نمادهای شیطان پرستی+ تصاویر

 

نمادهای شیطان پرستی+ تصاویر

  jh3nzgrg67yh1d2sa8jn.jpg

 z310997umdp8izx619n.jpg

 

 q29r56olz0czoz4al2.jpg

 

 

   jt3x3vy5ywlltgeruilu.jpg

 

 z5jda7r214itudxz5g.jpg

 9zy5lca2derj4yvn5j5b.jpg

   degqs8f1ivamf9ijm3v.jpg

 با سلام
شيطان در لغت مفهوم وصفي دارد، به معني شرير؛ يعني هر موجودي كه از وي شرارت و فساد صادر گردد، شيطان است.
قرآن كريم لفظ شيطان را براي هر انسان يا جني كه كارش شرارت است به كار گرفته است، مانند: "وكذلك جعلنا لكلّ بنيٍّ عدوّا شيطاطين الانس والجنّ يوحي بعضهم الي بعض زخرف القول غروراً...".[1]
در ميان شياطن جنّي فردي است كه در شيطنت و شرارت سرآمد همة اشرار است و نام او ابليس است.
ابليس اسم خاص براي فردي است كه فرمان خدا را در مورد سجدة بر آدم اطاعت نمود، و چون كبر و غرور، خود خواهي و خود پسندي او را از محور عبوديت خارج ساخت، از درگاه الهي رانده شد. او با آدم و فرزندانش دشمني ورزيد و براي اغوا و گمراه نمودن آنان از هر شرارت و شيطنتي تمسك جست.
"شيطان" اسم عامي است كه معني وصفي دارد و به هر فرد، گروه، سازمان يا حكومتي اطلاق مي گردد كه افراد يا جامعه را به سوي گناه و فساد و خروج از عبوديت خدا دعوت مي كند.
آيا ابليس يا شيطان به تنهايي همة اغواها را انجام مي دهد؟
شيطان اغواگري ها را به تنهايي انجام نمي دهد بلكه توسط فرزندان و قوم و خويش و دارو دسته هايش اين كارها را انجام مي دهد. ابليس فرماندهي شياطيني از انسان ها و جن ها را به عهده دارد و سربازانش مطيع فرمان او هستند.
1_ شيطان زاد و ولد دارد و داراي اولاد و ذرّيّه است. آية 50 سورة كهف: "به ياد آريد زماني را كه به فرشتگان گفتيم: براي آدم سجده كنيد. آن ها همگي سجده كردند جز ابليس - كه از جنّ بود - و از فرمان پروردگارش بيرون شد. ايا با اين حال؛ او و فرزندانش را به جاي من اولياي خود انتخاب مي كنيد در حالي كه آن ها دشمن شما هستند؟".
2_ شيطان دار و دسته و قبيله دارد (انّه يريكم هو و قبيله من حيث لا ترونهم)[2]چه اين كه شيطان و همكارانش شما را مي بينند، از جايي كه شما نمي بينيد.
3_ ابليس سرباز و سپاه بسياري دارد: "وجنودُ ابليس اجمعون".[3]
ابليس در همة انحرافات حضور ندارد
ابليس سوگند ياد كرد كه انسان ها را اغوا كند و وسوسه گري خويش آنان را از جادة عبوديت خارج سازد.
آيا كسي كه خود گمراه است و به سوي هر گناه و معصيتي گرايش دارد، نيازي به حضور شيطان دارد؟
افراد مفسد، اگر چه با وسوسه و اغواي اولية شيطان به انحراف كشيده مي شوند، اما دست آموزها و شاگردان زرنگ شيطان به مرحله اي رسيده اند كه نه تها نيازي به راهنماي استاد خود ندارند بلكه خود نقش سرباز و جنود ابليس را دارند، يا در شيطنت، نقش فرماندهي و همكاري شيطان را به عهده دارند.

