اطلاعیه حج و زیارت آذربایجانشرقی در خصوص نحوه پذیرش سفرهای زیارتی عمره مفرده 94-93

احتراما، با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه ريزي های بعمل آمده به منظور اطلاع رسانی شفاف تر برای واجدان شرایط تشرف به عمره مفرده 94-93" با توجه به شیوه جدید رزرو و ثبت نام طبق فرآیند جدید (ثبت نام و رزور جا از منازل با دسترسی به اینترنت) برای سپرده گذارانيکه در يکی از شعب بانک ملی یا ملت استان ثبت نام نموده اند دعوت می شود با عنايت به نکات ذيل اقدامات لازم را معمول دارند:

1-    کلیه متقاضان تشرف به عمره آتی می بایست با مراجعه به سامانه http://omreh.haj.ir برای خود و همراهان تشکیل گروه داده و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نظر، کلمه کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.

2-    سامانه مورد نظر حداکثر از نیمه مهرماه  به بعد برای متقاضیان فعال ، قابل بهره برداری و مراجعه است

3-  اولویت های 1 تا 600 می توانند نسبت به بند 1 اقدام نمایند. لیکن تشکیل گروه  مطلقاً به معنی اولویت تشرف نبوده و مرحله رزرو و ثبت نام در گروه پروازی منوط به فراخوان اولویت آنان می باشد.

4-    در حال حاضر و در مرحله اول اعزام،  اولویت های 1 تا 350(و تا 450 به صورت ذخیره)      پیش بینی فراخوان شده که  برای تکمیل ظرفیت های خالی، به ترتیب  سایر اولویت ها (در قالب اولویت های ذخیره) برای رزرو و ثبت نام در گروه پروازی مورد نظر دعوت می گردند.

5-   در مرحله رزرو و ثبت نام در گروه پروازی، صرفا متقاضیانی که قبلا برای خود و همراهان در سامانه فوق الاشاره  تشکیل گروه داده اند می توانند اقدام به رزرو و ثبت نام در گروه پروازی مورد نظر خود نمایند. فلذا توصیه می شوند مراجعه به سامانه و دریافت کلمه کاربری وورورد به سامانه را به روز شروع رزرو و ثبت نام در کاروان ها موکول ننمایند.

6-    دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری قدیمی عمره مربوط به قبل از 5/1/1386 بانک ملی ایران‌ می بایست دراولین فرصت ممکن با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی نسبت به تبدیل قبوض خود به کارت های جدید ثبت نام اقدام نموده ، سپس مراحل بند یک را دنبال نمایند در غیر این صورت امکان رزرو جا، ثبت نام و تشرف را نخواهند داشت.

7-    سهمیه های مصوب ارگان ها و نهادها نیز پس از دریافت برگه تشرف از مباذی ذیربط خود می توانند مراحل بند یک ر ادنبال نمایند. لیکن رزرو جا و ثبت نام آنان در گروه های پروازی  می بایست مطابق دوره تشرف تعیین و درج شده و در برگه تشرف شان باشد.

8-    تشرف معتمرين با گذرنامه عادی (بين المللی) خواهد بود که دريافت گذرنامه جديد و يا تمديد اعتبار و همچنين پرداخت عوارض خروجی آن بعهده متقاضی بوده و گذرنامه حداقل از تاريخ پرواز گروه مورد نظر می بايست هشت ماه اعتبار داشته باشد.

 در پایان مجدداً تاکید می گردد تشکیل گروه برای خود و همراهان به منزله رزرو و ثبت نام در کاروان نخواهد بود و در مرحله اول صرفاً دارندگان اولویت های اعلامی در بند سه می توانند نسبت به ثبت نام در کاروان مورد نظر خود اقدام نمایند.

در اطلاعیه های بعدی آگاهی از تاریخ دقیق و نحوه تشکیل گروه و ... به طور مشروح ارایه میگردد.

 حج و زیارت استان آذربایجان شرقی


مطالب مشابه :


سوغات حجاج و دردسرهای آن

بافت شهر من - سوغات حجاج و دردسرهای آن - این وبلاگ پیرامون توسعه و مسائل اجتماعی شهرستان بافت
وسایل مورد نیاز حجاج

کاروان حج انصار - وسایل مورد نیاز حجاج - 34013- یزد - کاروان حج انصار
متن کارت عروسی سری جدید | متن کارت عروسی

اس خیر مقدم حجاج متن روي كارت عروسي, متن کارت دعوت عروسی,متن جالب برای کارت
متن های بسیار زیبای کارت عروسی جمله های قشنگ کارت دعوت عروسی

«* مرکز اس ام اس هآی زیبآ *» - متن های بسیار زیبای کارت عروسی جمله های قشنگ کارت دعوت عروسی - تآ
ولیمه‌های تشریفاتی بر سفر معنوی حج

که برای دعوت میهمان‌ها به آنها، درست مثل عروسی کارت چاپ می حجاج می‌توانند
روش فعال سازی سیم کارت مدیران

بخش ، چنان شوري در دل ها مي افكند كه همگان بي تابانه در انتظار دعوت حجاج ایرانی و کارت
رفتم رشته ی ادبیات تا ...

چند باری برای طلب حلالیت حجاج از همین منظور دعوت نامه رو در برای کارت
اطلاعیه حج و زیارت آذربایجانشرقی در خصوص نحوه پذیرش سفرهای زیارتی عمره مفرده 94-93

سرپرست حجاج کارت شارژ ساکن یا ملت استان ثبت نام نموده اند دعوت می شود با عنايت به
متن های جالب کارت عروسی

گلچین عاشقانه ها - متن های جالب کارت عروسی - اس ام اس-جدیدترین اس ام اس های روز,گلچینی از
برچسب :