رمز ورود به باشگاه مشتریان را فراموش کردم،چه بکنم؟

 با رسیدن باشگاه مشتریان از مرحله معرفی به مرحله بلوغ و شکوفایی و درخور اون رسیدن امتیازات شما مشتریان عزیز به سطوح امتیازی تعیین شده،یکی از مشکلات شایع در این مرحله فراموش کردن نام کاربری و رمز ورود به باشگاه هست.حالا اینکه در این هنگام چه کاری باید انجام بدید تا به رمز ورودی که فراموش کردید برسید،در ادامه مطلب واستون آماده کردم.

یه نکته که باید به اون دقت داشته باشید و دوستان اشتباه می کنند اینه که بدون داشتن نام کاربری و کلمه عبور هم می تونید امتیاز کسب کنید.خیلیا تصورشون اینه وقتی که به عضویت باشگاه مشتریان درآمدند، کارهای منجر به کسب امتیاز رو هم باید از طریق سایت باشگاه انجام بدن.این تصور اشتباه هست و این دو مقوله هیچ ارتباطی با هم ندارن.کارهای شما برای کسب امتیاز بعد از عضویت در باشگاه مشتریان باید از طریق کانالهای غیر حضوری بانک ملت انجام بشه که شامل خرید از دستگاه کارتخوان ملت،پرداخت قبوض غیر حضوری از کانالهای ملت و .... هست و قبلا" به اونها اشاره شده است.

اما دونستن نام کاربری و کلمه عبور باشگاه کاربردهای زیر رو داره.

۱) مشاهده امتیاز کسب شده و مشاهده چگونگی کسب امتیاز در مقاطع زمانی مختلف و کانالهای مختلف.

۲) انتخاب پاداش متناسب با امتیازهاتون که در حال حاضر ۳۰۰،۲۰۰،۱۰۰ امتیازی هست و می تونید به نسبت از پاداشهای نقدی و تسهیلات بانکی برخوردار بشید.

۳) امکان انتقال امتیاز در روز تولد دوستانتون به اونها.

۴) دسترسی به مشخصات فردی اعم از شناسنامه ای و .. و امکان تعیین علائق و سلائق شخصی ونیز امکان تغییر نام کاربری و کلمه عبور.

۵) امکان ایجاد پیام و دریافت پاسخ از قسمت پیامها که شامل طرح مشکلات و سوالات و طبعا" پاسخگویی به آنها از سوی بخش پشتیبانی سایت هست.

۶) امکان دعوت از دوستان برای عضویت در باشگاه مشتریان.

اما متداولترین مورد لازم داشتن نام کاربری و کلمه عبور زمانی هست که به یکی از سطوح امتیازی رسیده باشید و قصد استفاده از پاداشها رو داشته باشید، اما نام کاربری و کلمه عبور خودتون رو فراموش کرده باشید.لازم به ذکره درخواست انتخاب پاداش تنها از طریق وارد شدن به باشگاه با نام کاربری و کلمه عبور امکان پذیره.

کارهایی که باید انجام بدید به این ترتیبه که:

۱) سایت باشگاه مشتریان ملت رو باز کرده وقسمت ورود رو انتخاب کنید.

۲) انتهای پنجره باز شده،قسمت مربوط به چنانچه رمز ورود را فراموشی کرده اید رو کلیک کنید.

۳) در این قسمت ۳ تا فیلد واستون نمایش داده میشه شامل نام کاربری،کد ملی و شماره مشتری که نکته مهم اینه که فقط یک کدوم از این فیلدها رو باید پر کنید.معمولا" ورود کد ملی بهتون توصیه میشه که بعد از ورود کد ملی و تایپ عبارت امنیتی گزینه ارسال شناسه جهت تغیییر رمز عبور رو کلیک کنید.

۴) در صورتیکه در ابتدای عضویت در باشگاه شماره همراهتون رو بصورت صحیح وارد سیستم کرده باشید، بعد از انتخاب گزینه ارسال شناسه، یک پیامک واستون ارسال می شه و در پنجره بعدی در این مرحله باید اطلاعاتی که واستون پیامک شده رو در فیلدهای خالی وارد کنید که شامل نام کاربری،شناسه ارسالی جهت تغییر رمز،کلمه عبور جدید و تکرار اون هست.

۵) حالا می تونید با نام کاربری و البته کلمه عبوری که خودتون انتخاب کردید،وارد باشگاه شده و از امکانات اون لذت ببرید.

نکته ای که باقی می مونه این هست که بعد از ارسال شناسه شاید پیامکی واستون ارسال نشه که ممکنه ناشی از مشکل مخابراتی باشه و یا ناشی از تغییر کردن شماره موبایلتون نسبت به ابتدای عضویتتون باشه و یا اینکه اصلا" همون ابتدا واستون شماره تلفن همراه وارد نشده باشه.معمولا" اگه تا ۱۰ دقیقه یا زمانی که واسه یک دریافت یک پیامک کافیه،پیامکی واستون نیامد،راهش اینه که با شماره ۰۲۱۸۲۴۸۸ مرکز ارتباط ملت تماس بگیرید و خط جدیدتون رو اعلام کنید تا پیامک کد فعالسازی و نام کاربری واستون ارسال بشه .در صورتیکه این شناسه براتون ارسال شد، باید ابتدا قسمت ورود،فراموشی رمز،قسمت چنانچه شناسه جهت تغییر رمز برای شما ارسال شده است رو کلیلک کرده و اطلاعات پیامک شده رو به همراه رمز عبور جدید وارد کنید.


مطالب مشابه :


با عضویت در باشگاه مشتریان بانک ملت همه برنده هستند

(دفاتر پیشخوان دولت) - با عضویت در باشگاه مشتریان بانک ملت همه برنده هستند -
باشگاه مشتریان بانک ملت...

باشگاه مشتریان بانک ملت مشترک عضویت کارتخوان بانک ملت در صورتی که توسط ملت
رمز ورود به باشگاه مشتریان را فراموش کردم،چه بکنم؟

باشگاه مشتریان بانک ملت. برای کسب امتیاز بعد از عضویت در باشگاه مشتریان باید از طریق
راه‌یافتگان به جشنواره باشگاه مشتریان بانک ملت

دبیرخانه جشنواره عکس باشگاه مشتریان بانک ملت اسامی زیر با عضویت در باشگاه مشتریان
طرح فراز (بانکداری غیرحضوری+عضویت در باشگاه= جایزه در جایزه)

(بانکداری غیرحضوری+عضویت در باشگاه= جایزه در جایزه) به گزارش باشگاه مشتریان بانک ملت
عضویت در باشگاه مشتریان با تمام کارتهای شتاب

عضویت در باشگاه مشتریان با باشگاه مشتریان بانک ملت. عضو باشگاه مشتریان ملت
این روزها همه عضو باشگاه مشتریان می‌شوند؛ شما چطور؟

باشگاه مشتریان بانک ملت. تجربه عضویت در باشگاه مشتریان سازمان‌های بزرگ و کوچک ممکن است
راه اندازی زیرسایت اینترنتی مرکز ارتباط ملت

بانک ملت در ارتباط ملت شوند و با عضویت در آن بانک ملت باشگاه مشتریان
چه چیزایی از بانک ملت واسمون پیامک میشه؟؟؟؟

باشگاه مشتریان بانک ملت. بانک ملت در قسمت باشگاه مشتریان که شامل اعلام عضویت در باشگاه
برچسب :