واسه سفت شدن بازو چکار کنیم؟

سلام.
چند وقت پیش یه مطلبی رو تو نت میخوندم درباره اینکه برای سفت شدن بازو چکار میشه کرد بخصوص برای اونایی که لاغر شدن و بازوشون شل شده . امروز نمیدونم چرا یادش افتادم . رفتم و پیداش کردم ولی مطلب تویه سایت دیگه ای بود نه اون سایتی که من دفعه قبلی پیداش کرده بودم . حالا موندم که صاحب اصلی مطلب کیه و کی کپی برداری کرده ازش . بخاطر همینم مطلبو میارم بدون ماخذ !


آیا ماهیچه های زیر بازوی شما شل هستند و هنگامیکه دسـت تـکان دادن هنـگـام خـداحـافظی را قطع می کنید،آنها بازهم همچنان به تکان خوردن خود ادامه می دهند؟
با بـکـارگیری برنامه ای که در این قسمت به شما آموزش مـی دهیم، تکان خوردن آنها برایتان به صورت یک خاطره در می آید
سـست بــودن قسمت پشتی بازو، برای بیشتر خانم هامشـکل آفرین است. دلیل بی حالت بودن عضله سه سربازویی (نام علمی ماهیچه سست پشت بازو) که تقریبا3/2 از پشت بازوی شما را تشکیل می دهد، این است که این ماهیچه ها در طول زندگی روزانه چندان جدی گرفته نمی شوند و مورد تمرین قرار نمی گیرند
بر خلاف ماهیچه سه سر، عضلات دو سر بازویی ( جلو بازو) نقش بیشتری را بازی میکنند. هر بار که آرنج خود را خم می کنید، عضلات دو سر منقبض شده و مورد تحرک قرار می گیرند. زمان حمل اشیاء سنگین از قبیل خواروبار، پرونده، بچه ها، و یا کیسه های خوراکی آنها به شدت مورد تمرین قرار می گیرند. اما این امر در مورد عضلات سه سر صادق نیست. آیا تا به حال از خودتان سوال کردید که در طول روز چه کارهایی برای پرورش و به تحرک واداشتن آنها انجام می دهید. برای تحریک این ماهیچه ها حتما باید چیزی به سنگینی یک پیانو را جابه جا کنید، و همانطور که می دانید شانس انجام چنین کاری به طور روزانه و برای تمام افراد، چندان محتمل به نظر نمی رسد. بنابراین باید توجه بیشتری به این قسمت از بدن خود داشته باشید و تکنیک های جدید را برای پرورش آنها به کارگیرید.

خوشبختانه جداسازی عضلات سه سر کار دشواری نیست. شما می توانید با سه حرکتی که می بايست به طور مرتب، دو مرتبه در هفته انجام شوند، آنها را روی فرم بیاورید. برای کامل شدن تمرینات نیاز به مقداری باند کشی هم دارید. اما اجازه ندهید این گزینه شما را از ادامه کار منصرف کند. قیمت این باندها ارزان است. 6 متر از آنها را می توانید با قیمتی در حدود 10000 تومان تهیه کنید و هر بار به اندازه نیاز از آن بردارید و استفاده کنید. باندها قابلیت انعطاف پذیری متفاوتی دارند (برخی از آنها محکم تر بوده و فشار بیشتری را برایتان به وجود می آورند). قابلیت کاربری آنها هم به طور باورنکرنی زیاد است (می توانید از آنها برای پرورش عضلات کمر، قفسه سینه، شانه و پا نیز استفاده کنید). جا به جایی و حمل آنها نیز ساده است. برای تهیه این نوع باندها می توانید به لوازم ورزشی های معتبر مراجعه کنید.

حالا می توانید این 3 تمرین محکم کننده عضلات پشت بازو را در خانه به راحتی تمرین کنید.

شنای مثلثی
وزن خود را بر روی دست ها و زانوهای خود بیندازید. باسن خود را بالا آورده و ماهیچه های شکم را منقبض نمایید. کمر باید در این حالت کاملا صاف باشد. دست های خود را زیر سینه بگذارید و با کمک انگشت شست و سبابه شکل یک مثلث را بر روی زمین درست کنید. با آرنج خود زاویه ای درست کنید؛ البته باید دقت داشته باشید که آرنج ها به سمت پشتتان باشند. رفته رفته میزان خمیدگی آرنج ها را بیشتر کنید و به آرامی بدن خود را پایین آورید تا بینی شما به زمین برسد، سپس مجددا به حالت اولیه بازگردید. گردن شما باید با ستون مهره ها در یک راستا قرار بگیرد (سرتان را به سمت بالا و یا پایین متمایل نسازید). برای شروع می توانید این تمرین را برای 3 ست 10 تایی تکرار کنید و به مرور زمان تعداد دفعات آنرا تا 20-15 مرتبه نیز افزایش دهید. اگر به شنا عادت دارید و با 20 بار تکرار احساس خستگی نمی کنید، می توانید زانوهایتان را نیز از زمین بلند کنید و وزن خود را بر روی انگشتان پا و دست ها وارد آورید.

