كشف جنازه مومیایی موجودات کوتوله عجیب در شهداد کرمان

خبرگزاری دانشجویان ایران – تهران

كشف جنازه مومیایی گونه انسان كوتوله ‌٢٥سانتی‌متری كه قرار بود پس از قاچاق به آلمان، ‌٣٠ میلیارد ریال فروخته شود، شایعه شهر آدم كوتوله‌ها در استان كرمان را بر سر زبان‌ها انداخته است.
به گزارش خبرنگار سرویس «نگاهی به وبلاگ‌ها»ی ایسنا در سایت http://www.linkestan.com/ به نقل از ایسكانیوز نوشته شده است: این شایعه به دنبال دستگیری دو قاچاقچی تحت تعقیب پلیس كرمان و كشف جنازه اعجاب‌انگیز كه به مومیایی شهداد معروف شده به سرعت در سطح استان پیچید.

کلوت‌های زیبای کویر شهداد کرمان


هم‌اكنون مسؤولان سازمان میراث فرهنگی و گردشكری و پلیس كرمان به منظور پایان شبهه‌های موجود، خواهان روشن شدن وضعیت جنازه ‌٢٥ سانتی‌متری فرد ‌١٦ـ ‌١٧ ساله‌ای كه هنوز مشخص نیست كه چگونه مومیایی شده، هستند. در همین حال باستان‌شناسان میراث فرهنگی و گردشكری استان كرمان مدعی‌اند در هیچ دوره‌ای از تاریخ ایران، جنازه مومیایی مشاهده نشده است. هم‌چنین این كارشنان مومیایی بودن كوتوله ‌٢٥ سانتی را رد كرده‌اند. اما انسان‌شناسان سازمان میراث فرهنگی احتمال می‌دهند این جنازه به طور طبیعی مومیایی شده است. هنوز قدمت این جنازه اسرارآمیز كه قرار بود به آلمان قاچاق و ‌٣٠ میلیارد ریال فروخته شود، تعیین نشده و بعید نیست چنانچه هرچه زودتر ابهامات موجود فاش نشود، شایعه شهر كوتوله‌ها در شهداد كرمان به یك بمب خبری جهانی بدل شود.
انتهای پیام
کد خبر: 8408-00908

كشف جسد موجود فضایی كوتوله به هیچ عنوان شایعه نبوده و هزاران نفر در قبل از ظهر روز ۰۸/۰۸/۸۴ از طریق شبكه خبر – كرمان – نیروی انتظامی شاهد تصاویر تلویزیونی موجودی كاملا شبیه خاكستری ها بودند كه توسط یكی از درجه داران نیروی انتظامی محفظه ای شیشه ای – استوانه درپوش داری كه جسد یك موجود كوتوله با چشمهای بزرگ و بادامی شكل – سری بزرگ و اندامی لاغر و دستانی بلند – سری بدون مو و كاملا شبیه اجساد واقعه رازول در ۱۹۴۷ در آمریكا بود را به نمایش گذاشته بودند. پزشكی قانونی كرمان جسد را تازه و سالم اعلام كرده است . قاچاقچیان قصد داشته اند آن بیگانه فضائی را به آلمان منطقل كنند تكذیب نكنید كه اینبار غیر قابل گذشت است .
شهداد كرمان


سارقان جسد مومیایی آدم كوتوله دستگیر شدند


تاكنون شش نفر از سارقانی كه در حفاری های غیرمجاز منطقه باستانی شهداد به دنبال عتیقه و در نهایت فروش آنها بودند دستگیر و تحویل مقامات ذیصلاح شدند.
به گزارش ایرنا به نقل از یك منبع آگاه كه نخواست نامش فاش شود، احتمال می رود عوامل حفاری های غیرمجاز در منطقه باستانی شهداد به بیش از 20نفر برسند كه در قالب گروه هایی هماهنگ در این محل به صورت غیرقانونی دست به حفاری های غیرمجاز می زنند.
وی افزود: سارقان جسد مومیایی آدم كوتوله نیز جزو دستگیرشدگان هستند.
این منبع آگاه از جزئیات و هویت دستگیرشدگان چیزی فاش نكرد.
بنابر این گزارش در هفته گذشته گزارش هایی مبنی بر فعال شدن جمعی از افراد سودجو در دشت باستانی شهداد انتشار یافت كه توانسته اند 3مجسمه گرانقیمت و یك جسد مومیایی كوتوله را به سرقت ببرند.

