رشته هاي كارشناسي ارشد در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان

دکتر ضیایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان اظهار داشت:  دانشگاه ازاد اسلامی واحد بوکان  در مقطع کارشناسی ارشد در سه رشته حقوق، و آموزش ابتدایی و روانشناسی در سال جدید دانشجو می پذیرد.

ضیایی اظهار داشت:با پیگیری های انجام شده و مجوز سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و نیز تصویب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، با پذیرش دانشجو در رشته کارشناسی ارشد حقوق،روانشناسی و آموزش ابتدایی در این واحد دانشگاهی  موافقت شد..

وی همچنین تأکید کرد : این واحد دانشگاهی با توجه به پتانسیل های شهرستان و ظرفیت های موجود در صدد توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی ، با توجه به نیازمند های استان و شهر خواهد بود و در همین راستا در جهت راه اندازی رشته های جدید اقداماتی صورت گرفت .
دکتر ضیایی خاطر نشان کرد : دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان  افتخار آن را دارد که با برخورداری از امکانات و پتانسیلهای خوب همچون کارگاههای و آزمایشگاههای مجهز، کادر هیأت علمی مجرب ، فضای آموزشی مناسب و دیگر امتیازات منطقه ای ، با داشتن شرایط ایده آل، در جهت ایجاد رشته های متعدد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اقدام کند.


مطالب مشابه :


رشته هاي كارشناسي ارشد در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان

دکتر ضیایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان اظهار داشت: دانشگاه ازاد اسلامی واحد بوکان در مقطع کارشناسی ارشد در سه رشته حقوق، و آموزش ابتدایی و روانشناسی در
قوی ترین فیلتر شکن دنیا

گروه نرم افزار و IT دانشگاه آزاد بوکان - قوی ترین فیلتر شکن دنیا - فرزند هنر باش نه فرزند پدر ، فرزند هنر زنده کند نام پدر - گروه نرم افزار و IT دانشگاه آزاد بوکان.
جزوه نهایی شبیه سازی کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه نهایی شبیه سازی کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
جزوه طراحی سیستم های شی گرا ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه طراحی سیستم های شی گرا ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
جزوه درس پایگاه داده / ایجاد بانک اطلاعاتی ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه درس پایگاه داده / ایجاد بانک اطلاعاتی ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
شروع ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان

ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته از روز شنبه 5/5/92 آغاز مي شود ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته از روز شنبه ساعت 9
پذیرش دانشجو در دانشکده پیراپزشکی شهرستان بوکان

از فضای آموزشیدانشگاه آزاد بوكان و طبقه ای از خوابگاه در حال احداث تربیت بدنی و ... وی افزود: از آزمایشگاه دانشگاه های پیام نور و بوكان نیز برای بحث های آزمایشگاهی
جزوه آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان)

دانشجویان بوکان - جزوه آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری ( دانشگاه آزاد بوکان) - دانشجویان بوکان.
صفحه ی معاونت دانشگاه آزاد بوکان فیلتر است!!

امروز مطابق معمول هر روز در حال گشتزنی(چرخ و خول)در سایتهای اینترنتی در بوکان بودم که پس از مراجعه به سایت دانشگاهم(دانشگاه آزاد بوکان)به صفحه ی معاونت دانشگاه
سیستم اینترنتی افزایش اعتبار و خریدژتون دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان

سیستم اینترنتی افزایش اعتبار و خریدژتون دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان. تاريخ : ۹۲/۰۷/۲۸. برای ورود بر روی سیستم اتوماسیون دانشگاه آزاد بوکان کلیک کنید.
برچسب :