کشش بالایی پشت بازو
از باند کشی به اندازه 14 سانتی متر جدا کنید و دو سر آنرا با دست های خود نگه دارید. یکی از دست ها را در بالا و پشت سر و دیگری را در قسمت بالای باسن و مرکز کمر قرار دهید. باند باید کاملا کشیده شود و دست های شما توانایی حرکت آزادانه را نداشته باشند. (حالت شما درست مثل زمانی است که در حال خشک کردن کمر با حوله هستید.) آرنج دست راست را تا آنجایی که می توانید بالا آورده و در هوا نگه دارید، دست چپ را در سر جای خود برای حفظ تعادل نگه دارید. بازوی سمت راست را منقبض کرده و فشرده سازید سپس آنرا به آرامی به حالت اولیه بازگردانید. حرکت را 10 مرتبه برای بازوی سمت راست تکرار کنید، سپس جای دست های را عوض کرده و دست چپ را به بالای سر ببرید. ابتدا تعداد دفعات تکرار 10 مرتبه می باشد که به مرور زمان می توانید تعداد آن را تا 15 بار نیز افزایش دهید. برای اجرای تمرین برای مراحل پیشرفته تر می توانید طول باند را کم کنید و یا از باندهای سخت تر استفاده کنید.

کشش به سمت عقب
باند را دور تا دور یک جسم عمودی ساکن، مانند: ستون و یا دستگیره ببندید، به طوریکه به موازات سینه قرار بگیرد. دو سر باند را با هر یک از دست های خود محکم بگیرید. بدن را از باسن به بالا به سمت جلو خم کنید تا کمرتان با زمین زاویه 45 درجه بسازد. کمر باید کاملا صاف باشد و عضلات شکم منقبض شده باشند. آرنج ها را خم کنید و نزدیک به بدن نگه دارید. به آرامی بازوهای خود را به سمت عقب کشش دهید. دقت داشته باشید دست ها باید با کمر در یک سطح قرار داشته باشند. اجازه ندهید تا قسمت بالایی بازوها به طرفین بچرخد و یا حرکت اضافی داشته باشد. این حرکت را از 10 مرتبه شروع کنید و تا 15 بار ادامه دهید. می توانید تمرین را با استفاده از باندهای محکم تر، دشوار تر نمایید .


مطالب مشابه :


روشهای پسردار شدن

تغذیه‌ای روبرو خواهد كرد؛ مثلا نخوردن شیر و لبنیات به امید پسردار شدن دانلود بهترین
تعیین جنسیت بچه

اگر هم نطفه منعقد شود آنرا ضعیف كرده و ممكن است نوزاد ناقص شود پس بهترین پسردار شدن
روش پسردار شدن یا دختر دار شدن:

نحوه آميزش براي پسردار شدن : منبع / کتاب راه صلح و علم در بهترین مدرسه ی دنیا
ناباروری و پسر شدن جنین

ناباروری و پسر شدن راه حلی دارد؛ آقایی به آماده می باشد، بهترین وقتی است که
آموزش تعیین جنسیت فرزند قبل از لقاح

بهترین پرستار که انواع راه‌ها و روشهای بالایی به پسردار شدن یا دختر دار شدن
نسخه گیاهی برای پسردار شدن

برای پسردار شدن مواردی را گفتیم، البته بهترین سن بچه‌دار شدن خانم 6 راه برای
روشهای افزایش و قوی کردن منی در مردها

اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته برای به دست آوردن بهترین اثرات مثبت راه های افزایش
واسه سفت شدن بازو چکار کنیم؟

برای کامل شدن تمرینات نیاز به مقداری باند کشی هم دارید.
دانلود جزوه «توصیه‎های معصومین علیهم السلام برای زیبا شدن فرزند»

دنیایی است بس شگرف که سراسر حکمت و خودشناسی است و راه است تا بهترین در باز شدن
برچسب :