کاردستی های جالب حیوانات با سنگ

اگر یک روز مثلا سیزده به در ! برای پیک نیک به همراه بچه ها به کنار رودخانه رفتید،  تعدادی سنگ کوچک و بزرگ جمع کنید و بعد زیباترین کاردستی های تزیینی را با استفاده از ایده های کاردستی های  این نوشته  درست کنید. در این نوشته  طرز ساخت کاردستی های پاندا ،سگ خالدار ، سیل ، کفش دوزک و موش کتابدار با استفاده از سنگ نشان داده شده است.

مواد لازم برای این کاردستی ها  چسب – از نوع قوی – قدری خمیر بازی ، رنگ گواش یا اکریلیک ، قلم مو ،  تعدادی سنگ با ابعاد و شکل های مختلف و البته قدری حوصله و خلاقیت  می باشد.

 

 

توضیح: هر جا سنگ ها خوب روی هم قرار نگرفتند و نتوانستید چسب بزنید می توانید از خمیر بازی به عنوان واسط استقاده کنید.

برای درست کردن کاردستی جالب سگ خالدار نگهبان با سنگ،  به یک سنگ بزرگ  برای بدن ، یک سنگ بیضی شکل برای سر ، و دو تا سنگ کشیده و کوچکتر برای گوشها و یک سنگ قلمی برای دم نیاز دارید.

خال خال بدن این سگ هم با استفاده از خمیر بازی سفید درست شده است.

. اما چرا سگ نگهبان؟    … چون  می توانید برای نگه داشتن دراتاق ها ی منزلتان ، از این کاردستی تزیینی استفاده کنید.

و این هم کفش دوزک های زیبا که روی کاردستی برگ قرار گرفته اند. برای رنگامیزی بدن این پینه دوز ها  از رنگ اکریلیک و یا گواش استفاده کنید. رنگ گواش در آب حل می شود و برای افزایش دوام آن می توانید از اسپری ها براق کنند به عنوان فیکساتور استفاده کنید.

 

و این هم سیل های زیبا ، هنرمندان سیرک ، که با استفاده از سنگ درست شده اند و می توانند برای تزیین اتاق کودکان استفاده شوند.

 

این هم یک کاردستی کاملا کاربردی است که  به دلیل سنگینی و وزن زیاد به خوبی برای نگه داشتن  کتابهای کتابخانه بچه ها قابل استفاده است.

می توانید زیر این کاردستی قدری فویل یا فوم بچسبانید که روی کتابخانه خط نیندارد و یا کف کاردستی را با سمباده صاف و صیقلی کنید.

 

فراموش نکنیم درست کردن کاردستی یکی از بهترین راه ها برای پرورش کودکان  خلاق است و ارزش وقت صرف شده و قدری ریخت و پاش را دارد!

تالیف : سایت کودک سیتی


مطالب مشابه :


عروسک و کاردستی های زیبا!!!!

یک ایده برای جامدادی بچه ها..... به مناسبت نزدیک شدن به مهرماه ماه بازگشایی مدارس..... یک ایده فوق العاده و زیبا دارم برای مامانهای هنرمند که دوست دارن لوازم التحریر بچه ها را
آموزش ساخت چیزهای جالب با وسایل دور ریختنی

همــــه چی☺ - آموزش ساخت چیزهای جالب با وسایل دور ریختنی - مدرسه گونه !!! - ☺همــــه چی. ... کاردستی های زیبا برای کودکان، پاییز، بهار، اشکال هندسی، ساخت حیوانات و …
کاردستی های جالب همراه با طرز ساخت

هر چیزی که دلت بخواهد.... - کاردستی های جالب همراه با طرز ساخت - دوستی آهنگ خوشبختی همه با همیم اگه عاشق خودمونو خدا باشیم - هر چیزی که دلت بخواهد....
کاردستی های جالب حیوانات با سنگ

اگر یک روز مثلا سیزده به در ! برای پیک نیک به همراه بچه ها به کنار رودخانه رفتید، تعدادی سنگ کوچک و بزرگ جمع کنید و بعد زیباترین کاردستی های تزیینی را با
كاردستي هاي جالب با سر بطري

♥♥جزیــــره کــــرت♥♥. كاردستي هاي جالب با سر بطري. كاردستي هاي جالب با سر بطري ، آثاری جالب و دیدنی از خانوم آماندا ویلشایر. برچسب‌ها: عکس, barad, خلاقیت.
کاردستی جالب اسب آبی

کاردستی جالب اسب آبی. این کاردستی فوق العاده زیبا ،که می تواند به جای اسباب بازی هم برای بچه ها استفاده شود، با دور ریختنی ها ساخته شده است. برای درست کردن
کاردستی های جالب با ماکارونی

21 جولای 2013 ... کاردستی های جالب با ماکارونی. هنرمند روس «سرگی پاخوموف» دست به ساحت مجسمه‌هایی مینیاتوری از ماکارونی زده،‌و در اثر هنری خود از انواع مختلف
کاردستی های جالب...

یک عمرگذرازتنهایی - کاردستی های جالب... - درددل بادل.
کاردستی های زیبا و جالب

هنر یک معلم - کاردستی های زیبا و جالب - آموزشی و ادبی و هنری - هنر یک معلم.
کاردستی های جالب و بعضا عجیب !!!

2پهلو - کاردستی های جالب و بعضا عجیب !!! - جوک .:. love .:. علمي .:. funny.
برچسب :