راه آهن اصفهان

  4zy44rf8r84m46ivnrim.jpg تسریع وزارت راه‌ و شهرسازی در اجرای قطار سریع السیر اصفهان-تهران تسریع وزارت راه‌ و شهرسازی در اجرای قطار سریع السیر اصفهان-تهران  

   
تین نیوز |  استاندار اصفهان گفت: از وزارت راه و شهرسازی خواستاریم تمام تلاش خود را برای تسریع در ساخت و بهره‌برداری از پروژه قطار سریع السیر اصفهان-تهران به عمل آورند.
علیرضا ذاكر اصفهانی با حضور در مراسم افتتاح دومین رام قطار مسافری نورالرضا در مسیر اصفهان – مشهد و همچنین قطار جدید دو طبقه اصفهان- شیراز، اظهار داشت: مراحل زیرساختی پروژه قطار سریع السیر اصفهان- تهران به سرعت پیش می‌رود.
وی افزود: مراحل اجرای پروژه قطار سریع السیر اصفهان – تهران توسط پیمانكار با جدیت و به صورت ۳ شیفته در دست پیگیری قرار دارد و بخش عمده زیرساخت‌های آن آماده است.
استاندار اصفهان با اشاره به این‌كه پروژه قطار سریع السیر اصفهان - تهران از پروژه‌های فرا استانی است، از وزارت راه و شهرسازی خواست تمام تلاش خود را برای تسریع در ساخت و بهره‌برداری از این پروژه به عمل آورند.
وی در ادامه تاکید کرد: امیدواریم با سرعتی كه اداره كل راه‌آهن استان اصفهان در زمینه نوسازی و بهسازی این بخش از لحاظ كمی و كیفی داشته، به زودی شاهد بهره‌برداری از قطار ترن ست خودكشش باشیم.
    آغاز حركت قطار اتوبوسی شیراز - اصفهان/ افزایش قطار مشهد     تین نیوز |مدیرعامل راه آهن استان فارس از آغاز حركت قطار اتوبوسی شیراز - اصفهان و برعكس خبر داد.
مهرداد انصاری  در این رابطه بیان كرد: قطار اتوبوسی شیراز - اصفهان و برعكس از صبح پنجشنبه رسما فعالیت خود را در مسیر مذكور آغاز كرد.
وی با بیان اینكه ظرفیت این قطار اتوبوسی 540 نفر است، اظهار داشت: در این راستا قطار شیراز - اصفهان هر روز از شیراز ساعت شش و 30 دقیقه حركت و بعدازظهرها ساعت 16 و 40 دقیقه از اصفهان خارج و نیمه شب وارد شیراز می شود.
مدیرعامل راه آهن استان فارس در خصوص قیمت این قطار اتوبوسی بیان كرد: در حال حاضر بلیط این قطار 14 هزار تومان است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از حركات یك قطار در روزهای سه شنبه از شیراز و برگشت آن در روزهای چهارشنبه از اصفهان خبر داد و اظهار داشت: این قطار دارای تخت بوده و بلیط تختهای ویژه آن 22 هزار تومان و تختهای معمولی 15 هزار تومان است.
انصاری در ادامه از افزایش قطار شیراز - مشهد و برعكس خبر داد و گفت: قطار این مسیر نیز با توجه به درخواستهای مردم افزایش یافته وهفته ای دو روز شده است.
    قطار مسافری نورالرضا   به گزارش تین نیوز از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران،  قابلیت حركت با سرعت 160 كیلومتر در ساعت، سیستم ایمنی بالا، سیستم نوین تهویه و گرمایش و سرمایش، سیستم صوتی و تصویری جهت پخش برنامه های آموزشی از جمله مشخصات فنی واگنهای كوپه ای چهارتخته نور و واگنهای دوطبقه اتوبوسی می باشد.


مطالب مشابه :


ایستگاه راه آهن مشهد

ایستگاه راه آهن مشهد واقع در ضلع شمالی شهر قدیم تمامی حقوق متعلق به وب سایت مشهد امروز
راه آهن اصفهان

مدیرعامل راه آهن استان فارس در خصوص قیمت این قطار اتوبوسی بیان كرد: سایت مشهد گردی ;
راه آهن بافق - مشهد

راه آهن بافق - مشهد از این که به این سایت سر زدید ممنون.منتظر نظرات شما هستم. لينك
راه آهن مشهد - بجنورد - گرگان فاینانس خارجی گرفت

با ساخت راه آهن مشهد- بجنورد- گرگان تحولی اقتصادی در این منطقه بویژه در استان خراسان
آغاز عملیات برقی کردن راه آهن مشهد - تهران .

پروژه برقي‌ كردن راه آهن مشهد- تهران روز گذشته با سایت مشهد
راه آهن اصفهان

امیدواریم با سرعتی كه اداره كل راهآهن استان اصفهان در اصفهان/ افزایش قطار مشهد
راه آهن بافق - مشهد

وبلاگ عمرانی سازه های شرقی بانک مقالات فارسی شهر سازی سایت برداري از راه آهن بافق – مشهد
کارگاه راه آهن مشهد-بجنورد تجهیز شد

معرفی سایت. پروفایل مدیر کارگاه راه آهن مشهد-بجنورد تجهیز
رئيس راه‌آهن نيشابور:قطار محلي نيشابور ـ مشهد راه‌اندازي شد

رئيس راهآهن ساعت 10/10 ايستگاه راه آهن مشهد را به سمت نيشابور سایت اختصاصی
توافقنامه ساخت راه آهن «مشهد ـ بجنورد ـ گرگان »

اين رويداد در كنار فعاليت هاى مربوط به برقى كردن راه آهن تهران - مشهد و خط آهن مشهد
برچسب :