قابل توجه دوستداران و علاقمندان به موتورهای سنگین

همه میتوانند موتور سنگین سوار شوند/آغاز فروش موتور سنگین در ایران

کد خبر: ۶۴۱۳۰. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۸:۴۱ [ نسخه چاپی ]
هم زمان با میلاد با سعادت امیرالمومنین، حضرت علی (ع)، مراسم افتتاح نمایشگاه مرکزی و دائمی شرکت کویر موتور، با حضور اصحاب رسانه، مقامات لشکری، کشوری و اهالی صنعت برگزار شد.

patch2image.php.jpg?w=200&height=200&q=h

 به گزارش زلال نیوز، پس از ممنوعیت تردد با موتورسنگین در دهه شصت به علت نا امنی های آن زمان، وزارت کشور در پاسخ به نامه دادگاه انقلاب آورده بود که تردد کلیه موتورسیکلت‌های سنگین در سطح شهرهای کشور و محدوده آنها ممنوع است اما این ممنوعیت شامل خارج از شهرها نمی‌شود. این ممنوعیت، قانون مصوب مجلس یا هیات دولت نیست بلکه یک بخشنامه‌ است که در زمان قبل صادر شده و البته هنوز اجرا می‌شود اما این موضوع ارتباطی به ورود قانونی موتورسیکلت‌های سنگین ورزشی و پرداخت عوارض و همچنین شماره‌گذاری آنها ندارد.

پیش از این، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس سابق راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن اشاره به روند صدور مجوز موتورسیکلت‌های سنگین گفته بود: صدور مجوز برای تردد این‌گونه موتورسیکلت‌ها که حجم موتور بالاتری نسبت به موتورسیکلت‌های معمول دارند بر عهده استانداری تهران است و در اختیار پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیست.

سردار حسین رحیمی با اشاره به تغییرات مورد نظر پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرده بود: ما به دنبال آن هستیم که رفت‌ و آمد و صدور پلاک ملی برای این موتورسیکلت‌ها آزاد شود. ما در انتظار پاسخ شورای امنیت کشور به این مساله هستیم و تعیین حجم موتور مجاز این موتورسیکلت‌ها در حال بررسی است.

کلاس موتورسیکلت های عرضه شده توسط کویر موتور نیز شامل رده های متنوعی چون استریت، کاب، موتورکراس، اسکوتر، atv، نیکد، تریل، اندرو، 3 چرخ، تراول، کروزر، سوپراسپورت، اسپورت و خودروی اسپرت می شود.

از زمان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون جمعاً حدود دو هزار موتورسیکلت سنگین پلاک‌دار در کشور وجود داشته که تردد در خارج از محدوده شهرها فعلاً برای این دسته از موتورسیکلت‌ها آزاد و قانونی است.

برای داخل شهرها، صرفاً داشتن پلاک، مجوز تردد نیست و مجوز تردد این موتورسیکلت‌ها را در شهرها، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی صادر می‌کنند. دارندگان موتور سیکلت‌های سنگین پلاک‌دار می‌توانند خودرو را به‌وسیله وانت به بیرون از شهرها ببرند، سوار شوند و دوباره با استفاده از وانت‌بار، آن را به داخل شهر انتقال دهند.

نکته قابل توجه است این است که در حال حاضر توریست‌های خارجی با موتورسیکلت‌های پرحجم خود به راحتی می‌توانند مقابل دیدگان شهروندان ایرانی به‌خصوص جوانان موتورسوار موتورسنگین تردد کنند و در هر نقطه ایران اقامت گزیده و از جاذبه‌های کشور عزیزمان استفاده کنند.

آغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایرانآغاز فروش موتور سنگین در ایران


منبع: بانک اطلاعات خودرو


مطالب مشابه :


کاوازاکی سری کیپس 150 سی سی

فقط موتور سیکلت - کاوازاکی سری کیپس 150 سی سی - تمامی خصوصیات موتورهای موجود همراه با تصاویر
قابل توجه دوستداران و علاقمندان به موتورهای سنگین

دانلود کلیپ های دانسفهان در سایت آپارات. موتور سنگین سوار شوند/آغاز فروش موتور سنگین در
علاقه جوانان فراشبند به موتور های سنگین (با حجم موتور بالا).

علاقه جوانان فراشبند به موتور های سنگین سایت اپارات(صحنه های صادف بسیار جالب )
راه اندازی موتور گرمایی نوار دوفلزی

کلیپ های وبلاگ در آپارات راه اندازی موتور است که یا وزنه خیلی سنگین است یا خیلی دور
انتقاد واجب از کرمان موتور

کنان کشور میدانم ومهندسین وکارشناسان کرمان موتور آپارات سینما و در سنگین و صنایع کوچک
حرفه ای برانید :صحيح دنده تعويض كنيم

كانال آموزش پايه يكم رانندگي در سايت آپارات و با یک تنظیم دور موتور ساده به دنده سنگین تر
برچسب :