تقدیر و تشکر

 جناب آقای علی پور علی

ریاست محترم دانشگاه پیام نور واحد شوط

در پرتو عنایات حق تعالی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران و مقام معظم رهبری، انتخاب دانشگاه پیام نور واحد شوط بعنوان واحد نمونه استانی در زمینه های فرهنگی، آموزشی و بالاخص در برگزاری امتحانات پایان ترم که در بین دانشگاههای پیام نور استان آذربایجان غربی، را به جنابعالی و جامعه دانشجویان و اساتید و همکاران گرامی دانشگاه پیام نور واحد شوط تبریک عرض می نمائیم.

امید است که این تلاشهای بی دریغ و خداپسندانه مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد.

       «جمعی از دانشجویان و اساتید و همکاران دانشگاه پیام نور واحد شوط» 

توجه: برای رویت متن تقدیر نامه بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

http://8pic.ir/images/yebryfky6l15zn3ypu0g.jpg


مطالب مشابه :


نمونه هايي از تقديم و تشكر براي صفحه تقديم پايان نامه

صفحه تقديم / تشكر در پايان نامه يكي از مهمترين صفحات در تمامي پايان نامه هاست كه اغلب دانشجويان و .... و گلشن سرای علم و دانش را با راهنمایی های کار ساز و سازنده بارور ساختند ; تقدیر و تشکر نمایم. .... موضوعات مرتبط: نمونه متن تقدیم برای پایان نامه.
نمونه هايي از تقديم و تشكر براي صفحه تقديم پايان نامه

صفحه تقديم / تشكر در پايان نامه يكي از مهمترين صفحات در تمامي پايان نامه هاست كه اغلب دانشجويان و .... نمی توانم معنایی بالاتر از تقدیر و تشکر بر زبانم جاری سازم و سپاس خود را در وصف استادان خویش .... و اما متن تقدیم و سپاس پایان نامه ی خودم:.
نمونه هايي از تقدير و تشكر براي صفحه تقديم پايان نامه

صفحه تقديم / تشكر در پايان نامه يكي از مهمترين صفحات در تمامي پايان نامه هاست كه اغلب دانشجويان و محققان به دنبال كلماتي شيوا و زيبا براي تدوين آن هستند.
... برداری سری به پایان نامه ها میزنند اول به تقدیر و تشکر یه نگاهی میندازن، ودیگه ... بندازن) که به این صفحات توجه میکنند بیشتر از اوناییند که به متن توجه کنند.
تقدیر و تشکر استاد پیشگام روابط عمومی الکترونیک

دکتر داود زارعیان استاد پیشگام روابط عمومی الکترونیک در سال ۹۰ با انتشار نامه ای از شخصیت های حقیقی و حقوقی که انتخاب وی را تبریک گفتند تشکر کرد. متن
تقدیر و تشکر

13 فوریه 2013 ... دانشگاه پیام نور واحد شوط - تقدیر و تشکر - واحد شهرستان شوط. ... استانی در زمینه های فرهنگی، آموزشی و بالاخص در برگزاری امتحانات پایان ترم که در بین دانشگاههای ... توجه: برای رویت متن تقدیر نامه بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
نحوه نگارش پایان نامه

-چکیده پایان نامه به فارسی. - تقدیر و تشکر(اختیاری می باشد). -فهرست مطالب. - فهرست اشکال. - فهرست جداول. - متن پایان نامه. - نتایج و تحقیقات آتی.
مراسم تقدیر از شهردار شوشتر

2 سپتامبر 2013 ... تقدیر و تشکر و حلالیت طلبی از همشهریان ... نامه به شهرداری در خصوص پارکینگ های غیرقانونی ... با توجه به پایان یافتن دوره سوم شوراهای اسلامی شهرها و در راستای تجلیل از خدمات ... متن تقدیر شورای اسلامی شهر شوشتر از شهردار :.
برچسب :