"مدلهای مو مناسب با کت ودامن یا شلوار!"

هنگامی که تصمیم می گیریم کت و دامن یا کت و شلوار بپوشیم برای هماهنگی بیشتر وشیکتردیده شدن بهتر است به این نکته توجه داشت که نوع مدل موی ما با پوشیدن کت کاملا با مدل مویی که هنگام پوشیدن لباس شب ومجلسی داشته ایم تفاوت خواهد داشت وبا در نظر گرفتن چند نکته نتیجه ی مطلوب ودلخواه خود را خواهیم گرفت:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

الف) کت و دامن یا شلوار/ موهای بلند

1-در صورت داشتن قد بلند واندامی لاغر با پوشیدن کت ودامن یا شلوار بهتر است موها را از رو طوری سشوار بکشید که تنها نوک موها کمی از رو برگردد ودراطرافتان بریزید واز پیچیدن مو با بیگودی وبابلیس خودداری نمایید زیرا با پیچیدن موها از شیکی و سادگی  کار با کت ودامن یا شلوار کم خواهید کرد. 

 

 

2-در صورت لاغر بودن وداشتن قدی کوتاه با پوشیدن کت ودامن یا شلوار بهتر است تمام موها را  در مرکز سر جمع کرده و حتما  جلوی موها را بر پیشانی یا گوشه ی صورت کمی مایل کنید تا در کنار بلند و کشیده تر  نشان دادن  اندام شما صورتتان را بیش از حد لاغر نشان ندهد . اگر به نوعی دلخواه  موها یک طرفه هم بسته شوند، به خصوص در مورد دختر خانمها ،با پوشش کت بسیار ساده وشیک دیده می شود. 

 

3-افراد توپر وچاق اما درشت وقد بلند بهتر است موهای بلند خود را در پشت سر وپایین کاملا جمع کرده وتنها چند تار مو در اطراف صورتشان بریزند تا از درشت بودن وگردی صورتشان به تعادل برسد.

4-افراد چاق با قدهای کوتاه نیز اولا بهتر است از کت ودامنهای بلند که آنها را کشیده تر نشان خواهد داد استفاده کنند واز پوشیدن کت ودامنهای بسیار کوتاه بپرهیزند ،دوما حتما موها را به سمت بالا جمع کرده ودور صورت را کاملا خالی نمایند.

ب)کت ودامن یا شلوار/موهای کوتاه

1-وقتی موها کوتاه است وکوتاهی آن می تواند تا گردن یا روی شانه ها برسد با پوشیدن کت ودامن یا شلوار با اندامی متناسب ،بهترین حالت این است که موها را از رو سشوار کشیده وبا موس آنها را شلوغ ودرهم حالت داد که بسیار شیک وایده ال به نظر می رسید .

 

 

2-درست کردن موها ی کوتاه با انواع مدلهای فر بوسیله ی بیگودی اصلا با پوشش کت ودامن یا شلوار مطابقت نداشته وبهتر است موها یا از رو به شکل پر ویا همه را لخت اتو کشیده شوند.

3-برای کت ودامن یا شلوار با موهای نسبتا کوتاه خورد شده استفاده از مدلی که جلوی موها تا زیر دو گوش از زیر سشوار کشیده شوند وکاملا صاف باشند وبقیه ی موها تا گردن وشانه در پشت سر از رو  یا سشوار کشیده شود ویا به حالت درشت ویو شود بسیار شیک ومناسب می باشد که البته افراد دارای صورتهای بسیار ظریف ولاغر بهتر است کمتر موها را به سمت صورت هدایت کنند و آنها را با فاصله از صورت دور نگه دارند تا صورتشان ریز وکوچکتر دیده نشود.

 

 

4-در صورتی که موهای فر یا ویو با مدلی مصری تا زیر گوش دارید و قدتان چندان بلند نیست با پوشیدن کت ودامن یا شلوار آنها را از زیر سشوار کشیده وصاف کنید و در صورت قد بلند بودن حتما با پوشش کت وشلوار آنها را به همان حالت ویو درست نمایید.

5-لختی موها ی کوتاه با پوشش کت وشلوار یا دامن با هر شکل واندامی بر شیکی وخوش لباسی خانمها می افزاید.

 

 

«هماهنگی خلقت ،سلیقه ی بی نظیر خداوندی است»

منبع


مطالب مشابه :


"مدلهای مو مناسب با کت ودامن یا شلوار!"

2-در صورت لاغر بودن وداشتن قدی کوتاه با پوشیدن کت ودامن یا شلوار بهتر است تمام موها را در مرکز سر جمع کرده و حتما جلوی موها را بر پیشانی یا گوشه ی صورت کمی مایل کنید تا در کنار بلند و کشیده تر نشان دادن اندام شما صورتتان را بیش از حد لاغر ...
مدل کت و دامن کوتاه ۲۰۱۴ KotVaDamanKootah2014 مدل کت و دامن کوتاه 2014

خاطرات تنهایی - مدل کت و دامن کوتاه ۲۰۱۴ KotVaDamanKootah2014 مدل کت و دامن کوتاه 2014 -
مدل کت و دامن کوتاه ۲۰۱۴ KotVaDamanKootah2014 مدل کت و دامن کوتاه 2014

متفاوت ترین پایگاه تفریحی و سرگرمی فارسی - مدل کت و دامن کوتاه ۲۰۱۴ KotVaDamanKootah2014 مدل کت و دامن کوتاه 2014 - دنیای مدل و بازیگران و آهنگ پیشواز.
مدل کت و دامن کوتاه

باشگاه پرواز - مدل کت و دامن کوتاه - پیام نما 2 - باشگاه پرواز.
مدل کت و دامن کوتاه ۲۰۱۴ KotVaDamanKootah2014 مدل کت و دامن کوتاه 2014

عکس های دیدنی - مدل کت و دامن کوتاه ۲۰۱۴ KotVaDamanKootah2014 مدل کت و دامن کوتاه 2014 -
کت و دامن، کت و دامن کوتاه، کت و دامن کوتاه دخترانه

عکس جدید ولباس مجلسی2013، ژورنال لباس شب - کت و دامن، کت و دامن کوتاه، کت و دامن کوتاه دخترانه - مدل لباس مجلسی 2011، ژورنال لباس، لباس شب، سارافون، حاملگی،
برچسب :