دانشجویان فنی دانشگاه آزاد کهنوج هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین ساختمد

دانشجویان فنی دانشگاه آزاد کهنوج هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین ساختمد هواپیمای بدون سرنشین رازکی‌یو، 14 کیلوگرم وزن و 260سانتی متر طول و سه متر عرض دارد /این هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین با سرعت 80 تا 160 کیلومتر در ساعت در ارتفاع 5 هزار پا پرواز می‌کند نمایش عکس در اندازه واقعی کرمان فردا به گزارش فارس جنوب : روح‌الله چراغپور اظهار داشت: این هواپیما بنا به درخواست ما و توسط دانشجویان فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج ساخته شده است.
وی افزود: این فروند هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین با مجوز ساخت از دانشگاه  تهران، در دانشگاه آزاد کهنوج با موفقیت آزمایش شد.
چراغپور تصریح کرد: برای ساخت این هواپیما مبلغ 80 میلیون ریال از محل اعتبارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج هزینه شده است.
اسماعیل قدیمی طراح و سازنده هواپیما فوق سبک و بدون سرنشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج نیز به خبرنگار فارس گفت: هواپیمای بدون سرنشین رازکی‌یو، 14 کیلوگرم وزن و 260سانتی متر طول و سه متر عرض دارد.
وی افزود: این هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین با سرعت 80 تا 160 کیلومتر در ساعت در ارتفاع  5 هزار پا پرواز می‌کند و طول زمان پرواز این هواپیما 15 تا 45 دقیقه است.
قدیمی تصریح کرد: این هواپیما با قابلیت فیلم‌برداری و عکسبرداری و با حمل 10 کیلوگرم بار برای فعالیت‌های دیدبانی و آتش‌نشانی ساخته شده است. 
وی خاطرنشان کرد: این هواپیما با تشخیص شیمیایی در فضا، ظرفیت تجسس، توان فیلم‌برداری و عکسبرداری از منبع تولید ذرات شیمیایی را دارد.
به گزارش فارس، امیر امیرشکاری نیز از دیگر اعضای تیم سازنده هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج است.


مطالب مشابه :


اولين جشنواره شعر دفاع مقدس در دانشگاه آزاد كهنوج برگزار شد

استان کهنوج(جازموریان-شهسواران) - اولين جشنواره شعر دفاع مقدس در دانشگاه آزاد كهنوج برگزار شد - هدف از ایجاد این وبلاگ دفاع از اتحاد 5 شهرستان هم فرهنگ و هم زبان کهنوجی زبان است - استان کهنوج(جازموریان-شهسواران)
دانشجویان فنی دانشگاه آزاد کهنوج هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین ساختمد

استان کهنوج(جازموریان-شهسواران) - دانشجویان فنی دانشگاه آزاد کهنوج هواپیمای فوق سبک و بدون سرنشین ساختمد - هدف از ایجاد این وبلاگ دفاع از اتحاد 5 شهرستان هم فرهنگ و هم زبان کهنوجی زبان است - استان کهنوج(جازموریان-شهسواران)
رئیس دانشگاه آزاد منوجان:

استان کهنوج(جازموریان-شهسواران) - رئیس دانشگاه آزاد منوجان: - هدف از ایجاد این وبلاگ دفاع از اتحاد 5 شهرستان هم فرهنگ و هم زبان کهنوجی زبان است - استان کهنوج(جازموریان-شهسواران)
دفتر مشاوره دانشگاه آزاد اسلامي كهنوج - - گاهي اوقات مشكلاتي هست كه جز خودت و خدا، فقط يك مشاور مي‌تواند درك كند.
کارهای بزرگی در دانشگاه آزاد کهنوج انجام شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از کهنوج عباسعلی نورا در آیین افتتاح 15 هزار و 400 متر مربع از پروژه‌های عمرانی دانشگاه آزاد واحد کهنوج اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی یک نهاد برخواسته از انقلاب بوده که توفیق زیادی در نظام جمهوری اسلامی پیدا کرده است.
مهارت های ارتباط با همسر

دفتر مشاوره دانشگاه آزاد اسلامي كهنوج - مهارت های ارتباط با همسر - گاهي اوقات مشكلاتي هست كه جز خودت و خدا، فقط يك مشاور مي‌تواند درك كند.
آقای اصغر پوربهزادی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج معرفی شد

به گزارش کهنوج خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد کهنوج، طی مراسمی و با حضور دکتر آل طه دبیر منطقه 7 دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانداران، ائمه جمعه و مسئولین 5 شهرستان جنوبی استان کرمان، آقای اصغر پوربهزادی به عنوان رئیس ...
دانشگاه آزاد

کهنوج سلام - دانشگاه آزاد - کهنوجی برای همه ... - کهنوج سلام.
پلان خانه آبشار آکارهای فرانک لوئید رایت

(بسم الله الرحمن الرحیم) باعرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز امید وارم از دیدن وبلاگ ما لذت و استفاده کافی رو ببرید.این وبلاگ جهت استفاده دوستانی که در رابطه با رشته های معماری و عمران فعالیت دارن طراحی و ساخته شده است.
برچسب :