نا امني جاده تنگ ارم

رئیس شورای تنگ ارم فاجعه دارد در تنگ ارم رخ می‌دهد+گزارش تصویری 14532221415464565464.jpg

سیراف نیوز؛ هر خانواده‌ای که می‌خواهند از تنگ ارم تا برازجان بروند 10 بار صدقه می‌اندازند/ یک ماشین و موتور تنها وسیله نقلیه تنگ ارم/ 98 درصد جوانان تنگ ارم بیکارند/ آب کتابخانه تنگ ارم برای 150 هزار تومان قطع کردند.

به گزارش "سیراف نیوز"؛ بهنام نیکنام یکشنبه شب در حضور نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مردم تنگ ارم در ارتباط با مشکلات موجود این بخش اظهار داشت: نمی‌دانم از مسئولان تقدیر و تشکر کنم و یا از گلایه‌ها و مشکلات و کم کاری مدیران بگویم که مردیم این بخش با مشکلات بسیاری دارند دست و پنجه نرم می‌کنند.

رئیس شورای بخش تنگ ارم تصریح کرد: تنگ ارم از کمبود وسیله نقلیه سالیان سال است که رنج می‌برد و از قدیم تاکنون هنوز تنها یک ماشین و موتور فرسوده به عنوان وسیله نقلیه در این بخش وجود دارد.

وی از وضعیت نامطلوب جاده تنگ ارم گلایه کرد و افزود: هر گاه خانواده‌ای از تنگ ارم بخواهند به سمت برازجان یا دیگر شهرها بروند باید 10 بار صدقه بدهند و 10 لیوان آب پشت سرشان بریزند تا سالم به مقصد برسند.
1P4A0678%20copy.jpg
1P4A0688%20copy.jpgنیکنام عنوان کرد: طبق مطالعات و بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم بیش از 98 درصد جوانان بخش تنگ ارم بیکارند و از نداشتن
شغل مناسب رنج می‌برند.
رئیس شورای تنگ ارم اذعان کرد: چندی پیش کتابخانه تنگ ارم به دلیل پرداخت نشدن قبض آب که مبلغ 150 هزار تومان بود قطع شد که توسط مردم پرداخت گردید.
1P4A0720%20copy.JPG
1P4A0772%20copy.jpgدر پایان یکی از دبیران آموزش و پرورش بخش تنگ ارم اظهار داشت: فاجه دارد در تنگ ارم رخ می‌دهد به طوری که مردم این بخش خوش آب و هوا که در استان از لحاظ جغرافیایی و منطقه‌ای بی‌نظیر است دارند به مراکز شهرهای استان مهاجرت می‌کنند و در حال حاضر بسیاری از مدارس تنگ ارم تعطیل گردیده و روستاهای این بخش خالی از سکنه می‌باشند.


مطالب مشابه :


نا امني جاده تنگ ارم

تنگ ارم باستان - نا امني جاده تنگ ارم - سلام دوست عزيز ممنونم كه يه وبلاگ خودتون سر زديد نظر
خانه اردشیر ساسانی در تنگ ارم استان بوشهر !

خليج هميشه پارسي - خانه اردشیر ساسانی در تنگ ارم استان بوشهر ! - ! خلیج همیشگی پارس و جزایر
سوالات ارشد 92 به همراه پاسخ تشریحی

عمران ارم - سوالات ارشد 92 به همراه پاسخ تشریحی - مهندسی خاک و پی - عمران تنگ ارم باستان.
یادگاری از سی سال پیش

پا به مدرسه گذاشتم.آن زمان تنگ ارم روستاي محرومي بود با دو مدرسه "فرهنگی" و - تنگ ارم باستان
آثار تاریخی و باستانی شهرستان دشتستان

در روستای پشت پر از توابع بخش ارم قرار دارد .باتوجه به نام آن و نظر باستان شناسان تنگ ارم
برچسب :