می خواهم روضه فرهنگی بخوانم .....

می خواهم روضه فرهنگی بخوانم تا اشخاص حقیقی و حقوقی گریه کنند

تا مردان خجالتی   ، دختران بد حجاب ،  والدین  فرهنگی جامعه  شامل

 ( آموزش و پرورش حوزه علمیه و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات و ائمه جمعه )  گریه کنند

انفجار یک بمب جنسی در مشهد جان دو انسان را گرفت

   تو شهر مشهد  یه پسره 17 ساله یه دختر هفت ساله   رو که از مدرسه  به منزل میرفت را   ربود و بهش تجا وز کرد وقتی دید داره میمیره  فوری نا خواسته و از ترس یه سنگ بر  داشت انقدر به سرش کوبید تا بچه مرد 

 بعد از چند روز عذاب وجدان گرفت خودشو به کلانتری معرفی کرد ادرس جنازه را هم که چالش کرده بود داد .

............................................................................................................................................

 

 خوب خواهرانی که با انگیزه های مختلف هفت قلم ارایش کرده و با بد حجابی وارد خیابانهایی که مکان عمومی است ,  و نه اتاق خواب شما  و همه خیابان را آلوده به فضای جنسی می کنید  ایا این نوجوان 17 ساله که در منزل ممکنه با عدم رعایت پوشش مناسب محارمش یه جور فشار جنسی بهش وارد میشه و اگر ماهواره نگاه کنه هم یه جور بهش فشار جنسی وارد میشه قدرت نیروی جنسی هم که فوق العاده زیاده  و در برخی ادما هم از حد نرمال زیاد تره حالا این پسره قدرت جنسی اش یه بمب ساعتی شده که به لبهای ماتیک زده تو حساسه به  اندام عریان تو که با لباس چسب شدی  همان زنی که  پیامبرص فرمود اخر  الزمان زنان پوشیده ولی عریا نند و من از زنان پوشیده ولی عریان  بیزارم  بدنی را به نمایشگذاشتی  که باید نقاط جنسی اش فقط  در فضای جنسی اتاق خواب همسرت و برای همسرت نمایان بشه حا لا سر تا سر خیابان را جنسی کرده حالا این پسره که یک بمب ضامن کشیده شده است و با هر بار دیدن بدنهای عریان شما ها بیشترآماده انفجار میشه  خوب تو فکر میکنی باید چی کار کنه ؟  آخه همش 17 سالشه باباشم آیت الله نبوده که ترمز قدرت جنسی را به وسیله  روزه یادش بده  خوب باید یه جوری یا ترمز بگیره یا خنثی بشه یا  خالی بشه هنوزم روش نمیشه به مادرش بگه ازدواج... شایدم  پولشو   نداره آیا مثل گوسفند از دست تو خودشو  اخته کنه ؟ نه بابا   شما میگید یه تیکه گوشت جلو چشم گربه نمایش بدی  ولی باید گربه فرهنگشو داشته باشه به هوس نیوفته؟ یعنی باید تو رو شیر فهم کنم ؟ واقعا نمی فهمی تا ثیر گذاری مخرب آرایش و بد حجابیتو ؟ یا خودتو به نفهمی میزنی ؟ اگر بخواهم شیر فهمت کنم باید عرض کنم  قدرت جنسی گاهی به قره قوروت خوردن تو میمونه تو وقتی قره قروت میبینی دهنت آب میفته حالا چه فرقی داره چه دسترسی بهش داشته باشی چه نداشته باشی یا همان گربه  هم مثال خوبیه  گربه ی نفس  مردان گوشت رو ببینه دیگه فرهنگ مرهنگ حالیش نیست! وفات و عید و محرم و سفر هم حالیش نیست  خواهر یا مادر زن  یا محرم و نا محرمم حالیش نیست اگر اینها محرک باشند بمب جنسی حساسیتشو نشون میده و ممکنه یه هو مثل همان پسره ی فوق منفجر  بشه و تبدیل به جنایت بشه بله  اگر  محرک باشه وضع همینه که گفتم خوب حالا در اثر انفجار دست به جنایت  نا خواسته زده دختر معصوم هفت ساله و جوان هفده ساله مردم هر دو قربانی شدند یکی اعدام یکی مقتول ، تو خوب فکر کن چقدر و  چند در صد در این جور انفجارهای جنسی نقش داری  ؟

