آزادسازی ۷۵ درصدی خیابان بهشت اصفهان

خبرگزاری ایمنا: شهردار منطقه ۱۱اصفهان از آزادسازی ۷۵ درصدی خیابان بهشت خبرداد و اعلام کرد: آرزوی ۱۵ ساله مردم رهنان در سال آینده با بهره برداری خیابان بهشت برآورده می شود.


به گزارش ایمنا، محمدرضا برکت در ملاقات مردمی شهردار اصفهان با معتمدان منطقه ۱۱ گفت: اگر کاری انجام شده به لطف خداوند بوده و تلاش و زحمات تمام مجموعه این منطقه بوده است.
محمدرضا برکت با اشاره به این که احداث خیابان بهشت از درخواست منطقه غرب اصفهان است اذعان داشت: احداث خیابان بهشت از درخواست های ۱۵ ساله مردم این منطقه است که خوشبختانه تملک و آزادسازی آن در حال انجام است.
وی از آزادسازی ۷۵ درصدی خیابان بهشت خبرداد و افزود: امید است تا پایان سال جاری تملک این خیابان به اتمام برسد به طوری که طرح خط بدنه این خیابان به سازمان طراحی ارسال شده و بودجه ای برای این خیابان برای سال آینده پیش بینی شده است.
شهردار منطقه ۱۱ به احداث پارک بزرگ درخشان اشاره و تصریح کرد: احداث پارک ۶۰ هزار مترمربعی درخشان در دستور کار این منطقه قرار دارد.
وی احداث سالن ورزشی درخشان به عنوان دومین سالن استاندارد بعد از سالن ورزشی پیروزی در شهر اصفهان دانست و اذعان داشت: این سالن با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و با هزینه آزادسازی ۵ میلیارد تومان در حال احداث است.
برکت خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۱۱ طی دو سال گذشته توسعه فضاهای سبز را در دستور کار خود قرار داده به طوری که بین مناطق ۱۴ گانه شهری حائز رتبه برتر شده است.
وی با اشاره به احداث مجموعه فرهنگی تفریحی بانوان در این منطقه ادامه داد: مجموعه فرهنگی-تفریحی بانوان به مساحت ۵ هزار مترمربع در مجاورت خیابان امام جواد(ع) در محله بابوکان احداث شده و به بهره برداری رسیده است.
برکت با اشاره به احداث دو مجموعه ورزشی روباز گفت: دو مجموعه ورزشی روباز در محله بابوکان و طاحونه در دست اجراست و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
شهردار منطقه ۱۱ اصفهان افزود: فرهنگسرای مادر در خیابان حسین آباد نیز از جمله پروژه فرهنگی این منطقه است که عملیات اجرایی آن تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است.
برکت با بیان این که احداث کتابخانه کیمیا در خیابان شهدا تکمیل شده و آماده بهره برداری است، تصریح کرد: اولین مجموعه آمفی تئاتر ویژه کودکان نیز در خیابان مطهری رهنان در دست احداث است و امیدواریم عملیات اجرایی آن تا پایان سال جاری تکمیل و در جشنواره فیلم کودک سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.” اولین مجموعه آمفی تئاتر ویژه کودکان نیز در خیابان مطهری رهنان در دست احداث است و امیدواریم عملیات اجرایی آن در سال آینده تکمیل و در جشنواره فیلم کودک سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد “


” احداث خیابان بهشت از درخواست های ۱۵ ساله مردم این منطقه است که خوشبختانه تملک و آزادسازی آن در حال انجام است “


مطالب مشابه :


پارک آبی ناژوان

غرب اصفهان - پارک آبی ناژوان - گامی در مسیر عدالت خواهی & توزیع عادلانه #احداث باغ بانوان
ضرورت احداث پارک بانوان در اهواز

كميته فرهنگ شهروندي اصفهان. کتانباف ، شهردار اهواز در خصوص راه اندازی پارک بانوان گفت:
بزرگترین مجموعه فرهنگی تفریحی خاورمیانه در چادگان اصفهان

مدیر عامل شرکت عمران زاینده‌رود اصفهان ویژه بانوان و خانواده پارک وحش صفه اصفهان;
اردوی تفریحی پارک بانوان نهم آبان

خورشید صبا - اردوی تفریحی پارک بانوان نهم آبان - فعالیت های دانش آموزان کلاس دوم دبستان
جشنواره پخت غذاهای محلی اصفهان

اخبار اصفهان شهید حبیب الهی،بعد از ورودی پارک ناژوان،باغ تفریحی فرهنگی بانوان اصفهان
بزرگترین مجموعه تفریحی فرهنگی خاورمیانه

اصفهان پایتخت ويژه بانوان و خانواده ها قسمتي از پارک بانوان،سايت دوچرخه
احداث پارک ویژه‌ی بانوان در 3 منطقه دیگر کلانشهر کرمان

اصفهان سیتی محیط‌های امن برای ورزش و اوقات فراغت بانوان می‌شد که احداث پارک بانوان در
آزادسازی ۷۵ درصدی خیابان بهشت اصفهان

شهردار منطقه ۱۱ به احداث پارک بزرگ درخشان اشاره و تصریح تفریحی بانوان, کلانشهر اصفهان
پارک آبی موجهای خروشان

اصفهان سیتی. میهنم پذیرایی همزمان از بانوان و آقایان از پارک های آبی آقایان و بانوان 40
برچسب :