثلا کانسیلری که برای پوشاندن سیاهی‌های زیر چشم است اصلا مناسب پوشاندن جای زخم یا تاتو نیست یا اصلا نمی‌تواند قرمزی‌ها را بپوشاند چرا که کانسیلرهای زیر چشم حالت کرمی ‌شکل دارند و از رنگ پوست کمی روشن‌تر هستند و در نتیجه قرمزی‌های پوست را فقط روشن‌تر کرده و کاری می‌کنند که بیشتر جلوه کنند.  برای پوشاندن جوش‌ها، جای زخم‌ها و تاتو باید سراغ کانسیلرهایی بروید که تن زردرنگ دارند و تقریبا هم‌رنگ پوست صورت هستند.کانسیلر زیر چشم باید یک یا ۲ درجه روشن‌تر از رنگ کرم‌پودری باشد که استفاده می‌کنید. یک کانسیلر روشن با تن زرد به راحتی می‌تواند رگ‌های آبی‌رنگ زیرچشم را بپوشاند و پوست این قسمت را یکدست جلوه دهد.مطالب مشابه :


آموزش تصویری گریم صورت

جدیدترین عکس های عروس وداماد|پی اس دی مد - آموزش تصویری گریم صورت - جدیدترین بک گراند آتلیه 2015
عروس

آموزش تخصصی آرایش و زیبایی رایگان - عروس - آموزش های آرایشگری ،عکس آرایش خلیجی و لبنانی ,لباس
گریم متفاوت عروس و شینیون

دنیای زیبایی و مد - گریم متفاوت عروس و شینیون - زیبایی هر کجا و هر چه باشد آرامش می آورد؛ چه
گریم عروس

دنیای مد ، فشن ، آرایش - گریم عروس - آرایشی و آموزش تكنيكهاي تست زني
گریم عروس ایرانی

مدلهای آرایش عروس , آموزش آرایش ساده آموزش آرایش ابرو , جدیدترین خط چشم عکس مدل ارایش
آرایش عروس

آموزش تخصصی آرایش و آرایش عروس - آموزش های آرایشگری ،عکس گریم عروس و میکاپ های محو
آموزش گریم تصویری....

آموزشگاه مراقبت وزیبایی پارمیس زابل - آموزش گریم تصویری . - اولین وبلاگ تخصصی استان سیستان
آموزش گریم ، متعادلسازی و آرایشگری

آموزش گریم و متعادل سازی از سطوح مبتدی تا پیشرفته (عروس / داماد) انجام گریم های حرفه ای
گریم ایرانی

گریم ایرانی. فیلم مدل مو انگلیسی , بهترین ارایش عروس اموزش ارایش اروپایی , مدل مو
فستیوال ۱ روزه عروس

آموزش تخصصی آرایش و زیبایی رایگان به مدت ۲ هفته آموزش میکاپ و گریم عروس بصورت خصوصی با
برچسب :