 زنانی که جلو پسر و عمو ، دایی و دیگرمحارمشان غیر از شوهر، که جوانند حتی لو دامادشان با لباس زیر  بالباسی که مختص شو هر شان است حرکت می کنند انها چقدر در این جور جنا یات شر یکند هان ؟

 خوب فکر کنید    ؟

  مردان خجالتی ونه بی غیرت

 و اما شما مردانی که  کم رو هستید و جرات ندارید به مادر جوان به خواهرجوان  و دیگر محارم جوانتان  غیر از همسرتان جرات ندارید بگید  که   ای محارم ( منکه شوهرت نیستم حیا داشته باش چرا جلو من تیپ اتاق خواب همسرتو میزنی ؟) /اقایون  شما مردان چند در صد با سکو ت بی مورد تتان در بی حیایی محارم غیراز همسرتان شریک  جنایات و اپی دمی بی حیایی هستید ؟  می دونم اقا الان میگی اخه اگر به خواهرم و مادر جوانم اعتراض کنم متهم به بد چشمی میشم ؟ لذا توی دلم ناراحتم خلاف میلم سکوت میکنم .؟ برادرم  بدان با  سکوت  خودت  خواهر تو خواهر زاده و برادر زاده تو و... در بی حیایی و فساد جرات میدهی .  مادر عزیز تو که اولین بی حیایی دختر تو دیدی و یادش ندادی حیا داشته باشه اما خودتم چادری هستی تو چطور  ؟ بابای جوانی که دختر تازه ازدواجت با تاپ و شلوارک تنگ جلو تو و همسرش یه جور می رقصه تو چطور ؟ تو پدر و مادری که  یواشکی کا نال سکس ماهواره را میاری و کدشو با غفلت تو، بچه ات  یاد میگیره در کو دکی مبتلی به خود ارضایی شده و نا مه به منه  معلم نوشته که  نمیتونم این گناه عظیمو ترک کنم ؟  شما چقدر مقصرید یا چند درصد شریک جنایت فو ق الذکر هستید ؟ والدین که خانوادگی جلو دختر و پسر ماهواره های سکس و جنسی را می بینید و بعد وقتی مکه رفتید خانه خلوت شد  برادر و خواهر پای فیلم  که براشون مهیا کردی نشستند و کار به ... کشید تو چطور چقدر شریکید در جنایت ؟

 و اما  والدین فرهنگی جا معه شما  چطور ؟آیا شما مطلقا بی گناهید ؟خنثی هستید ؟

 شما حتی گرد این جنایت  هم به شما نمیرسد آره  ؟ کمی فکر کن میرسد یا نمیرسد ؟

 تو با عدم توانمندی  در اهم و مهم کردن بودجه فرهنگی  که در اختیارت گذاشتند  و یا با تنبلی و عدم مطالعه و بر نا مه ریزی مفید  تو چقدر شریک جنایت فوق الذکر هستید ؟

 والدین فرهنگی منظورم شما  چهار  نهاد دولتی  هستید شما چقدر شریک جنایت فوق الذکر هستید هان ؟

    آموزش و پرورش و حوزه علمیه که پدر بزرگ و مادر بزرگ میناممتان و ارشاد اسلامی  و سازمان تبلیغات و  ائمه جمعه والدین فرهنگی سی و سه ساله جوان  می ناممتان که جوانید   اما  والدینتان که پیر شدند منظورم اموزش  و پرورش و حوزه علمیه است   انها سالیان سال سن دارند  چندین قرن سن دارند حسابی پیر شدند اما هنوز   ندانستند  باید  خواب نمانند و انچه که باید و مردم بیشتر سر و کار دارند و کار  بردی تر است را  به معلمان و طلاب یاد دهند و فقط در احادیث فقهی و نجاسات و احکام راکد نمانند  و  آموزش و پرورش هم که پیر است و ان هم صد ها سال عمر دارد اما  هنوزندانستند که  چه چیزی را در کتب درسی جای  دهند که نجات بخش دانش  اموزان باشد و نه یک علم خنثی   و نمی داند  معلمی کردن را چگونه به بعضی  معلمان یاد  دهد که معلمان را تبدیل به مرده شور نکند

