نمونه قرارداد فروش سهام

نمونه قرارداد فروش سهام

 

    ماده ۱- طرفین قرارداد

    الف -  فروشنده شرکت بین المللی هتل پالاس کیش (سهامی خاص ) به شماره ثبتی ۸۹۳۲ ثبت شده در اداره ثبت شرکتهای منطقه آزاد کیش به آدرس نوارسیاحتی ، مابین میدان سیری و میدان داریوش قطعه HT45  به شماره تماس ۴۴۲۵۷۳۴-۰۷۶۴( طبق ماده ۱۰ اساسنامه ثبت شرکتهای سازمان منطقه آزاد کیش ) .

    ب – خریدار خانم /آقا ...............................................  فرزند ..................... به شماره شناسنامه ..............                        صادره از ............  به آدرس .............................................     شماره تماس  ........................


    ماده ۲- موضوع قرارداد

    واگذاری یک سهم پروژه هتل بین المللی هتل پالاس کیش با موافقت هیئت مدیره طی صورتجلسه مورخ ۸۹/۱۲/۱به مبلغ قطعی ..........................ریال معادل ................تومان مطابق مفاد قرارداد .


    ماده ۳ – تعداد سهام

    سهام پروژه منقسم به یکهزار سهم با نام می باشد .


    ماده ۴ – مجری پروژه

    زمین هتل طی قرارداد شماره ۴۲۲۶۲/۱۶ از طرف سازمان منطقه آزاد کیش به شرکت کیش ایران واگذار شده است و شرکت کیش ایران نیز طی قرارداد شماره ۱۶۶/ک /۸۹ و وکالت محضری بلاعزل در دفتر خانه رسمی کیش به شماره ۳۸ متعهد به واگذاری زمین و ساخت هتل تحت نظارت شرکت مشاورین تنویر طرح با مشخصات موضوع بند ۷  می باشد .


    ماده ۵- نحوه پرداخت

    مبلغ پرداختی به عنوان پیش پرداخت به مبلغ     ر    ر     ریال نقد و واریز به حساب بانک ملی شعبه پردیس کیش کد۷۹۰۹جاری۰۱۰۷۴۲۳۸۲۶۰۰۸سیبا بنام شرکت بین المللی هتل پالاس کیش و مبلغ    ر   ر    ریال در ........فقره چک  تا تاریخ ۹۳/۴/۳۱ و مبلغ        ر    ر     ریال در زمان انتقال سهم و ثبت در دفاتر سهام شرکت و اداره ثبت شرکتها می باشد .


    ماده ۶- مدت اجرا پروژه

    مدت ساخت و تجهیز هتل ۵ ستاره پالاس کیش از تاریخ ۱۳۹۰/۱/۱ به مدت ۴۰ ماه و به سررسید ۱۳۹۳/۴/۳۱ به صورت تحویل موقت می باشد و راه اندازی و بهره برداری آن  پس از   سه ماه  بعد خواهد بود .


    ماده ۷- مشخصات پروژه

    پروژه هتل پالاس کیش در زمینی به مساحت ۱۰۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۲۵۰۴۸ متر طبق پروانه ساخت به شماره ۴۳۹۵/۹۰ با مشخصات ذ یل طراحی و در حال اجرا می باشد .

    بخش اقامتی هتل به مساحت ۹۴۹۸ متر مربع که شامل ۲۰۹ اتاق لوکس به تفکیک ۴۳ اتاق ۳۰ متری ، ۱۲۷ اتاق ۴۰ متری ، ۵ اتاق دوبلکس ، ۱۳ سوئیت رویال و ۲۱ سوئیت آپارتمان ویژه که تعداد اتاق های رو به دریا ۱۱۷ واحد می باشد .

    بخش پذیرایی هتل شامل سالن ضیافت ، ۲ واحد رستوران ، ۲ واحد کافی شاپ در مساحت ۲۵۰۰ متر مربع طراحی شده است .

    سالن سینما با ۲۶۴ صندلی نمایش ، اتاق نمایش خصوصی ، سالن ویژه جلسات دیپلماتیک ، نمایشگاه محصولات هتری و کافی شاپ در مساحت ۷۰۰ متر مربع از دیگر امکانات هتل پالاس می باشد .

    مجموعه ورزشی هتل شامل سالن بدنسازی ، محوطه حمام آفتاب و استخر روباز در بام هتل ( ارتفاع ۵۰متری ) با مساحت ۸۵۰ متر مربع از امکانات منحصر به فرد هتل می باشد .

    دیگر بخش های عمومی ، اداری ، داخلی و حفاظت هتل نیز مطابق استاندارد هتل پنج ستاره پیش بینی شده است .

 

    ماده ۸– زمان و شرایط نقل و انتقال

 ۸-۱- سهم متعلقه در زمان تسویه حساب نهایی و پس از راه اندازی هتل و ثبت در دفاتر سهام و اداره ثبت شرکتهای کیش به خریدار انتقال داده خواهد شد و تا زمان انتقال سهم ، قرارداد فوق به عنوان سند اجرائی محسوب می گردد .

۸-۲- نقل و انتقال سهام به غیر ، فقط با معرفی خریدار و تائید کتبی واگذار کننده و هیئت مدیره شرکت در محل شرکت و با پرداخت ۱٪ ارزش کل سهام به عنوان هزینه نقل و انتقال توسط خریدار انجام می گیرد .

۸-۳-خریدار می بایست جهت مشخص نمودن جایگزین خود در زمان فوت ، طبق وکالت محضری شخص مورد تائید خود را به این شرکت با ارائه وکالتنامه معرفی نماید .

