قدردانى از قديمى ترين معلمان شهر در تهران

ايجادخانه معلم از برنامه هاى آينده شوراى شهر گرگان است
قدردانى از قديمى ترين معلمان شهر

361590.jpg
گرگان- خبرنگار «ايران»: شوراى شهر گرگان با دعوت از قديمى ترين معلمان گرگان روز معلم را گرامى داشت تا به ياد همه معلمان جوان ديروز و خردمندان موسفيد امروز بيندازند كه شاگردان قديمى شان خاطرات معلمان خود را نه به باد بلكه به دل سپرده اند.
در مراسمى كه به اين منظور در شوراى شهر برگزار شد امكان حضور تمام ۴ هزار نفر معلم عضو كانون بازنشستگان وجود نداشت و بناچار قديمى ترين آنان يعنى معلمان شهر دعوت شده بودند. صالح سرى، صفايى، قائمى، قدس راثى، صالحى، توسلى، قائمى و صلاحى تعدادى از قديمى ترين معلمان مجلس بودند.
در اين مراسم كه با شعر خانم صلاحى معلم قديمى دختران آغاز شد ابراهيم صالحى معلم قديمى ادبيات به نمايندگى از طرف معلمان حاضر در جلسه ادامه داد: دعوت شورا را به فال نيك مى گيريم و آن را قابل تقدير مى دانيم، اميدوارم كه اين حركت قدم آخر نباشد.
همچنين نورى قدس راثى ديگر معلم پيشكسوت از شوراى شهر كه به فكر بازنشستگان بود تشكر كرد و گفت: عشق معلمى با جان عجين شده و بعد از ۵۰ سال باز هم زواياى خاطرات گذشته در كلاس هاى درس به يادمان مى آيد.
وى ادامه داد: كانون بازنشستگان براى اعضا تلاش مى كند اما ما انتظار داريم كمتر از شهرهاى ديگر كشور نباشم كه امكانات مناسبى براى بازنشستگان دارند. شورا يارى كند و فضايى در اختيار بازنشستگان بگذارد تا محلى براى گذراندن ايام بازنشستگى ۴ هزار نفر فراهم شود. وى با بيان اين كه بازهم عشق است كه معلم را به سر كلاس مى برد در گوشه اى از سخنانش گفت كه روز معلم بخاطر معلم است اما معلم هيچ گونه چشمداشتى نسبت به خدماتش ندارد و با تمام خستگى ها به ترتيب كسى كه به امانت به او سپرده شده اميدوار است.
حبيب الله قليشلى رئيس شوراى شهر و معلم قديمى گرگان نيز در جمع همقطاران خود گفت: بهترين ايام عمر همان روزهاى معلمى بود كه در كلاس درس تلاش كرديم و احترام به معلم شوقى درونى است كه در دل و جان آدمى ريشه دارد.
عبدالرضا چراغعلى، رئيس كميسيون فرهنگى و اجتماعى شوراى شهر نيز گفت: سوگند ياد مى كنيم كه براى آبادى شهر تلاش كنيم چرا كه اين را خود شما به ما آموختيد. البته ما از وضع فعلى شرمنده ايم و اميدواريم همان طور كه شهرى تاريخى داشتيم با كمك و راهنمايى شما شهرى پرافتخار داشته باشيم.
عضو فعال شورا ادامه داد: ايجاد خانه معلم و مكانى براى تبادل خاطرات شهروندان با معلمان از برنامه هاى شوراى شهر است. به اين منظور شورا و شهردارى قسمتى از پارك شهر گرگان و مدرسه تخريب شده طالقانى را به عنوان پارك معلم و مشاهير شهر تعيين خواهدكرد.
در اين مراسم، رئيس سازمان آموزش و پرورش نيامده بود اما چراغعلى از آموزش و پرورش خواست با تعامل بيشتر در نشست هاى بعدى حضور يابد تا بعد از تبادل نظر، مسائل يادشده پيگيرى و در جلسات آينده بررسى شود.
چراغعلى در ادامه سخنانش از ميهمانان ارزشمند شورا دعوت كرد حضور مستمرى حتى براى احوالپرسى در شورا داشته باشند تا سبب حساب پس دادن اعضاى شورا براى قول و قرارهاى قبلى خود شوند.
وى در آخر گفت اقداماتى كه آموزش و پرورش و شورا مى توانند انجام دهند به جلسات تخصصى موكول مى شود و گزارش رسمى اقدامات صورت گرفته در قالب صورتجلسه كميسيون به اطلاع كانون بازنشستگان خواهد رسيد. در اين مراسم بعد از اشعارى كه ۲ دبير قديمى گرگان صفايى و بهارلويى خواندند ۲۲ نفر از معلمان كه به گفته رئيس كميسيون فرهنگى شورا با نظر كانون بازنشستگان، شورا و شهردارى انتخاب شدند با لوح و هديه اى مورد تقدير قرار گرفتند.