 تا به جای ما ما  ی خوب بودن  مرده شور خوبی نشوند

   اقای سقراط گفت( من ما مای خوبی هستم جواب سوال را از  ذهن کودک

 می زایانم ) یعنی قدرت فکر و خلاقیت کودک را و اندیشیدن را به کودک می اموزد  خوب  باید بگم   معلمی که ما مای خوبی در زیایاندن افکار  و اندیشه مثبت نباشد مجبور ست   مرده شور خوبی باشد هر ما مایی که نمی تواند  نوزاد سالم بزایاند و ان را مرده متولد کرد  مجبور است خودش مرده شور شود مرده را تحویل مادر دهد . چه بسا معلمانی که با بر خورد های زشت نا عادلا نه  و عدم نظارت بازرسان  مانع رشد فکری و تولید اندیشه در کودکان شدند و .. اورا  از مدرسه فراری داده و بدل به مرده متحرک کردند و او سر از زندانها در اورد .

 پس انها هم مقصرند اما نه اندزه بد حجابها و اما شما  والدین جوان سی وسه ساله  یعنی ارشاد اسلامی و ائمه جمعه . که بعد از انقلاب امدید و اگر در اختصاص دادن بودجه های فرهنگی  کوتاهی نمودید و در امر شناسایی مبلغان توانمند و تاثیر گذار تنبلی نمودید و یا در ایجاد  فرصت برای انها کوتاهی و تنبلی نمودید  شما نیز بفر مایید چقدر شریک این اتفاقات هستید هان ؟


مطالب مشابه :


دعا در مورد ازدواج

دعاهایی برای براوردن سریع الاستجابة ترین دعا جهت رسیدن به حاجت کدام است؟ دعا برای رفع
آیه الرسی، گوهر عرش!

content="دعاهایی برای براوردن حاجت - آیه الرسی، گوهر عرش! - دعاهایی برای براوردن حاجت برای رفع
می خواهم روضه فرهنگی بخوانم .....

نوروز و راه پولدار شدن تعطیل طرح زیارت از راه دور ارزش نماز اول وقت می خواهم روضه فرهنگی
دعا براي برآوردن هرچه زودتر حاجت مي خواهم؟

content="دعاهایی برای براوردن حاجت - دعا براي برآوردن هرچه زودتر حاجت مي خواهم؟ - دعاهایی برای
3دعای قطعا مستجاب !

content="دعاهایی برای براوردن حاجت - 3دعای قطعا مستجاب ! - دعاهایی برای براوردن حاجت برای رفع
دعای امام زمان، براي برآورده شدن حاجت‌ها

content="دعاهایی برای براوردن حاجت - دعای امام زمان، براي برآورده شدن حاجت‌ها - دعاهایی برای
فضیلت و خواص سوره انعام

content="دعاهایی برای براوردن حاجت - فضیلت و خواص سوره انعام - دعاهایی برای براوردن حاجت برای
حجاب

دعاهایی برای براوردن سریع الاستجابة ترین دعا جهت رسیدن به حاجت کدام است؟ دعا برای رفع
فضیلت و خواص سوره مدثر

content="دعاهایی برای براوردن حاجت - فضیلت و خواص سوره مدثر - دعاهایی برای براوردن حاجت برای رفع
سریع الاستجابة ترین دعا جهت رسیدن به حاجت کدام است؟

دعاهایی برای براوردن سریع الاستجابة ترین دعا جهت رسیدن به حاجت کدام است؟ دعا برای رفع
برچسب :