استخدام شرکت نفت

شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.

تمدید مدتثبت نام

به اطلاع كليه متقاضيان محترم استخدام در شركت ملي نفت ايران مي رساند مهلت ثبت نام در آزمون استخدامي سال 1392 به پايان رسيده است.

كليه داوطلباني كه در مهلت مقرر ثبت نام نموده اند مي توانند از تاريخ 20/12/1391 لغايت 22/12/1391 نسبت به مشاهده و ويرايش عكس و اطلاعات خود اقدام نمايند. يادآوري مي گردد هر داوطلب صرفاً يكبارامكان ويرايش اطلاعات خود را خواهد داشت.

 اطلاعيههاي مهم

1-ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران از ظهر روز سه شنبه مورخ 91/12/08  آغاز و در ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 91/12/15 پايان مي يابد.
2- داوطلباني كه پس از خريد كارت اعتباري به هر دليلي موفق به دريافت شماره كارت اعتباري و رمز آن نشده اند مي توانند درصورت داشتن شماره سفارش از گزينه "پيگيري خريد كارت اعتباري" در صفحه مربوط به خريد كارت اعتباري نسبت به دريافت آنها اقدام نمايند. در صورت نداشتن شماره سفارش ابتدا از گزينه "بازيابي شماره سفارش" نسبت به بازيابي شماره سفارش اقدام و سپس از گزينه "پيگيري خريد كارت اعتباري" در صفحه مربوط به خريد كارت اعتباري نسبت به دريافت شماره و رمز كارت اعتباري ثبت نام اقدام نمايند.
3-ثبت نام در آزمون استخدامي هنگامي قطعي مي گردد كه در انتهاي مرحله استخدام کدرهگیری 10 رقمي به داوطلب اعلام گردد.
4- پس از تاييد نهايي اطلاعات و دريافت کدرهگیری صرفاً يكبار و از تاريخ 91/12/20 تتا  91/12/22 مي توانيد نسبت به ويرايش اطلاعات خود اقدام نماييد.
5- گروه شغلي " پزشك عمومي" به نيازهاي استخدامي در استانهاي خوزستان، مازندران و هرمزگان اضافه شده است.
6- موارد آزمون تخصصي گروه شغلي "كارشناس بهداشت" تغيير نموده است.
7- با توجه به تغيير برخي از كدهاي مورد نياز براي ثبت نام(دانشگاه و رشته و گرايشهاي تحصيلي) لازم است داوطلبان نسبت به استخراج دوباره كدهاي جديد از همین پایگاه(منوی سمت راست) اقدام نمايند.
8- داوطلبانی که پس از ثبت نام و تایید نهایی موفق به اخذ کد رهگیری نشده اند جهت بازیابی کد رهگیری از منوی سمت راست گزینه "بازیابی کد رهگیری " اقدام به بازیابی کد رهگیری نمایند.
9- با توجه به پرسش برخي از داوطلبان در خصوص عدم تطابق مواد آزمون تخصصي با دروس دانشگاهي رشته هاي تحصيلي به اطلاع مي رساند مواد آزمون تخصصي بر اساس "دانش هاي مورد نياز مشاغل شركت ملي نفت" تدوين گرديده است.
10- با عنايت به پرسش هاي فراوان مطرح شده از سوي داوطلبان كه حاكي از عدم مطالعه دقيق دفترچه راهنماي آزمون مي باشد لذا به داوطلبان توصيه مي گردد قبل از طرح هرگونه پرسش نسبت به مطالعه دقيق راهنماي مذكور اقدام نمايند.
11-دفترچه راهنماي آزمون استخدامي را از اينجا دريافت نماييد.
12- مهلت ثبت نام تمديد نمي گردد.

نکات مهمدر خصوص آزمون کتبی

1- آزمون كتبي در روزهاي پنج شنبه و جمعه مورخ 92/02/05 و 92/02/06 به صورت همزمان در 8 حوزه اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبريز، تهران، شيراز، كرمانشاه و مشهد برگزار خواهد گرديد.
2- آزمون كتبي مشتمل بر سوالات استعداد شغلي (ضريب 1)، سوالات عمومي از دروس ادبيات فارسي، زبان و ادبيات انگليسي و دانش رايانه (ضريب 1) و سوالات تخصصي مرتبط با هريك از گروه هاي شغلي (ضريب 2) مي باشد. جهت اطلاع از عناوين دروس سوالات تخصصي به بخش 16 دفترچه راهنما مراجعه نماييد.
3-كارت ورود به جلسه آزمون كتبي از روز شنبه مورخ 92/01/31 از طريق همين پايگاه قابل دريافت مي باشد.
4-تعداد سوالات عمومي 30 و سوالات تخصصي 70 عدد مي باشد كه اين بخشها داراي نمره منفي مي باشند

 


مطالب مشابه :


استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان

آزمون استخدامی شرکت نفت بابت ثبت نام و شركت در آزمون كتبي از طريق سامانه ثبت نام.
استخدام شرکت نفت

به اطلاع كليه متقاضيان محترم استخدام در شركت ملي نفت ايران مي رساند مهلت ثبت نام در آزمون
سوالات متداول آزمون استخدام شركت نفت

سوال : آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش امکان تغییر در حوزه بر گزاری آزمون وجود دارد؟
نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت

نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت (شركت نفت بانك شركت خصوصي)
آغاز ثبت نام اینترنتی برای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران

آغاز ثبت نام اینترنتی بایست لزوماً در آزمون استخدامی ثبت نام و (شركت نفت
شرکت نفت استخدام می کند "جدید جدید"

به نام شركت ملي نفت ايران واريز و فيش داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون استخدامي
ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران

شركت ملي نفت ايران به منظورتأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در شركتهاي نفت فلات
نحوه ثبت نام امریه سربازی در صنعت نفت:

تاريخ ثبت نام . سوالات عمومی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت منابع آزمون (شركت نفت بانك
برچسب :