*- برنامه تولید محصولات جدید "بشهاب" در سال 93

بطوریکه در حال حاضر تولید لامپ های کم مصرف به عهده شرکت زیرمجموعه "بشهاب" که شرکت پارس شهاب نقره می باشد واگذار شده است.براساس آخرین اطلاعات درج شده بر روی سایت کدال، درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 93 به میزان 1861 ریال برآورد شده این در حالی است که درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 92 به میزان 1612 ریال بوده است و در نتیجه درآمد هر سهم برای سال جاری به میزان 15 درصد افزایش داشته است.

در همین راستا، فلاح، مدیر سهام شرکت لامپ پارس شهاب، در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: به طور کلی چشم انداز شرکت لامپ پارس شهاب را در سال 93 مثبت ارزیابی می کنم. همچنین علت کاهش میزان تولید "بشهاب" طی سال 93 به دلیل عدم تولید لامپ های کم مصرف توسط شرکت لامپ پارس شهاب می باشد.

بطوریکه در حال حاضر تولید لامپ های کم مصرف به عهده شرکت زیرمجموعه "بشهاب" که شرکت پارس شهاب نقره می باشد واگذار شده است.

وی افزود: در حال حاضر تولید عمده شرکت لامپ پارس شهاب، لامپ های رشته ای و شمعی می باشد. همچنین "بشهاب" برنامه ای جهت تولید محصولات جدید از جمله لامپ های LED و سایر محصولات در نظر دارد.

مدیر سهام شرکت لامپ پارس شهاب عنوان کرد: شایان ذکر است که رفع تحریم ها با توجه به سهولت در تأمین مواد اولیه تأثیر مثبتی بر وضعیت کلی شرکت لامپ پارس شهاب گذاشته است اگرچه به دلیل عدم تولید لامپ های کم مصرف، میزان تأمین مواد اولیه از خارج برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سا ل93 نسبت به سال مالی مشابه در سال 92 کاهش داشته است.

فلاح اظهار داشت: انتظار می رود شرکت لامپ پارس شهاب با توجه به شرایط پیشرو بتواند بودجه پیش بینی شده خود را محقق سازد.

وی در خاتمه افزود: همچنین "بشهاب" برنامه افزایش سرمایه 200 درصدی را در نظر دارد اگرچه این افزایش سرمایه مقرر شده بود در سال گذشته انجام گیرد اما احتمال می رود پس از تأیید سازمان بورس در نیمه ابتدایی سال جاری اعمال گردد.

شایان ذکر است که حدود 50 درصد افزایش سرمایه مذکور از محل سود انباشته و مابقی آن از محل مطالبات سهامداران صورت خواهد گرفت. همچنین از جمله برنامه های توسعه ای "بشهاب" در سال 93، می توان به تولید محصولات جدید از جمله لامپ های LED اشاره کرد که هم اکنون شرکت لامپ پارس شهاب جزء برنامه تولیدی خود قرار داده است.


مطالب مشابه :


پیشرو 200 cc مسابقه ای (کورس) یا (وینر)

فقط موتور سیکلت - پیشرو 200 cc مسابقه ای (کورس) یا (وینر) - تمامی خصوصیات موتورهای موجود همراه با
موتور پارس ( پیشروی جدید )

فقط موتور سیکلت - موتور پارس ( پیشروی جدید ) - تمامی خصوصیات موتورهای موجود همراه با تصاویر
پروژه اقتصاد مهندسی

200. 0000. 5000. 400. پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی" target="_blank" title="-linkdescription->">شرکت نسل پیشرو پارس
نمایندگی انحصاری شرکت صنایع هدفمند آراد در استان گیلان

خلاقان مهر افرا (پیشرو در آموزش رباتیک), قویترین شرکت رباتیک در استان گیلان ، فروشگاه
*- برنامه تولید محصولات جدید "بشهاب" در سال 93

مدیر سهام شرکت لامپ پارس به شرایط پیشرو بتواند سرمایه 200 درصدی را در نظر
کارخانه ذوب‌آهن فولاد خزر افتتاح می‌شود

پیشرو گیلان، مجتمع فولاد سبز گیلان، فولاد امیر کبیر خزر و فولاد پارس 200 هزار تن در
پروژه های اجرا شده توسط شرکت آریا سپهر کیهان

- شرکت پایدار پولاد پیشرو - شرکت پارس کانی طراحی و ساخت پروانه پمپ krt k 200
تاریخچه شرکت JCB

2000 نفر از پرسنل شرکت اخراج شدند ولی در سال 2010 شرکت اعلام کرد که تا 200 پیشرو صنعت پارس
برچسب :