قیمت خودرو کاهش یافت

              قیمت خودرو کاهش یافت

در هفته‌ای که گذشت قیمت برخی از خودروهای پرتیراژ داخلی کاهش یافت.

به گزارش اکوفارس به نقل از ایسنا، در این هفته در محصولات گروه خودروسازی سایپا خودروی سایپا ۱۱۱ به قیمت حدود ۱۴ میلیون تومان به فروش می‌رسید. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان تعیین شده است.

سایپا SL ۱۳۱ نیز در حالی به قیمت حدود ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و SX ۱۳۱ نیز به قیمت حدود ۱۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسید که قیمت رسمی SL ۱۳۱ معادل ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و SX ۱۳۱ نیز ۱۱ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

در این هفته قیمت تیبا نیز حدود ۱۶ میلیون تومان بود. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان تعیین شده است. تندر۹۰ مدل E۲ پارس خودرو نیز با اندکی کاهش قیمت مواجه شده و قیمت آن به حدود ۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. البته قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

مگان ۲۰۰۰ اتومات نیز به قیمت حدود ۶۱ میلیون تومان به فروش می‌رسید. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو ۴۴ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان است.

قیمت ماکسیما نیز در حالی به حدود ۹۳ میلیون تومان رسید که قیمت رسمی این خودرو ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است. برخی نمایندگی‌های فروش نیز در حالی قیمت تیانا فول را حدود ۱۲۰ میلیون تومان اعلام می‌کردند که قیمت رسمی این خودرو حدود ۸۰ میلیون تومان است.

در این هفته در گروه محصولات ایران خودرو نیز خودروی پژو ۲۰۶ در نمایندگی‌های فروش موجود نبود. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیز در مدل V۹ آن به قیمت حدود ۴۱ میلیون تومان و مدل V۸ نیز حدود ۳۱ میلیون تومان عرضه می‌شد. این در حالی است که قیمت رسمی مدل V۹ حدود ۲۶ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و مدل V۸ نیز ۲۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان تعیین شده است.

تندر ۹۰ ایران خودرو نیز با اندکی کاهش قیمت مواجه شده و در مدل E۱ آن به قیمت حدود ۲۲ میلیون تومان و مدل E۲ نیز ۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسید. این در حالی است که قیمت رسمی تندر ۹۰ E۱ ایران خودرو معادل ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و مدل E۲ نیز ۲۱ میلیون تومان تعیین شده است.

در این هفته قیمت پژو ۴۰۵ نیز با اندکی کاهش به حدود ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. البته قیمت مصوب این خودرو ۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان تعیین شده است. روند کاهشی قیمت پژو پارس سال نیز ادامه یافته و قیمت این خودرو به حدود ۲۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو حدود ۲۳ میلیون تومان است.

سمند EF۷ در حالی به قیمت حدود ۲۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان عرضه می‌شد که قیمت رسمی این خودرو حدود ۲۱ میلیون تومان است.

قیمت‌های یاد شده نسبی بوده و با توجه به محدود بودن عرضه از سوی خودروسازان و برخی ضعف‌های نظارتی، این قیمت‌ها با درصدی از نوسان و تفاوت در نمایندگی‌های فروش مختلف همراه است.


مطالب مشابه :


عرضه نیسان تیانا 2014

قیمت نیسان تیانا مدل 2014 در تایلند از 40835 دلار شروع شده و به 52089 دلار می رسد و نیسان اعلام کرده
مشخصات فنی خودرو تيانا ( Teana )

شهر خودرو - مشخصات فنی خودرو تيانا ( Teana ) - همه چیز درباره خودرو - شهر خودرو
نیسان تینا یا هیوندای آزرا؟(مشخصات فنی + عکس)

خودرو برتر - نیسان تینا یا هیوندای آزرا؟(مشخصات فنی + عکس) - وبلاگ دانش فنی ، اطلاعات مهندسی
قیمت تمامی خودرو های منتاژ و وارداتی در ایران

Car - قیمت تمامی خودرو های منتاژ و وارداتی در ایران - مرجع تخصصی خودرو های ایرانی
معرفی نیسان تینا ، محصول جدید پارس خودرو

تست فني-تيونينگ-عكس-قيمت خودرو قیمت اعلام شده ی فعلی و غیر رسمی از زبان برخی مسئولان
4 محصول جدید سایپا (تینا - قشقایی - مگان اتوماتیک - مروارید)

اين خودرو داراي مصرف سوخت 9 ليتر در 100 كيلومتر است و ضمن داشتن حجم موتوري معادل 1997 سي سي
قیمت ویانا

قیمت ویانا. قیمت برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سازمان فروش و بازاریابی شرکت سناباد خودرو
قیمت خودرو کاهش یافت

خرید وفروش خـــــودرو - قیمت برخی نمایندگی‌های فروش نیز در حالی قیمت تیانا فول را
برچسب :