خصوصیات متولدین فروردین ( حمل ) | فال و طالع بینی روز

او با زیرکی تمام افراد را برمیگزیند و برطبق افکار و ایده های خاص خودش روی آنها کار میکند سعی میکند مسیر فکری افراد را تغییر دهد و آنها را مطابق میل خودش ببار آورد.و در کل او کمی بی منطق و خودبین است و به خودش بیش از دیگران اهمیت میدهد.به این معنی که آنها عقیده دارند هرچه می گویند و هر چه می اندیشتد حق است ،یعنی حق همیشه بجانب آنهاست.بنابراین دلیلی ندارد که دیگران اظهار عقیده کنند.شما هم اگر دوست دارید نزدیک او زندگی کنید بهترین کار این است که خود را فراموش کرده و فقط ایشان را ببینید.

اگر بخواهیم متولدین این ماه را در یک جمله تعریف کنیم،باید بگوییم که او یک کودک بی پروا است که با اهدافی بالا و با اعتقاد به معجزه ی فردا،به سوی آینده میشتابد و البته اگر مانعی در سر راهش باشد،ابتدا با جنگ و عصبانیت با آن برخورد می کند تا به هدف خود برسد.

او از کیفیت های مثبت بسیاری برخوردار است.در چشمانش حتی هنگام عمل خلاف معصومیتی وجود دارد که دل شما را به لرزه می آورد.این معصومیت همواره با یک حالت تعجب و تحیرهمراه است که صرفا به خاطر دیدن مطالب عجیب این دنیاست،مثل صادق نبودن و دروغ گفتن افرادی که با آنها برخورد میکند.

متولد این ماه به اندازه کافی کنجکاو است و هرگز نباید چیزی را از او پنهان کرد.خودش هم رک و راست است .به خوب و بد بودن عقایدش اهمییتی نمیدهد.مهم این است که به چیزی اعتقاد داشته باشد آنوقت چنان از آن دفاع میکند که برق از سر نازنین شما می پرد!اصولا یک راه تشخیص متولدین این ماه نیز همین است.او ایده هایی را در سر میپروراند و نسبت به آنها بدون توجه به عقاید دیگران،چنان وفادار است و چنان حق به جانب به دفاع می پردازد که شما را بسیار متعجب خواهد کرد.

او بسیار جسور و نترس است و هرگاه که به زمین بیفتد با قوای بیشتری از جا برمی خیزد تا دوباره شروع کند و اگر شکی در طول راه به دلش راه پیدا کرد با دیدن یک لبخند مهربان برطرف میشود و او باز مثل همیشه مصمم و معصوم راهش را ادامه می دهد.

رفتار او آزاد و بی تکلف است.بطور معمول به کارهای دلخواهش مشغول است ولی چنانچه بکاری اجباری اشتغال یابد روحیه ای افسرده و کسل خواهد داشت.

وسواس یا حساسیت بیش از حد نیز یکی از مشکلات آنهاست.وسواس آنها باعث می شود به خود تلقین کنند که بسیار حساس هستند و آلرژی های عجیب و غریبی را برای خود اختراع می کنند.مثلا این که اگر توت فرنگب بخورند یا بوی خاصی به مشام مبارکشان بخورد فورا جوشهای سرخ رنگی در روی پوست صورت و یا لکه ی کبودی بر لبهایشان ظاهر می شود.یعنی اگر چه بطور نسبی سالمند ولی گاه وسواس و حساسیت زیاد آنها را از نظر روانی بیمار میکند.یعنی از راه تلقین به خود مریض می شوند.

و اما از ظاهر او سخن بگوییم.او مانند کودکی است با چشمهایی زیبا و نگاهی معصومانه،آنقدرمانند معصوم و رک و راست که شما را به هیجان می آورد و بی اختیار رضایت میدهید اسباب بازیش را از زمین بردارید و به او بدهید ولی فراموش نکنید که اگر خلاف خواسته اش عمل کنید انگشتش را در چشمتان فرو میکند!

