اشتغال به تحصيل 3500 دانشجو در پيام نور بم

معاون دانشگاه پيام نور بم گفت: در حال حاضر 3 هزار و 460 دانشجو در رشته‌هاي كارشناسي و مهندسي در اين دانشگاه مشغول به تحصيل هستند.عباس زيدآبادي  در بم ضمن با اشاره به ثبت نام داوطلبان فراگير اين دانشگاه اظهار داشت:‌ داوطلبان فراگير دانشگاه پيام نور براي دريافت اطلاعات بيشتر مي‌توانند به سايت اين دانشگاه مراجعه كنند، زيرا اطلاعات دقيق و درست را فقط از طريق اين سايت مي‌توانند كسب كنند.
وي با اشاره به تبليغات برخي موسسات آموزشي براي داوطلبان دانشگاه پيام نور تصريح كرد: موسسات آموزشي موجود چه در سطح شهرستان و چه در سطح استان هيچگونه ارتباطي با دانشگاه پيام نور ندارند و هرگونه اقدامي كه موسسات در اين زمينه انجام دهند، از سوي دانشگاه تائيد نمي‌شود و داوطلبان هوشيار باشند و در دام سودجويان گرفتار نشوند.
زيدآبادي با بيان اينكه از سال 1382 تاكنون 9 هزار مترمربع فضاي اداري، آموزشي و ورزشي در اين دانشگاه ايجاد شده است، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد 3 هزار و 640 نفر دانشجوي كارشناسي و مهندسي در اين دانشگاه مشغول به تحصيل هستند.
وي افزود: از بدو تاسيس دانشگاه پيام نور بم تاكنون تعداد 2 هزار نفر فارغ‌التحصيل شده‌اند و در سال تحصيلي جاري نيز تعداد 700 نفر در 24 رشته تحصيلي پذيرفته و مشغول به تحصيل هستند.
وي در مورد امكانات دانشگاه پيام نور بم خاطرنشان كرد: اين دانشگاه داراي آزمايشگاه شيمي، فيزيك، ميكروبيولوژي، زيست‌شناسي گياهي و جانوري است.
معاون دانشگاه پيام نور بم با اشاره به سايت كامپيوتر و همچنين كتابخانه مجهز به عنوان ديگر امكانات دانشگاه پيام نور واحد بم افزود: دانشگاه پيام نور بم تنها دانشگاه در نوع خود است كه مجهز به سلف سرويس است و چهار روز در هفته فعال و غذاي گرم در اختيار دانشجويان اين دانشگاه قرار مي‌دهند.
وي در مورد دانشگاه بين‌المللي بم نيز اظهار داشت: 3 هكتار زمين از طرف شوراي شهر و سازمان زمين شهري در اختيار اين دانشگاه قرار گرفته و در حال حاضر ما براي اين دانشگاه 5/6 هكتار زمين داريم، اما اين ميزان براي دانشگاه بين‌المللي كافي نيست و به فضاي بيشتري براي ايجاد مزرعه، كارگاه و غيره نياز است.
زيدآبادي در مورد وضعيت تربيت‌بدني در اين دانشگاه اظهار داشت: در حال حاضر تعداد 74 نفر از دختران و 89 نفر از پسران داراي مهارت خاص و گواهينامه ورزشي هستند و اين دانشگاه در طول سال سه مرحله مسابقات ورزشي در 16 آذر، ايام‌الله دهه فجر و سالروز آزادي خرمشهر برگزار مي‌شود.
وي گفت: تاكنون چهار دوره مسابقات ورزشي بين دانشگاه‌هاي شهرستان بم توسط پيام نور صورت گرفته است و خواهران در دو رشته فوتيال و واليبال موفق به كسب مقام قهرماني و برادران نيز در دو دوره موفق به كسب مقام قهرماني مسابقات فوتسال شده‌اند.
زيدآبادي خاطرنشان كرد: دانشگاه پيام نور بم توانسته بخش عمده‌اي از كاروان المپياد دانشجويان استان به مسابقات كشوري را به خود اختصاص دهد و همواره يك سوم از تيم المپياد دانشجويي استان متعلق به ورزشكاران دانشگاه پيام نور بم بوده است.
وي در پايان گفت: باتوجه به استعدادهاي ورزشي موجود از مسئولان تقاضاي اهتمام و توجه بيشتر در ايجاد فضاهاي ورزشي مناسب شامل كفپوش زمين تنيس و ‌واليبال روباز را تقاضا داريم.


مطالب مشابه :


سایت دانشگاههای پیام نور وسایر دانشگاهها

سایت دانشگاههای پیام نور وسایر راهنمای سیستم گلستان دانشجویان پیام (سمنان)
امکان مشاهده فرم واریز شهریه و گزارش۱۰۱ در سیستم گلستان پیام نور از امروز فعال شد.

دانشگاه پیام نور واریز شهریه در سیستم گلستان پیام نور دانشجویان می توانند
جاذبه های تاریخی و فرهنگی استان سمنان

انجمن جهانگردی دانشگاه پیام نور دامغان مسجد جامع سمنان: گلستان نگارستان
مشكل ثبت نشدن نمرات ميانترم دروس جناب آقاي دكتر حسن زاده

ما این است که چون دانشگاه پیام نور یک دانشگاه باز در کشور گلستان دانشگاه پیام نور
اشتغال به تحصيل 3500 دانشجو در پيام نور بم

پیام نور سمنان پیام نور پیام نور گلستان اخبار پیام نور www.pnunews.com آمادگی همکاری با
180 دانشجوي پيام نوري فريدونشهر زير پوشش كميته امداد هستند

پیام نور سمنان پیام نور پیام نور گلستان اخبار پیام نور www.pnunews.com آمادگی همکاری با
معرفي نفرات برتر مسابقات تيراندازي دانشجويان دانشگاه هاي پيام نور

اخبار ورزشی پیام نور پيام نور سمنان به نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir
زمان و مکان قرعه کشی عمره دانشجویی سراسر کشور اعلام شد

اخبار پیام نور | سیستم گلستان 13 سمنان: 92/8/20 ساعت 10 دانشکده علوم انسانی دانشگاه
نحوه ورود به سیستم گلستان و جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان پیام نور سال91

دانشگاه پیام نور با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir سمنان. انجمن روان
برچسب :