گشایش راه دسترسی بزرگراه نیایش به بزرگراه ملا صدرا

افتتاح خیابان ۳۵ متری حد فاصل پل کابلی تا میدان افلاک نما(زعفرانیه)

شهردار تبريز از افتتاح ده ها طرح و پروژه عمراني خدماتي بزرگ و کوچک در فاصله اعياد سعيد قربان و غدير در نقاط مختلف شهر تبريز خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا از تبريز،مهندس نوين با اعلام اين خبر گفت:در ادامه بهره برداري و افتتاح طرح ها و پروژه هاي عمراني در دست اجرا،شهرداري تبريز مرحله ديگري از پروژه هاي احداث شده خود را همزمان با اعياد فرخنده قربان و غدير تحويل شهروندان عزيز تبريزي خواهد کرد.
شهردار تبريز در ادامه با اشاره به اهم پروژه هاي آماده بهره برداري شهرداري در سطح مناطق مختلف شهر افزود:بهره برداري از فاز دوم طرح تبادل دروازه تهران شامل رمپ و لوپ هاي ضلع شرقی جاده ايل گلي و امتداد توانير به ميدان افلاک وعلاوه بر اين فازدوم خيابان فرش آباد،طرح هاي پياده روسازي 35 متري قراملک،پارک حجاج و محوطه المان کلنل پسيان،پارک شهرک شهيد بهشتي،برج هاي 25 متري روشنايي منطقه 6 -پارک امير کبير و کتابخانه داخل اين پارک، بازگشايي خيابان صائب به پاستور، مرکز خود اشتغالي زنان ، پارک آزادي ، پل عابر گذر حد فاصل کمربندي مياني،فاز اول پل بازار،ساماندهي مهرانه رود حد فاصل پل ولي عصر تا پشت کلانتري از ديگر پروژه هاي آماده بهره برداري است.

تكميل طرح تبادل دروازه تهران  يكي  از طرحهاي جديد  شهرداري است . اين خيابان 35 متري امتداد افلاك نما به پل كابلي را شامل مي شود . كه اعتبار تملك اين خيابان 95 ميليارد ريال است و با احداث آن كه 400 متر طول دارد بخش قابل توجهي از طرح تبادل دروازه تهران تكميل شده و كمربند مياني به دروازه تهران و بزرگراه نیایش و کوی ولیعصرو بزرگراه پاسداران وصل مي شود.این طرح شامل یک  زیر گذر به طول ۲۰۰متر میباشد که از زیر جاده ائل گلی رد شده و عملیات اجرایی این زیر گذر چند ماهی است که به پایان رسیده و خط یک مترو تبریز نیز از بالای این زیر گذر رد میشود.

مدیر:شایان ذکر است این مسیر جزئی از طرح رینگ  میانی شهر تبریز(کمربند میانی) میباشد که در آینده بطور کلی پروزه ی رینگ کنارگذر میانی تبریز را اطلاع رسانی خواهم کرد

 

 

 


مطالب مشابه :


استخر های جدید تبریز

تبریز شهر آرزوها 1-مجتمع ورزشی صدرا. این استخر در پشت هتل شهریار واقع شده که دارای تونل
پروژه های ورزشی تبریز

مجموعه تفریحی ورزشی صدرا تبریز (مدرنترین وزیباترین استخر و سونای کشور) هتل گسترش تبریز
تورهای شمال ایران | تور شمال | تور دو روزه شمال | هتل مروارید صدرا | هتل های ساری | میانکاله

تمامی این تورهای در هتل ۴ * ساحلی مروارید صدرا برگزار میگردد ، هتل مروارید صدرا تبریز
گشایش راه دسترسی بزرگراه نیایش به بزرگراه ملا صدرا

تبریز شهر آرزوها - گشایش راه دسترسی بزرگراه نیایش به بزرگراه ملا صدرا - رفاهی و هتل;
عید نوروز را در تبریز مهمان ما باشید

گرینلند : سرزمین سبز صدرا. هتل تبریز ۴ ستاره (خیابان امام نرسیده به میدان دانشگاه)
پروزه های مشارکتی پارک بزرگ و میدان اذربایجان

تبریز شهر آرزوها 3-پارک صدرا در شهرک امیدیه پارک آبی و هتل هلیا تقاطع غیر هم سطح امام علی
آیسان تبریز

کلانشهر - آیسان تبریز گرینلند : سرزمین سبز صدرا. هتل
برچسب :