او معمولا قامت زیبایی داردو به طور نسبی رنگ چهره اش از دیگران روشن تر است،چهره ی او زیبا،آرام و دلنشین است.البته فراموش نباید کرد که عنصر اصلی وجود آنها آتش است.پس این ظاهر سرد و آرام چیست؟اشتباه نکنید این فقط یک فایبرگلاس است!داخل آن یک اقیانوس مواج از آرزوها و امیال و ذوقها و جوش و خروشهاست.آنها برخلاف آنچه شما تصور میکنید افرادی خودخواه،لجوج،عصبانی و حساس هستند.

چنانچه متولد فروردین قدری از خودخواهی و توقعات بی جای خویش را بکاهد و از غبطه خوردن به حال خود دست برداشته و در عوض،با مهربانی بیشتر با اطرافیان خود برخورد کند،می تواند با خود از در صلح و دوستی درآمده و آرامش بیشتری را نصیب خویش سازد.

اعتقاد متولد فروردین به معجزه هر معجزه ای را برای او امکان پذیر میسازد.

برای متولد فروردین دریافت عشق و محبت مترادف با حیات است.که البته با خوشحالی از دیگران طلب میکند و می پذیرد.روح متولد فروردین اگر محبت نبیند مانند هر نوزاد دیگری میمیرد.او به دنیا آمده تا همه به او عشق بورزند و خواسته هایش را برآورده کنند. برای او حتی اشاره به بی محبتی میتواند دردناک و کشنده باشد و زندگی در این صورت برای او ترسناک و وحشت آور خواهد شد.

این جمله باید در گوش متولدین فروردین ماه زمزمه شود "حتی اگر زمستان هم بیاید بازهم با معجزه بهارفاصله زیادی نیست"

خصوصیات مثبت متولدین ماه فروردین:معصومیت کودکانه،ایمان به معجزه،استقلال فکری،روشن فکری،قضاوت نکردن دیگران،صراحت،جسارت و نترسی

خصوصیات منفی متولدین ماه فروردین:خودخواهی،توقعات بی جا،عدم همکاری،حالتهای تهاجمی،پند نگرفتن از اشتباهات،غبطه خوردن به حال خود،وسواس،تلقین


مطالب مشابه :


نکاتی را که برای خرید درب ضد سرقت چینی باید در نظر گرفت - بخش یکم (8)

درب های ضد سرقت روکش ام دی اف یا اچ درب منجر شود همچنین سطح درب مواج خواهد بود البته
نکاتی را که برای خرید درب ضد سرقت چینی باید در نظر گرفت - بخش یکم (11)

ریلی ملامینه HPL تمام چوب hdf روکش ملچ اچ دی اف hpl ضد آب abs پشم سنگ مناسب ام دی اف MDF چارچوب wpc
کتاب اموزش ساخت سه تار از ناصر شیرازی

دانلود فایل پی دی اف مولوی آن بهر مواج حکم من عبادی را عبادی کرده ام
تویوتا FJ کــروزر

اگرچه نحوه حرکات خودرو درحین راندن در برخی مواقع مواج و در را اف‌جی دی ام سی. نگاهی به
اس ام اس هاي زيبا sms

، لمینت مات بزرگ، لمینت برجسته، لمینت گرد، لمینت مثلثی، لمینت مواج، لمینت دو گوش گرد
جوکهای باحال ، اس ام اس ، sms ، جک خنده دار بی تربیتی

، لمینت مات بزرگ، لمینت برجسته، لمینت گرد، لمینت مثلثی، لمینت مواج آف و اس ام دی
خصوصیات متولدین فروردین ( حمل ) | فال و طالع بینی روز

اس ام اس های روز هفته چهارم دی است!داخل آن یک اقیانوس مواج از آرزوها و امیال و ذوقها و
برچسب :