جشنواره منطقه ای فیلم و عکس دانشگاهی میاندوآب به کار خود پایان داد

دومین جشنواره منطقه ای فیلم و عکس دانشگاهی میاندوآب با معرفی آثار برتر در دانشگاه پیام نور این شهرستان به کار خود پایان داد.

%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%

دبیر اجرایی این جشنواره روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در مجموع 550 اثر شامل 35 فیلم کوتاه، 500 قطعه عکس و 15 داستان کوتاه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود.

امیر اسکندریان اضافه کرد: در مدت برگزاری جشنواره از مجموع آثار ارسال شده به دبیرخانه 23 فیلم کوتاه، 30 قطعه عکس و سه داستان کوتاه در بخش های مختلف به نمایش گذاشته شدند.

به گفته وی هیات داوران جشنواره نیز پس از بررسی های لازم، آثار برتر را در بخش های مختلف معرفی و در روز پایان جشنواره از صاحبان آنها با اهدای لوح و جایزه تقدیر شد.

در بخش داستان کوتاه، کبری محمدی از دانشگاه علمی - کاربردی میاندوآب برای داستان ˈرد پای عشقˈ جایزه اصلی و لوح تقدیر دریافت کرد و کوثر محمد امینی برای داستان ˈمردن به از زیستن به بدنامیˈ و ایوب شیخ جلیلی برای داستان ˈسربازیˈ هر دو از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان لوح تقدیر دریافت کردند.

در بخش عکس آماتور زهرا علیپور و آرزو مختارزاده هر دو از دانشگاه پیام نور میاندوآب و رضا اسماعیل پور از دانشگاه علمی - کاربردی مهاباد به ترتیب مقام های اول تا سوم این بخش را کسب کردند.

در بخش عکاس حرفه ای نیز علمناز بخشی از دانشکده علوم قرآنی مراغه مقام اول و مرتضی احبابی از پیام نور میاندوآب و شادی شناور از دانشگاه آزاد بوکان به طور مشترک دوم و فرهاد رفعتی از دانشگاه آزاد میاندوآب در جایگاه سوم قرار گرفت.

هیات داوران جشنواره در بخش فیلم حرفه ای هیچیک از آثار را شایسته دریافت جایزه ندانست، اما در بخش آزاد کازیوه دباغی از دانشگاه آزاد بوکان جایزه اصلی و لوح بهترین بازیگر زن در فیلم سکوت را دریافت کرد و مژگان عباس زاده از پیام نور میاندوآب موفق به دریافت لوح بهترین بازیگر در فیلم آخرین شانس شد.

لوح و جایزه اصلی کارگردانی به امیر اسکندریان از پیام نور میاندوآب برای فیلم ˈوقتی هیچ کس حرف نمی زندˈ اهدا شد و جایزه بهترین فیلمنامه و تهیه کنندگی به قادر احمدی از دانشگاه علمی - کاربردی مهاباد برای فیلم سکوت تعلق گرفت.

مظهر کریمی از پیام نور میاندوآب برای انیمشن ˈسوگ رقیهˈ و سعید چابک از دانشگاه علمی کاربردی مهاباد برای فیلم ˈیک مشت خاک و یک لیوان آبˈ جایزه اول بهترین کارگردانی را دریافت کردند.

لوح تقدیر و جایزه مخاطبان نیز به فیلم علمدار به کارگردانی سامان پور میرزا و فیلم آخرین شانس به کارگردانی امیر اسکندریان تعلق گرفت و جایزه ویژه هیات داوران به بازیگر خردسال شراره مولانی به خاطر بازی در فیلم سکوت اهدا شد.

وحید فریور، مریم اسماعیل پور و سهیلا محمدی هیات داوران این جشنواره بودند که در پایان جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

دومین جشنواره منطقه ای فیلم و عکس دانشگاهی میاندوآب دهم و یازدهم آذرماه در دانشگاه پیام نور مرکز میاندوآب برگزار شد.

خبرگزاری ایرنا


مطالب مشابه :


رشته های کاردانی علمی کاربردی بوکان - مهاباد - میاندوآب - تکاب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی بوکان ،پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی نوبت مهر ماه سال ۱۳۹۳ از روز سه شنبه ۳۱ تیرماه آغاز می شود و ثبت نام دوره های مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به ...
جشنواره منطقه ای فیلم و عکس دانشگاهی میاندوآب به کار خود پایان داد

در بخش داستان کوتاه، کبری محمدی از دانشگاه علمی - کاربردی میاندوآب برای داستان ˈرد پای عشقˈ جایزه اصلی و لوح تقدیر دریافت کرد و کوثر محمد امینی برای داستان ˈمردن به از زیستن به بدنامیˈ و ایوب شیخ جلیلی برای داستان ...
قابل توجه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرستان میاندواب (مدیریت کسب و کار)

نیشتمان - قابل توجه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرستان میاندواب (مدیریت کسب و کار) - هرکه شد محرم دل در حرم یار بماند.
((اطلاعیه تاریخ برگزاری آزمون پایان ترم دانشگاه جامع علمی کاربردی))

به استحضار کلیه عزیزان دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز میاندوآب می رساند زمان برگزاری آزمون پایان ترم دروس استاد صدوقی به شرح ذیل می باشد: ۱- آزمون پایان ترم درس حقوق مدنی ۱ رشته کاردانی حقوق ثبتی روز پنجشنبه مورخه ۹۳/۳/۲۹ راس ...
دانشگاه پيام نور ملکان و دانشگاه پيام نور مراغه و مياندوآب و بناب تقريباً همسان رشد کرده‌اند و از نظر جمعيت دانشجو شهرستان ملکان کمتر است و شهر ملکان هنوز دانشگاه دولتي خاصي ندارد فقط دانشگاه جامع علمي و کاربردي در صورت تصويب و نياز دانشجو ...
بهره‌برداری 6 پروژه توسط فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی

حمید رضا خانپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: این پروژه‌ها شامل افتتاح 2 دانشگاه تخصصی علمی و کاربردی مهارت و 4 مرکز تخصصی علمی و کاربردی مهارت است. وی با بیان اینکه این 4 مرکز در شهرستان‌های بوکان، نقده، خوی و ارومیه راه‌اندازی ...
مراکز آموزشی شیلات در سراسر ایران به همراه مقطع

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دانشگاه آزاد اسلامي واحد بابل. تكثير و پرورش آبزيان كارشناسي علمي كاربردي شيلات مجتمع آموزش عالي گنبد موسسه غير انتفاعي آفاق اروميه مركز اموزش علمي كاربردي مياندوآب مركز اموزش علمي كاربردي علوم و ...
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

علمی کاربردی. آذربایجان غربی • جهاد دانشگاهی ارومیه • بوکان • مهاباد • میاندوآب • جهاد کشاورزی ارومیه • جهاد کشاورزی میاندوآب • علمی کاربردی دهخدا تکاب • علمی کاربردی مالیاتی ارومیه • علمی کاربردی فرهنگ و هنر ارومیه • علمی کاربردی صنایع دستی ارومیه ...
روز دانشجو...

انجمن دانشجویان حقوق ثبتی - روز دانشجو... - دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد میاندوآب - انجمن دانشجویان حقوق ثبتی.
برچسب :