رزیدنت اویل 7 چگونه خواهد بود؟

در رزیدنت اویل 6 ما دیدیم که دنیا در بحران ویروس C قرار داشت و تنها کسی که توانایی تمام کردن این فاجعه را داشت پسر آلبرت وسکر یعنی جیک مولر بود که خون او حاوی Anti-C بود و می توانست مردم دنیا رو از مبتلا شدن به این ویروس محافظت کنه.
بعد از اینکه از جیک نمونه خون گرفتن، جیک هم مث که فرار میکنه و میره گم و گور میشه! اما محقق ها میتونن از خونش آنتی ویروس بسازن،نحوه کار این آنتی ویروس هم اینه که اگه کسی هنوز مبتلا نشده باشه و علائم رو نداشته باشه اگه واکسن رو بزنه دیگه مبتلا نخواهد شد اما جاوو ها و مبتلایان بعد از تزریق بلافاصله کشته خواهند شد.
اما مسئله مهم اینه که یکی از محقق های تولید آنتی ویروس تو یادداشت هاشت نوشته که ویروس C فوق العاده عجبیه و هر لحظه در حال جهشه! این یعنی که نمیشه اطمینان کرد که اگه دوباره فاجعه ای بر پایه ویروس C رخ بده بتونن در مقابلش با این واکسن ها کاری از پیش ببرن. خوب این یعنی که مطمئنا رزیدنت اویل 7 بر پایه ویروس C ساخته خواهد شد.
اما شخصیت های بازی کیا هستن؟ اگر شما کمپین ایدا رو در رزیدنت اویل 6 تموم کرده باشید آخر بازی کات سینی رو مشاهده میکنیم که جیک مولر رو در یک مکانی شبیه عربستان نشون میده که اون شهر متروکه به نظر میرسه و از مخلوقات ویروس C پر شده است ، و همینطور در فایل های اویل 6 اومده که بخاطر مسائل بالا که درمورد ویروس C اشاره کردم و گم و گور شدن جیک، BSAA در حال جست و جو برای پیدا کردن جیک مولر میباشد. الان دو سه تا فرضیه پیش میاد! یعنی در رزیدنت اویل 7 شاهد حضور BSAA هستیم ولی کدوم یکی از اعضاش؟ اول از همه میتونه کریس باشه! نفر دوم میتونه جیل باشه و نفر سوم که احتمالش کمه میتونه یه شخصیت جدید باشه. اگه فرضیه سوم رو در نظر نگیریم می رسیم به کریس و جیل.
وظیفه کریس رفتن به میدون جنگ و رهبری گروهه ولی برعکس جیل مثل لیان یک ماموره که وظیفه جست و جو کردن و پیدا کردن هدف ها و برگردوندن اون ها درصورت نیاز رو داره، پس اینکه ما از BSAA  جیل رو ببینیم احتمالش خیلی زیاد تر از دیدن کریس هست.

در این میان وجود شخصیت هایی مث کلیر،شری،ربکا،ایدا و لیان میتونه بسیار کم باشه مگر اینکه مث قضیه شری تو اویل 6 یه چیزی براشون دست و پا کنن.

منبع:http://leonsk.mihanblog.com


مطالب مشابه :


رمز بازی RESIDENT EVIL 4

رمز و دانلود - رمز بازی RESIDENT EVIL 4 - cheat new game - رمز و دانلود
رمز بازی اویل4

رمز بازی (هرچه که رای کد زدن در بازی رزیدنت اویل باید فایل savedat1.dat را که در پوشه ی save هست رو
رزیدنت اویل 5 - Resident Evil 5

بازی کده - رزیدنت اویل 5 - Resident Evil 5 - ترینر + رمز + اخبار + دانلود
بازی اویل 1

دانلود بازی های پلی استیشن - بازی اویل 1 - دانلود بازي هاي پلي استيشن و رمز بازي ها - دانلود
رزیدنت اویل 7 چگونه خواهد بود؟

دنیا GAME - رزیدنت اویل 7 چگونه خواهد بود؟ - اخبار روز GAME , meloodiuos.ir
عکس از انیمیشن رزیدنت اویل (Resident Evil Degeneration)

رمز بازی, جوک , دانلود آهنگ و فیلم - عکس از انیمیشن رزیدنت اویل (Resident Evil Degeneration) -
دانلود بازی اویل 7

ترفداران بازی اویل - دانلود بازی اویل 7 - لیون اس کندی رمز فایل فشرده و منبع : www.p30stars.ir.
فیلم(انیمیشن) رزیدنت اویل با حضور لیون اسکوت کندی !!!

رمز بازی, جوک , دانلود آهنگ و فیلم - فیلم(انیمیشن) رزیدنت اویل با حضور لیون اسکوت کندی !!!
رمز گیم شارک دو اویل

بازی های بروز دنیا {1} Game World Update - رمز گیم شارک دو اویل - این وبلاگ در مورد جدید ترین اخبار بازی
برچسب :