اعلامیه جدید استاد رائفی پور

          بسم الله الرحمن الرحیم
اگر پسند و اگر نا پسند میگویم

نگفته بودم و اینک بلند می گویم
نگفته بودم و جنگ است بعد از این سخنم

و از دهان تفنگ است بعد از این سخنم

برادرانم کمر بند ها را ببندید!


ایجانب علی اکبر رائفی پور سرباز دون پایه جبهه مهدویت اعلام می دارم حاضرم به تنهایی بر روی تمامی دیوار های شهرشهر کشورمان گونیا و پرگار و تک چشم بکشم! ولی جوانی در این کشور معتاد نباشد یا خدایی ناکرده ناموس ایرانی به فحشا نیافتد و حرام لقمه ای بیت المال را مال البیت نداند!

عزیزانم پس از این دیگر فراماسونری و نماد هایش را فراموش کنید تاکید و تامل بیش از این بر روی این جریان انحرافی خود انحرافی عظیم است! مگر نگفتیم که در هرم قدرت فراماسونری جز ناچیز است و در راس آن ابلیس و شیطان است ، و مگر نه اینکه خدا فرموده است "ان کید الشیطان کان ضعیفا"(همانا مکر شیطان اندک است) پس دیگر چه دلیلی دارد به جبهه شیطان بپردازیم مهم این بود که بفهمیم او و یارانش شبانه روزی برای تاخیر ظهور فعالند. و دریغا که ما برای مولایمان اندکی زحمت به جهان نخریدیم و در پی اسودن رفتیم.

البته هرگز نخواهیم گذاشت در شیعه خانه امام زمان کسی نماد های شیطان را گسترش دهد بلکه برادران و خواهرانم ما وارد مرحله جدیدی شده ایم.

هدف حقیر از طرح بحث در باره صهیونیستها و نوچه هایشان (فراماسونرها)این بود که بفهمیم دور و بر مان چه خبر است و دشمن جنی و انسی شبانه روز در حال فعالیت است. وصد البته می دانید پیشرفت برنامه های آنها به دلیل غفلت مسلمانان بوده است و ابدا به معنی قدرتشان نیست و شکی نیست که "لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم" و این یعنی اراده الهی برآن قرار گرفته تا ما صدای خرد شدن استخوانهای پوک ایشان را بشنویم در مرحله نخست به حمد الله به نحو احسن به این هدف دست یافته ایم و اینک ورود به مرحله جدید و آغاز عملیات جدید را اعلام می کنم و رمز عملیاتمان همچون دیگر عملیاتهای پیروز دوران نبرد این مرز بوم "یا زهرا "خواهد بود.

یاران امام زمان، اگر حقیر را در این عرصه صاحب سخن می دانید امروز دیگر پرداختن به فراماسونری کاری بیهوده است ! حیف نیست توان شیعیان امام صرف پرداختن به شیطان شود؟

به نظر شما آیا این مهمتر است که فلان نماد ۱۳ تکه باشد یا جوان شیعه ایرانی به فساد کشیده شود آیا چنین جوانی عمله بی جیره مواجب تفکرات صهیونیست ها نیست و آیا تفکر خطرناک تر است یا نماد؟ مهم این بود که به ایشان بفهمانیم که می شناسیمشان و حنایشان دیگر رنگی ندارد.و این ببش فعالی آنها در عرصه های جهانی نشان از این دارد که به دست پاچه افتاده اند و نسل کنونی ما ان شا الله سقو طشان را خواهد دید و نزدیک است روزی که به طلایه داری مولایمان سراغشان برویم.

نخواهیم گذاشت شیعه خانه امام زمان را عده ای معدود به لجن بکشند و هرگز این فرصت الهی را که خدا به ما ارزانی داشته تا زمینه سازان ظهور باشیم نخواهیم سوزاند.

کمربند ها را ببندید باید شبانه روزی کار کنیم برای اصلاح خودمان و اصلاح جامعه از لوث سامری ها و قارونها! باید شبانه روزی برای شناساندن امام زمان به تمامی جهانیان سعی و جهد کنیم .

عزیزان از تزکیه خودمان شروع کنیم هر ماه یک صفت نا پسند را ترک کنیم تا لایق امام پاکی ها بشویم!

به مولایم سوگند می خورم که در این مسیر محکم بمانم آنان که دست مرا در این مسیر خواهند فشرد اطلاع رسانی کنند.

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که صد البته نزدیک است
منبع


مطالب مشابه :


بیوگرافی استاد رائفی پور

بیوگرافی استاد از زبان خودشان: بنده دانش آموخته حسابداری هستم و مسائلی که به آن می پردازم
بیوگرافی علی اکبر رائفی پور

علی اکبر رائفی پور, بیوگرافی علی اکبر رائفی پور, استاد علی اکبر رائفی
آشنایی با استاد,بیوگرافی علی اکبر رائفی پور

نوشته شده توسط : امیررضا رادجو (بسم الله الرحمن الرحیم) علی اکبر رائفی پور کیست ؟ علی اکبر
سخنراني استاد رائفي پور- نقد و بررسی فیلم 2012

علی اکبر رائفی پور, بیوگرافی علی اکبر رائفی پور, استاد علی اکبر رائفی
: سومین همایش جنبش مصاف استاد رائفی پور

سومین همایش جنبش مصاف استاد رائفی پور بیوگرافی رائفی پور, بیوگرافی استاد رائفی پور,
اعلامیه جدید استاد رائفی پور

صهیون ستیز استاد رائفی پور. شیعه
دانلود زیبا ترین سخنرانی صوتی استاد رائفی پور ، ارض موعود

دانلود زیبا ترین سخنرانی صوتی استاد رائفی پور ، ارض موعود بیوگرافی شبنم قلی
برچسب :