جستجو در پایگاه روزنامه کیهان
سه شنبه 19 مهر 1384- 7 رمضان 1426- 11 اکتبر 2005- سال شصت و چهارم-شماره 18354   تكذیب نكنید .

http://www.hadeseh.com/b/archives/006246.php

منبع: سايتهاي مذكور و انجمن به ياد ماندني گفتمان كه مسدود شد.

پ . ن : وقتي اين ماجرا اتفاق افتاد و در تلويزيون كرمان نشان داده شد به ماهيت آن پي بردند و در ساعاتي بعد خبر را كاملا تكذيب كردند و ديگر كسي عكسي از اين موجود نديد در حاليكه همه آن را مشاهده نموده بودند و به تمام خبرگزاريها دستور دادند كه خبر مذكور را از سايتشان حذف كنند كه اين اتفاق افتاد و يك خبر گزاري كه اين كار را نكرد همان شب مسدود شد.دوستاني كه سال 84 اين خبر ها را پيگيري ميكردند اين اتفاق به خوبي يادشان است.

کشف مومیایی 25 سانتی و شایعه شهر آدم کوتوله‌ها در کرمان حادثه – ۶ ساعت قبل http://www.hadeseh.com/b/archives/006246.php ( فی.لتر شد !!!؟‌)

اين سايت بعد از اين كه اين خبر را حذف نكرد در همان روز مسدود شد. سايتهاي ديگر كه خبر برداشته شد.

http://www.entekhab.ir/display/?ID=7671&page

http://www.irna.ir/fa/news/view/line-5/8408079593165916.htm

۸ آبان ماه ۱۳۸۴ ساعت : ۱۸ , ۰۲
خبرگزاري انتخاب : فرمانده انتظامي استان كرمان جسد يك كوتوله هزار ساله را كه در بخش شهداد اين استان كشف شده است، در معرض ديد خبرنگاران قرار داد.
سردار «سرتيپ دوم پاسدار حميد گريزان» در گفتگو با خبرنگاران گفت: گفته مي شود اين كوتوله 12 تا 16 سال سن و حدود هزار سال قدمت و نزديك به 30 ميليارد ريال ارزش دارد.
فرمانده انتظامي استان كرمان افزود: از كارشناسان ميراث فرهنگي براي ارايه نظرات خود پيرامون قدمت و ارزش اين جسد دعوت شده است. وي اظهار داشت: اين جسد كه به وسيله دو نفر كاوش گر پيدا شده است، در شهريور امسال ماموران انتظامي در يك معامله صوري با يابندگان آن را كشف و افراد مذكور را نيز دستگير كردند.
http://www.entekhab.ir/display/?ID=7671&page

 

