فال انبیاء حضرت یوسف،فال انبیاء یوسف (ع) - فال حضرت یوسف

فال حضرت یوسف , فال یوسف پیامبر , فال حضرت یوسف ع

فال حضرت یوسف


فال انبیا ء حضرت یوسف، فال انبیا ء یوسف (ع)

ای صاحب فال ! از بزرگان بهره بینی و سخن دوستان را قبول کن که تو را نفع می رسد و اگر چیزی از تو غایب شد، به تو باز رسد و اگر قصدی داری دو سه هفته دیگر صبرکن واز طرف دو سه کس غم و اندوه به تو رسیده است که به خیر و سلامتی بگذرد و روز یکشنبه و آدینه بر تو مبارک باشد و به مراد برسی . انشاء الله.

***

بیوگرافی حضرت یوسف،بیوگرافی یوسف (ع)

طالع بینی حضرت یوسف , فال روزانه دقیقدانلودتعبیرخواب حضرت یوسف ع , فال حضرت یوسف برای بچه دارشدن

فال یوسف پیامبر

 حضرت یوسف(علیه السلام) یکی از پیامبران الهی است، که نام مبارکش بیست و هفت بار در کلام الله مجید ذکر شده است. سوره دوازدهم قرآن که دارای صد و یازده آیه بوده، به نام اوست و از آغاز تا پایان آن، پیرامون سرگذشت یوسف(علیه السلام) می باشد.
نام مادرش راحیل«راحله» است،وی فرزند یعقوب (علیه السلام) و نواده اسحاق و فرزند سوم ابراهیم(علیه السلام) استدر سرزمین حران (حاران یا فران آرام)، مرز بین سوریه و عراق به دنیا آمد، او مجموعاً یازده برادر داشت و از میان آن ها فقط بنیامین برادر پدر و مادری او بود. یوسف (علیه السلام) از همه برادران جز بنیامین کوچکتر بود.یوسف(علیه السلام) مدت صد و ده سال زندگانی کرد و چون فوت کرد، بدنش را مومیایی کردند و در تابوتی محفوظ داشتندو همچنان در مصر بود تا زمانی که حضرت موسی(علیه السلام) می خواست با بنی اسرائیل از مصر خارج شود، جنازه یوسف(علیه السلام) را همراه خود برده و در فلسطین دفن نمود.بنابر آنچه مشهور است، وی در شهر الخلیل (واقع در کشور فلسطین) در شش فرسخی بیت المقدس در مقبره خانوادگیشان نزدیک مکفیلیه (محل دفن ابراهیم، ساره، رفقه، اسحاق و یعقوب (علیهم السلام) به خاک سپرده شد.


فال حضرت یوسف ع , طالع بینی حضرت یوسف