91rvhzgz1mki0a4qdb1r.jpg130683141627.jpg
bagelhead18.jpg

متاسفانه با آغاز فصل تابستان و رواج انواع تی شرت ها و لباسها و گردنبندها مشاهده می شود که بکار گیری نمادهای شیطانی روبه وفور است در ادامه تعدادی از این نمادها را منتشر می کنم:

خیلی از فروشندگان یا کسانی که لباس هایی با برخی از نمادهای عجیب و غریب دارند واقعا نمی دانند که این نشانه ها، جزء نشانه های گروه شیطان پرستی اند و به آنها فقط به چشم بدلی جات ساده و ارزان قیمتی نگاه می کنند که باعث جلب توجه دیگران می شوند. آنها اگر بدانند معنای هرکدام از این نشانه ها چیست و پشت هر کدام از آنها چه عقاید مخوف و تاریکی وجود دارد شاید هرگز به سمت آنها نروند.

ستاره پنج پر واژگون


پنتاگرام یا همان ستاره پنج پر علامتی کهن و باستانی است که در طول تاریخ توسط مذاهب و فرقه های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از موارد استفاده از این نماد در مراسم مخفیانه و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی است. این ستاره نشانگر چهار ماده حیات «آب، آتش، خاک و باد» و روحی شیطانی است که گرداگرد آنها را احاطه کرده است.Click here to enlarge

پنتاگرام هنوز هم به عنوان شاخص اصلی رسوم پرستش جادوگران به کار می رود ضمن اینکه عامل پدید آمدن رسوم و تشریفات دیگری هم در ادیان مختلف شده است.
بافومت

یکی دیگر از نمادهای کثیف شیطان پرستی که در عرفان کابالا «عرفان یهودی» اهمیت خاصی دارد بز یا قوچی به نام بافومت است. این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر طراحی می شود.ستاره شش پر


هگزاگرام به صورت دو مثلث درون هم نشان داده می شود. این سمبل قدمتی بسیار طولانی در جادوگری دارد خصوصا کسانی که ادعا می کردند از قدرت تاریکی استفاده می کرده اند با این نماد سروکار داشته اند. در بعضی منابع این نماد را همان ستاره داوود می دانند که امروزه وسط پرچم اسرائیل دیده می شود.


Click here to enlarge
Click here to enlarge
چشم لوسیفر
این نشانه یکی از سمبل های شیطان است که می گویند نشانه سوگواری شیطان برای آن چیزهایی است که خارج از قدرت و اراده اوست.


Click here to enlarge


چشم شیطان


این چشم را چشم شیطان می دانند و ادعا می کنند کنترل جهان را در دست دارد. از آن در غیب گویی، پیشگویی، سحر و جادو و نفرین استفاده می شود. ادعای دیگری هم که این سمبل دارد کنترل روح و همه فسادها و انحراف هاست.Click here to enlarge
آنخ

در اصل یک سمبل مصری است که ادعا می شود موجب طول عمر می شود. البته گروه های شیطان پرستی آن را موجب افزایش قدرت شهوانی می دانند.
  Click here to enlarge

نمادهای شیطان پرستی

 


صلیب وارونه

این سمبل در میان جواهرات و آویز گردن خیلی استفاده می شود. خوانندگان شیطان پرستی از طرفداران پروپاقرص این علامت هستند.
Click here to enlarge
زودیاک

ستاره ۱۲ پری که در مراسم قدردانی از خدای کذب یا همان خدای شیطان استفاده می شود.


Click here to enlarge

برخی از اصطلاحات خارجی که بر روی لباسها مشاهده میشود به شرح زیر می‌باشد: 

نمادهای شیطان پرستی+ عکس

مجموعه: آیا می دانید ؟


نمادهای شیطان پرستی

.

