دیوار پوش های جذاب آشپزخانه

کاشی های جواهری

jewel_butterfly_ceramic_tiles-r337626647

کاشی های جدید که برای پوشش دیوار قسمت بالای اجاق گاز طراحی شده اند در رنگ های اصلی آبی و سفید و از جنس شیشه های براق و درخشان هستند. این کاشی های زیبا در حقیقت تلفیقی از هنر کاشی سازی و کاشی کاری آسیایی و اروپایی به شمار می روند و وجود رنگ های زنده و خیره کننده از ویژگی های مهم این نوع کاشی ها محسوب می شود. این کاشی ها علاوه بر شیشه های براق و جواهری از سنگ های خاص نیز ساخته می شوند. کاشی کاری قسمتی از دیوار آشپزخانه به وسیله این کاشی های زیبا این قسمت را به نقطه کانونی دکوراسیون آشپزخانه تبدیل می کند.

دیوار پوش های فلزی

vintage-kitchen-wall-mural-22-665x443.jp

دیوار پوش های فلزی که بر اساس انتخاب خریدار از ورقه های قلع، برنج، مس یا آلومینیوم ساخته می شوند نمایی بسیار با شکوه و منحصر به فرد برای پوشش دیوارهای آشپزخانه پدید می آورند. این دیوار پوش ها در دو حالت قطع کاشی و ورقه ای وجود داشته و از لحاظ طرح تا حدی دارای تنوع هستند. دکوراسیون آشپزخانه شما چه مدرن باشد و چه کلاسیک این دیوار پوش های فلزی زیبا گزینه مناسبی برای شما هستند زیرا برای هر دو سبک می توانند جلوه متناسب و هماهنگ ایجاد کنند. اگر به دنبال دیوار پوشی متفاوت از کاشی و رنگ با جوه ای بسیار قوی برای دکوراسیون آشپزخانه خود هستید، این دیوار پوش های فلزی همان چیزی است که می خواهید.

دیوار پوش های شیشه ای

L6341175273221.jpg

ویژگی مهم این دیوار پوش زیبا طراحی و رنگ آمیزی دستی روی آن است که به آسانی جلوه ساده یک دیوار را به یک اثر هنری با ارزش تبدیل می کند. این دیوار پوش های زیبا از ترکیب بافت و رنگ بسیار قدرتمندی برخوردارند و همین امر سبب می شود این دیوارپوش به عنصر دکوراتیو بسیار تاثیر گذاری در دکوراسیون آشپزخانه تبدیل شود. از این دیوارپوش زیبا و چشم گیر می توان برای پوشش قسمتی از دیوار آشپزخانه که بالای سینک ظرفشویی یا اجاق گاز است استفاده کرد. میزان جذابیت و تاثیر این نوع دیوار پوش شیشه ای خوش رنگ زمانی که به صورت منطقه ای استفاده شود به مراتب بیشتر از زمانی است که به صورت سرتاسری بر دیوار بین کابینت های دیواری و زمینی آشپزخانه نصب شود.

 


مطالب مشابه :


درب کابینت بالای سینگ ظرفشویی

باز سازی - درب کابینت بالای سینگ ظرفشویی برچسب‌ها: نمای بین کابینت, نمای شیشه
روش های طراحی کابینت

روش های طراحی کابینت - cm*6 بین کابینت های عمود شده نمائیم که نمای قفل اتصال
انواع کابینت

کابینت آشپزخانه هماهنگی بین راحتی، تاثیرگذاری و جالب توجه، تزئین کرد و نمای خوبی
دیوار پوش های جذاب آشپزخانه

نمای ساختمان شود به مراتب بیشتر از زمانی است که به صورت سرتاسری بر دیوار بین کابینت های
ابعاد و اندازه های استاندارد تجهیزات و کابینت در آشپزخانه

فاصله بین لبه جلویی کابینت و نزدیک در این تصویر که به صورت نمای جانبی است، قسمتهای
برچسب :