سه‌شنبه 3 آبان 1384 ایسکانیوز
کشف جنازه مومیایی گونه انسان کوتوله 25 سانتی‌متری که قرار بود پس از قاچاق به آلمان، 30 میلیارد ریال فروخته شود شایعه شهر آدم کوتوله‌ها در استان کرمان را بر سرزبان‌ها انداخته است.
به گزارش سرویس حوادث ایسکانیوز، این شایعه به دنبال دستگیری دو قاچاقچی تحت تعقیب پلیس کرمان و کشف جنازه اعجاب انگیز که به مومیایی شهداد معروف شده به سرعت در سطح استان پیچید. هم اکنون مسوولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و پلیس کرمان به منظور پایان شبهه‌های موجود، خواهان روشن شدن وضعیت جنازه 25 سانتی‌متری فرد 16-17 ساله‌ای که هنوز مشخص نیست چگونه مومیایی شده هستند. در همین حال باستان شناسان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان مدعی‌اند در هیچ دوره‌ای از تاریخ ایران، جنازه مومیایی مشاهده نشده است. همچنین این کارشناسان مومیایی بودن کوتوله‌ 25 سانتی را رد کرده‌اند اما انسان شناسان سازمان میراث فرهنگی احتمال می‌دهند این جنازه به طور طبیعی مومیایی شده است. هنوز قدمت این جنازه اسرار آمیز که قرار بود به آلمان قاچاق و 30 میلیارد ریال فروخته شود تعیین نشده و بعید نیست چنانچه هر چه زودتر ابهامات موجود فاش نشود شایعه شهر کوتوله‌ها در شهداد کرمان به یک بمب خبری جهانی بدل شود! جسد يك كوتوله هزار ساله در كرمان به نمايش گذاشته شد كرمان، ايرنا ‪۸۴/۰۸/۰۷‬ صدا
داخلي. اجتماعي. انتظامي. سارقان.
فرمانده انتظامي استان كرمان جسد يك كوتوله هزار ساله را كه دربخش شهداد اين ‌استان كشف شده‌ است، در معرض ديد خبرنگاران قرار داد.
سردار “سرتيپ دوم پاسدار حميد گريزان” روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت : اين كوتوله گفته مي‌شود ‪ ۱۲‬تا‪ ۱۶‬سال سن و حدود هزار سال قدمت و نزديك به ‪ ۳۰‬ميليارد ريال ارزش دارد.
فرمانده انتظامي استان كرمان افزود : از كارشناسان ميراث فرهنگي براي ارايه نظرات خود پيرامون قدمت و ارزش اين جسد دعوت شده است.
وي افزود : اين جسد كه به وسيله دو نفر كاوش و پيدا شده است، در شهريور ماه امسال در يك معامله صوري ماموران انتظامي با يابندگان آن كشف و افراد مذكور نيز دستگير شده‌اند.
—> جسد.كوتوله.هزارساله.كرمان.ايرنا.
جسد يك كوتوله هزارساله در كرمان به نمايش گذاشته شد
كرمان ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۴/۰۸/۰۷‬
داخلي.فرهنگي.كوتوله
گفته مي‌شود اين هزار سال قدمت و نزديك به ‪ ۳۰‬ميليارد ريال ارزش دارد.
تصوير: كوتوله كشف شده
عكس از ايرنا- مركز كرمان /‪/۱۰۸۴/۱۶۲۸‬
جسد يك كوتوله هزار ساله در كرمان به نمايش گذاشته شد
كرمان، ايرنا ‪۸۴/۰۸/۰۷‬
داخلي. اجتماعي. انتظامي. سارقان.
فرمانده انتظامي استان كرمان جسد يك كوتوله هزار ساله را كه دربخش شهداد اين ‌استان كشف شده‌ است، در معرض ديد خبرنگاران قرار داد.
سردار “سرتيپ دوم پاسدار حميد گريزان” روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت : اين كوتوله گفته مي‌شود ‪ ۱۲‬تا‪ ۱۶‬سال سن و حدود هزار سال قدمت و نزديك به ‪ ۳۰‬ميليارد ريال ارزش دارد.
فرمانده انتظامي استان كرمان افزود : از كارشناسان ميراث فرهنگي براي ارايه نظرات خود پيرامون قدمت و ارزش اين جسد دعوت شده است.
وي افزود : اين جسد كه به وسيله دو نفر كاوش و پيدا شده است، در شهريور ماه امسال در يك معامله صوري ماموران انتظامي با يابندگان آن كشف و افراد مذكور نيز دستگير شده‌اند.
—> جسد.كوتوله.هزارساله.كرمان.ايرنا. ارسال خبر: ۱۶:۵۹ ‪شنبه، ۷ آبان ۱۳۸۴‬ تصاوير كوتوله فضايي در


مطالب مشابه :


وحشتناک ترین خانه مردگان+تصاویر

این مکان ترسناک که به تازگی کشف شده است شامل ۸ و عجیب ترین جسدی که در اجساد مردگان,
كشف جنازه مومیایی گونه انسان كوتوله ‌٢٥سانتی‌متری شهر کرمان ایران

راز های کشف شده كشف جنازه مومیایی موجودات کوتوله عجیب سری بدون مو و كاملا شبیه اجساد
کشف بقایای اجساد 2500 ساله سربازان ایرانی در صحرای مصر

عکسها و مطالب جالب - کشف بقایای اجساد 2500 ساله سربازان ایرانی در صحرای مصر - عکسهای دیدنی و
معمای تمدن های ناپدید شده

تعدادی سکه های قدیمی در امریکای شمالی کشف شد که براستی عجیب " اجساد مومیائی شده
كشف جنازه مومیایی موجودات کوتوله عجیب در شهداد کرمان

كشف جنازه مومیایی موجودات کوتوله عجیب سری بدون مو و كاملا شبیه اجساد واقعه کشف مومیایی
جسد عجیب فرعون و معجزه ای دیگر از کلام الله +عکس

جسد عجیب فرعون و بر روی این جسد و کشف اسرار تر از سایر اجساد باقی مانده
کودکان دفن شده در دیوارهای بم

معمای کودکان دفن شده در دیوارهای بم؛ کشف اجساد تازه+ متفاوت‌ و عجیب ترین کودکان دنیا +عکس .
جسد عجیب فرعون و معجزه ای دیگر از کلام الله +عکس

جسد عجیب فرعون و روی این جسد و کشف اسرار متعلق به از سایر اجساد، باقی مانده
برچسب :