۸-۴- در زمان نقل و انتقال سهام ، خریدار وجه دیگری پرداخت نخواهد نمود و مبلغ اعلام شده بصورت قطعی می باشد .

    ماده ۹- تعهدات فروشنده و خریدار

 ۹-۱- فروشنده مکلف است در زمان مقرر نسبت به نقل و انتقال سهام و همچنین راه اندازی هتل اقدام نماید و در صورت تاخیر در راه اندازی و بهره برداری ، جهت جبران خسارت به خریدار بر اساس ۱۷٪  سود سالیانه مبلغ دریافتی را محاسبه و پرداخت نماید .

۹-۲-خریدار سهام موظف است مبلغ اقساط را در زمان سررسید تامین نماید .


    ماده ۱۰- شرایط عمومی

۱۰-۱-هرگونه کسب اطلاع و پیگیری از نحوه پیشرفت و اجرای پروژه و همچنین پیشنهادات و انتقادات فقط از طریق تماس با دفتر پروژه به شماره تلفن ۴۴۲۵۷۳۴-۰۷۶۴ و  ۷۶۸۵۲۲۶-۰۹۳۴ و ۸۸۲۱۳۲۸۴-۰۲۱جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر دسترسی به  وب سایت   www.palacehotel.ir   امکان پذیر می باشد . 

۱۰-۲- آدرسی که خریدار در این قرارداد ذکر می نماید بعنوان اقامتگاه قانونی وی محسوب می گردد و در صورت تغییر آدرس ، خریدار موظف است بلافاصله آدرس جدید را به شرکت اعلام نماید ، در غیر اینصورت      فروشنده  هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد ( کلیه مکاتبات و دعوتنامه ها فقط به آدرس اعلام شده ارسال می گردد ) .

۱۰-۳-با توجه به مفاد قرارداد ، نقل و انتقال سهم در زمان تسویه نهایی صادر می گردد   و شخص   ،   نماینده سهمی است که بنام ایشان صادر گردیده و هرگونه وکالت غیر رسمی از طرف خریدار به دیگر خریداران و اشخاص ثالث از جانب شرکت فاقد اعتبار است .

۱۰-۴-پس از پایان ساخت و راه اندازی هتل و با تشکیل مجمع عمومی و تعیین هیئت مدیره ، تصمیم گیری در خصوص نحوه اداره هتل و دیگر موارد ، بر اساس اساسنامه رسمی شرکت صورت خواهد پذیرفت که خریداران پس از تسویه نهایی و نقل و انتقال سهام در اداره ثبت شرکتها ، مستقر در کیش و در اولین دوره مالی می توانند نسبت به دریافت سود خود اقدام نماید و شرکت موظف به پرداخت آن  بر اساس اساسنامه شرکت می باشد .

۱۰-۵-هر سهامدار پس از تکمیل پروژه با دریافت کارت مخصوص سهامداری می تواند به همراه میهمانان از اقامت و خدمات هتل با تخفیف ویژه استفاده نماید و تمام مخارج در حساب سهامداری وی منظور می گردد .

۱۰-۶-فروشند ه و خریدار با آزادی اراده   و در سلامت کامل اقدام به تنظیم این قرارداد نموده و ضمن عقد خارج لازم مفاد این قرارداد   را   در خصوص خود لازم الاجرا می دانند ، همچنین به موجب عقد لازم کلیه خیارات علی الحصوص خیار غبن فاحش را از خود سلب و ساقط نمودند .

 

    ماده ۱۱- اقاله قرارداد

    در صورت تقاضای خریدار جهت اقاله این قرارداد     و موافقت کتبی فروشنده ، پس از مرجوع نمودن کلیه پرداختهای خریدار ، از جانب فروشنده ضمن حاشیه نویسی این قرارداد امکان اقاله فراهم می شود . در این صورت خریدار تحت هیچ عنوانی ولو    به صورت تضرر حق هیچ نوع ادعایی بر علیه فروشنده نخواهد داشت .


    ماده ۱۲- حل اختلاف

     در صورت بروز اختلاف در تفسیر یا اجرای مفاد این قرارداد ، موضوع حل اختلاف از طریق داور مرضی الطرفین و یا دادگاه صالح کیش مطرح و رسیدگی خواهد شد و رای و نظر برای طرفین لازم اتباع و لازم اجرا می باشد .

 

 


مطالب مشابه :


نمونه قرارداد خرید و فروش کرم خاکی

بسمه تعالی. قراداد خرید کرم خاکی ایزینیا فوتیدا و ورمی کمپوست. این قرارداد فی مابین آقای




نمونه قرارداد

نماینده فروش : 9189355986(98+) و نمونه قرارداد: ریال به عنوان پیش پرداخت خرید از سمت خریدار




قرارداد های خرید و فروش بین المللی

دانلود نمونه قراردادها و اظهارنامه قرارداد های خرید و فروش بین




نمونه قرارداد فروش سهام

خرید و فروش نمونه قرارداد فروش در صورت تقاضای خریدار جهت اقاله این قرارداد و




913 - وکالت فروش اتومبیل

دانلود بیش از 600 نمونه قرارداد کاری و حرفه ای قابل * قراردادهای خرید و فروش 1501




قرارداد نمونه اجاره نامه

خرید و فروش املاک مشاورین املاک آریا (مراغه) خرید و فروش قرارداد نمونه اجاره




نمونه از قرارداد مگنتیت

خرید فروش انواع کانی فلری . نمونه از قرارداد فنی موضوع قرارداد تهیه و تحویل نماید و




برچسب :