مطالب مشابه :


تلفن و آدرس خانه های معلم در شهرهای مختلف ایران

خانه معلم کرمان. 2110272. مقابل دانشکده فنی. 8248701. بلواربهشتی - بعد از سه راه22بهمن. خانه معلم کرمانشاه. 2229289. جنب ترمینال مسافربری. خانه معلم یاسوج. 5521652. بلوارناهارخوران - نبش عدالت 97. خانه معلم گرگان. 3223046. میدان فرهنگ.
مراسم برزگداشت مقام معلم "معلم باغبان دانایی " خانه فرهنگ جوان

مراسم بزرگداشت مقام معلم به همت خانه فرهنگ جوان و مشارکت مدرسه راهنمایی حاج صفر روان روز سه شنبه ۱۹/۲/۹۱ در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور ساعت ۱۰ صبح باحضور مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان آقای علی اکبر حسین خانی و مشاوران ...
گرگان يا جرجان؟

خرابه هاي شهر جرجان كه اكنون در سه كيلومتري جنوب غربي شهر گنبدكاووس قرارگرفته در زمان آبادي ۱۲۰۰ هكتار را شامل مي شده كه در قرن اخير به علت هاي مختلف چون كاوشهاي غيرمجاز، توسعه كشاورزي و ساخت خانه هاي جديد، از بين رفته و فقط ...
گزارش برنامه های اجرا شده در خانه فرهنگ جوان در فصل بهار

قالب برنامه های اجرای بهاری خانه فرهنگ جوان. ۱-خانواده آشیانه خوشبختی(کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی). ۲- شبی با ستارگان( آموزش و رصد نجوم در دانشگاه پیام نور گرگان). ۳- معلم باغبان دانایی( مراسم بزرگداشت هفته معلم در دانشگاه پیام نور گرگان).
آموزش خصوصی و تضمینی زبان انگلیسی در خانه زبان ناصر گرگان

Learn To Speak English Nasser's Way, Today & Every Day! توصيه‌هاي ضروري و نكته‌هاي حائز توجه براي دانشجويانی که به طور قطعی ثبتنام کردهاند توضيحات مربوط به بعد از ثبت نام پاييز 393 گرگان خانه زبان ناصر (Nasser Language House)
حاشیه های خواندنی معارفه شهردار جدید گرگان + تصاویر

حضور گسترده و قابل توجه مسئولین استانی و شهرستانی مانند : استاندار گلستان ، مرگدری معاون برنامه ریزی استاندار ، مروتی معاون عمرانی استاندار ، احمدی فرماندار گرگان ، دکتر کریمی جانشین سپاه نینوای گلستان ، اعضای شورای شهر گرگان ، شهردار گنبد و … . ** استقبال خوب و گسترده از مراسم معارفه که ... بود که در نوع کم سابقه بود . ** در سالن پذیرایی آنقدر کیک و موز گذاشته بودند که اگر هر فردی چند تا هم به خانه می برد جا داشت و ای کاش شهرداری این خرج را برای جاهای دیگر می کرد .
قدردانى از قديمى ترين معلمان شهر در تهران

عضو فعال شورا ادامه داد: ايجاد خانه معلم و مكانى براى تبادل خاطرات شهروندان با معلمان از برنامه هاى شوراى شهر است. به اين منظور شورا و شهردارى قسمتى از پارك شهر گرگان و مدرسه تخريب شده طالقانى را به عنوان پارك معلم و مشاهير شهر تعيين خواهدكرد.
دومین کتاب من...چاپ 1388................انتشارات نوروزی گرگان

انتشارات نوروزی گرگان - خداوند مرا اشکال گیر و اشکال تراش نفرستاده بلکه آموزگار و آسان گیر فرستاده است. ... مثل همیشه خوشحال و خندان با دوستانش به طرف خانه حرکت کرد. ... معلم ماهم برای ما یک جانماز زیبا خریده است و قرار است فردا به ما بدهد.
آدرس وتلفن خانه معلم سراسر کشور

کادوس ماسوله رودخان - آدرس وتلفن خانه معلم سراسر کشور خانه معلم گرگان. 3223046. میدان
شرایط رزرو اینترنتی خانه های معلم

شرایط رزرو اینترنتی خانه های معلم گرگان 5521652-3 0171 بلوار ناهار خوران نبش عدالت 96 67 گنبد
برچسب :