در ذیل برخی از نمادها كه به عنوان نگین انگشتر ، ‌گردنبند ، تصاویر بر روی دست‌بندها، پیراهن ، شلوار ، كفش ،‌ ادكلن ، ساعت و ... درج شده و از جمله به ایران اسلامی نیز راه یافته است ، مورد بررسی و معرفی قرار می‌گیرد :

 

 

نمادهای شیطان پرستی

نمادهای شیطان پرستی

 

نمادهای شیطان پرستی

نمادهای شیطان پرستی

 

اگر نوشته وسط نماد یعنی (Satanism) به معنای شیطان‌گرایی به همراه دایره حذف كنیم ، آن وقت یك ستاره پنج‌ضلعی بر جای می‌ماند كه همان نشانه ستاره صبح یا پنتاگرام (pentagram) باقی می‌ماند .

 

نمادهای شیطان پرستی

نمادهای شیطان پرستی

 

این سمبل نیز همان پنتاگرام است ، با فرق اینكه انواع آن گاه پنج‌ضلعی وارونه (snvertedpentagram ) یا دیو (Buphomet ) و به شكل در میان نمادهای شیطان‌پرستان به چشم می‌خورد .

برخی از شیطان‌گرایان محدوده جغرافیایی « تحت سلطه » این نماد و در واقع منطقه نفوذ شیطان‌گرایی را در نقشه ذیل توصیف می‌نمایند . (محدوده در ایسلند و اروپا)

 

 

نمادهای شیطان پرستی

نمادهای شیطان پرستی

 

درمیان پنتاگرا‌های قبلی تصویر سر یك بز تعبیه شده است كه اقدامی ضد مسیحی ، ‌به این معناست كه مسیحیان معتقدند كه مسیح همچون یك بره برای نجات ایشان قربانی شده است و با توجه به اینكه ایشان بز را نماد شیطان و در برابر بره می‌دانند این آرم را انتخاب كرده‌اند.

 

*******نمادهای شیطان پرستی********

 

 

نمادهای شیطان پرستی

نمادهای شیطان پرستی

 

666:یك سمبل با عنوان « شماره تلفن شیطان » توسط گروه‌های هوی متال وارد ایران اسلامی شده اما در حقیقت علامت انسان و نشانه جانور در میان شیطان‌پرستان تلقی می‌شود و براساس مكاشافات 13:18 « ... پس هر كس حكمت دارد عدد وحش را بشمارد ،زیرا كه عدد انسان است و عددش 666 است . »  از سال‌ها پیش تاكنون این عدد با اشكال مختلف بر روی دیوارهای شهرهای بزرگ كشور مشاهده می‌شد .

 

 

*******نمادهای شیطان پرستی********

  

نمادهای شیطان پرستی

 

نماد صلیب شكسته یا چرخ خورشید (swastika or sun wheelc):چرخ خورشید یك نماد باستانی است كه در برخی فرهنگ‌های دینی همچون كتیبه‌های بر جای مانده از بودایی‌ها و مقبره‌های سلتی و یونانی دیده شده‌است .

لازم به توضیح است این علامت سال‌ها بعد توسط هیتلر به كار رفت ،‌ لكن برخی با هدف به سخره گرفتن مسیحیت این سمبل را وارد شیطان‌پرستی كردند .

 

نمادهای شیطان پرستی

نمادهای شیطان پرستی

چشمی در حال نگاه به همه جا (All seeing Eye) : چشم در برخی نمادهای روشنفكری نیز به كار می‌رود . اما شیطان‌پرستی اعتقاد دارند چشم در بالای هرم « ‌چشم شیطان » است و « بر همه جا نظارت و اشراف دارد » .این علامت در پیشگویی،‌ جادوگری، نفرین‌گری و كنترل‌های مخصوص جادوگری مورد استفاده قرار می‌گیرد .گفتنی است این نماد بر روی دلار آمریكایی به كار رفته است .

 

**نمادهای شیطان پرستی***

 نمادهای شیطان پرستی

 ضد عدالت (Anti justice) : با توجه به اینكه تبر رو به بالا نماد عدالت در روم باستان به شمار می آمده است شیطان‌پرستان تبر رو به پایین را با عنوان نماد ضد عدالت در راه پیمودن مسیر تاریك انتخاب كرده‌اند.همچنین گفتنی است كه فمنیست‌ها از دو تبر رو به بالا به معنی مادر‌سالاری باستانی استفاده می‌نمودند.

