پیام تشکر خانواده مرحوم سید محمد حسن فاطمی از مردم و مسئولین

 خانواده مرحوم سید محمد حسن فاطمی در پیامی خطاب به مردم و مسئولین استان بوشهر از همدردی و همراهی ایشان تقدیر کردند.

 متن پیام به این شرح است:

              بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیته مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق، در مقام شما چه می توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و رحمت را به رگهای خسته و کوفته مان جریان دادید، با این عمر کوتاه خاکی، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می کنیم و از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف، از روی عنایت خویش باشد

مردی از میان ما رفت که امید و آرزوی اهل معرفت بود و صفا . تندیس زیبایی ها بود. ما دیدیم که یک انسان می تواند یک عمر با بندگی و خلوص زندگی کند و لحظه تاریکی در طول زندگی خود به جا نگذارد . اکنون او سربلند به دریا رسیده و دریا شده است . از هر ساحلی بنگری دریا می بینی ، ساحل ارادات دوستی اهل بیت ، ساحل اخلاق ، ساحل عشق و ولایت . کارش رنگ و بوی خدا داشت و سنگر روح بلندش هیچگاه با دسایس شیطانی و هوای نفس فتح نشد . او همچون آفتاب با پرتو وجود سرشار از عطوفتش به زندگی مان روشنی می بخشید و چون ابری گهر بار سخاوتمندانه و بی دریغ به کشتزار آرزو هایمان باریدن می گرفت . غروب غم انگیز و و هجران ابدیش دریغ و حسرتی جاودانه را بر دل ها یمان نشاند.

در ایام  حج و عید غدیر، عید امامت، شهر کاکی یکی از ستارگان و گهرهای خود را از دست داد  در فراقش به غم نشست. سید جلیل القدر، جنت مکان سید محمد حسن فاطمی به ملکوت اعلی پیوست و در تشییع قلب های داغدار و امواج نیرومند دستان با برکت و کرامت دهها هزار یار با وفا تا جایگاه ابدی بدرقه شد و در قرب  برادر  تا نفخ صور آرام گرفت.

اگر چه رحلت جانسوز و تاثر بر انگیز این سید عزیز دریغ و حسرتی روانسوز را برای بازماندگان باقی گذاشت ، اما پیام های تسلیت و مراتب اظهار محبت  و حضور مردم و مسئولین به ویژه نماینده  محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهرحضرت آیت الله صفایی ، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله حسینی بوشهری ،استاندار محترم جناب آقای سالاری،نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، ائمه معظم جمعه وجماعات و نمایندگان معظم ولی فقیه در شهر های مختلف استان، شخصیت های بزرگوار روحانی و سیاسی ، مدیران کل ، فرمانداران و بخشداران و روسای ادارات و نهاد ها و سازمان های دولتی و روابط عمومی های آنان ، شهرداران وروسا و اعضای شورای شهر شهر ها و بخش های مختلف استان، فرماندهان ارجمند نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، فرهنگیان فرهیخته ، آحاد مردم با شرافت و عالم دوست استان بوشهر به ویژه اهالی با محبت شهرستان دشتی و بخش های تابعه بخصوص شهر کاکی ، مدیران صدا وسیما وروسای سایت ها و خبرگزاری ها و اصحاب رسانه ، اقوام و دوستان و آشنایان عزیزی که با شرکت در مراسمات متعدد : تشییع و خاکسپاری و مجالس ترحیم با تحمل رنج سفر از شهر های دور و نزدیک با پوشش رسانه ای وارسال پیام های همدردی ، نثار تاج گل ،نصب بنر و نوشتن پلاکارد و حضور در مراسم ، علاوه بر آنکه موجب شادی روح و مسرت جان زنده یاد گشتند ، باعث تسلای خاطر حزین و طراوت بخش باغ خزان زده و دل آکنده از اندوه بازماندگان و دوستدارانش نیز گردید .

رجاء واثق داریم روح آن مرحوم از جهان باقی به شما درود می ‌فرستد و سپاسگزار تعزیت و کرامت شما خوبان می‌باشد.

                                                                         بیت مرحوم سید محمد حسن فاطمی


مطالب مشابه :


پيام تبریک بازگشت از حج91

حج اس ام ای برای تبریک حج تبريك سفر حج متن برای تبریک از حج آبان 91 متن پلاکارد متون رسمی
برنامه جلسات اموزشی حج تمتع کاروان 31174 ، ساوه

قافله نور - برنامه جلسات اموزشی حج تمتع کاروان 31174 ، ساوه - قافله نور ساوه
تقویم اجرایی مناسبت های مذهبی گروه دینی و قرا> ناحیه 5 اصفهان

پلاکارد-تراکت-متن ادبی-دکلمه معصومه «س» کريمه اهل بيت و آغاز هفته حج پلاکارد
گزارش فعالیت رسد پیشتازان دبیرستان غدیر سریش آباد بمناسبت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی در سال نوآو

1- تهیه پلاکارد و تراکت به همین قرائت متن سوگند ودانش آموزان ثبت کننده برای حج
پیام تشکر خانواده مرحوم سید محمد حسن فاطمی از مردم و مسئولین

متن پیام به این شرح در ایام حج و عید غدیر، عید امامت نصب بنر و نوشتن پلاکارد و حضور در
پیام تشکر خانواده مرحوم سید محمد حسن فاطمی از مردم و مسئولین

متن پیام به این شرح در ایام حج و عید غدیر، عید امامت نصب بنرو نوشتن پلاکارد و حضور در
برچسب :