 

نمادهای شیطان پرستی 

نمادهای شیطان پرستی

سر بز (Goat Head) : بز شاخدار ، ‌بز مندس mendes (همان ba"al بعل خدای باروی مصر باستان) ، ‌بافومت ، خدای جادو ، scapegoat (بز طلیعه یا قربانی) این یكی از راه‌های شیطان‌پرستان برای مسخره كردن مسیح است زیرا گفته می‌شود كه مسیح مانند بره‌‌ای برای گناهان بشر كشته شد . همانطور كه در توضیح نمادهای اول اشاره شد ،‌این نماد تصویر كاملی است از بز قرار گرفته در نماد پنتاگرام .

 

نمادهای شیطان پرستی 

نمادهای شیطان پرستی

هرج و مرج (Anarchy) : این نماد به معنای از بین بردن تمام قوانین است و دلالت بر این امر دارد كه « هر چه تخریب كننده است تو انجام بده » این نماد عمدتا مورد استفاده گروه‌های هوی‌متال است .cool cat
متجاوز جنسی

بر روی پیراهن بچه‌گانه چاپ کرده‌اند.


happy gaylenar
مرد همجنس باز

بر روی تی شرت پسرانه دیده می‌شود.


chi cut
بی خیال – خونسرد باش

بر روی تی شرت مردانه به همراه تصویر یک جوان بی موی غربی .


reaven
اوج لذت جنسی

بر روی تی شرت دخترانه چاپ کرده‌اند.


rap

نام گروه مبتذل و سبک موسیقی جاز غرب که طرفدارانش عقاید پوچ و بسیار ضد اخلاقی دارند
بر روی کلاه، بند، پیراهن و کلاسور چاپ شده‌اند.


heavy metall

نام گروه مبتذل و سبک موسیقی جاز غرب که طرفدارانش عقاید پوچ و بسیار ضد اخلاقی دارند
بر روی کلاه، کمربند و تی شرت دیده می‌شود.

metallica iron naiden

یک سبک از موسقی هوی متال با عقیده و نوع موسیقی خاص
بر روی تی شرت، کمربند و کلاه


kiss

یک گروه موسیقی با عقاید همجنس بازی شدید
بر روی تی شرت، کمربند و کلاه

w.as.p

یک گروه موسیقی از سبک هوی متال به معنی - ما هم جنس بازان هستیم – با عقاید وحشیانه و ضد اخلاقی این گروه به شیطان پرستان نیز معروفند
بر روی تی شرت، کمربند و کلاه و پیراهن و شلوار دیده می‌شود.

عكس هایی ترسناک از رسوم شیطان پرستان 18+ ، www.irannaz.com

عكس هایی ترسناک از رسوم شیطان پرستان 18+ ، www.irannaz.com


image_file_2390.jpg13068314167.jpg

130683141617.jpg


مطالب مشابه :


فیلم کال آف دیوتی : عملیات شاه ماهی

شاد باشید - فیلم کال آف دیوتی : عملیات شاه ماهی - بزرگ ترین سایت تفریحی و شادی بلاگفا در ایران
CLUBBAZI.com

ارور های کالاف 9. راهنمایی در بخش اول بازی قتل در کوچه های مرحله های فیلمی بازی far cry 3 اپارات.
مطالب ارسال شده در کلاب بازی

پلی استیشن 2 تنضیمات انلاین کردن2013 pes داخل بازی عکس هایی از کالاف اپارات دانلود
نمادهای شیطان پرستی+ تصاویر

صبا - نمادهای شیطان پرستی+ تصاویر - نون والقلم ومایسطرون - صبا
خاطرات کودکی

جذابیت منچ چهار نفره اون زمان رو ، فیفا ۲۰۱۳ و کالاف دیوتی الان نداره والا ! فیلم اپارات
برچسب :