اپیلاتور، اپیلاتور چیست؟ - اپلیدی

در این بخش از سایت برگزیده ها مطالبی درمورد انواع اپیلاتور را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از برگزیده ها: در اصل اپیلاتور ها از مکانیسم موچین (بین 20 تا 40 موچین) برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند، ولی مدل های پیشرفته تر دارای سری های چرخان با دیسک های فلزی یا سرامیکی هستند که با هم حرکت کرده و به طور موثری موها را از ریشه در می آورند. با ما همراه شوید و این مطالب را مطالعه کنید.

اپلیدی

اپلیدی

اپیلاتور

برگزیده ها: باتری بهتر است یا برقی؟ این نکته خیلی مهمی است که باید هنگام خرید اپی لیدی به خاطر داشته باشید. معمولا این وسایل در دو نوع برقی و باتری دار در بازار موجودند. انواعی که با باتری قابل شارژ کار می کنند برای مسافرت مناسب ترند ولی به خاطر داشته باشید قبل از اولین استفاده از این وسیله باید باتری آن را 8 تا 12 ساعت شارژ کنید و همواره به یاد داشته باشید که قبل از استفاده دستگاه شما شارژ داشته باشد. تیغه ها درست می چرخند؟ بعد از برداشتن درپوش اپی لیدی، به حرکت تیغه ها دقت کنید تا حرکتی درست و در جهت مناسب داشته باشند تا به پوست شما آسیبی وارد نکنند. اگر تیغه ها درست نمی چرخند، تا تعمیر کامل دستگاه از آن استفاده نکنید.

مرطوب کننده، ممنوع! فراموش نکنید قبل از برداشتن موها با اپی لیدی باید پوست تان را از هر گونه آلو دگی پاک کنید. می توانید محصولات مناسب پوست تان را به کار ببرید. بهتر است قبل از استفاده از دستگاه موکن، موها با آب گرم یا ولرم مرطوب شده باشد. یک شگرد دیگر برای بهتر عمل کردن اپی لیدی این است که قبل از استفاده از آن موهایتان را در جهت خلاف جهت رویش مو، لیف بزنید. این باعث می شود موها از حالت خوابیده روی پوست خارج شوند و بهتر به وسیله دستگاه گرفته و برداشته شوند. درست قبل از استفاده از اپی لیدی پوست و موی تان را خشک کنید و از هیچ گونه مرطوب کننده، لوسیون یا پودر روی پوست تان استفاده نکنید چون موها به هم می چسبند و به وسیله دستگاه گرفته نمی شوند.

کشیدن پوست یادتان نرود: برای اینکه موها بهتر و راحت تر کنده شوند، پوست تان را بکشید. این کار را می توانید با کشیدن پوست تان زیر انگشتان تان انجام دهید. اپی لیدی را با اندکی زاویه قبل از روشن کردن آن روی پوست تان بگذارید. به آرامی اپی لیدی را در شکل های دایره ای روی پوست تان سر دهید و از اعمال فشار خیلی زیاد هم خودداری کنید. در هنگام استفاده از اپی لیدی روی نواحی حساس بدن تان دقت کنید (مانند داخل بازو و پشت زانو) در این حالت بهتر است عضو را به صورت افقی نگه دارید و از اپی لیدی استفاده کنید.

تعداد " موچین" بیشتر در یک اپیلاتور، برای برداشتن تعداد بیشتر مو، همزمان با هم است گرچه ممکن است که برای اکثر افراد کمی درد آور باشد ولی با استفاده مستمر از اپیلیدی و کم شدن و نازکتر شدن موها درد کمتر شده و می توان گفت استفاده از اپیلاتور بدون درد می شود. می توانید در سایت دالانو مدل های مختلف و متنوع اپیلاتور ها را مشاهده کنید و به صورت آنلاین خریداری کنید.

خانم هایی که از اپیلاتور استفاده می کنند، متوجه می شوند که رشد مجدد مو پس از اپیلاسیون کندتر و ظریف تر است، بنابراین هر چند هفته یک بار با استفاده از اپیلیدی از رشد مجدد موهای زائد ممانعت خواهد شد. امروزه اپیلاتورهای مختلفی تولید و عرضه شده اند که به صورت شارژی یا قابل استفاده مستقیم با برق (بی سیم و با سیم) هستند، همچنین انواع مختلفی وجود دارند که به صورت خشک/ مرطوب ساخته شده اند که می توان با خیال راحت و ایمنی کامل در حمام و زیر دوش استفاده کرد.

هنگامی که نام یک اپیلاتور " ایده آل" می آید - که نمی توان گفت ایده آلی وجود داشته باشد- کاملاً یک تصمیم و انتخاب شخصی در مورد ظاهر، ویژگی ها، قیمت، مارک و ... است. شما می توانید مدل های زیاد و متنوعی از دستگاه های اپیلاتور و اپیلاتور لیزری را در فروشگاه اینترنتی دالانو بیابید.

یکی از فاکتور های مهمی که باید در خرید اپیلیدی مورد توجه قرار دهید این است که آیا می خواهید از اپیلاتور در حمام و روی پوست خیس استفاده کنید یا فقط روی پوست خشک؟ مدل های اپیلاتور Wet&Dry در محیط های مرطوب قابل استفاده بوده و شارژی هستند، نکته مهمی که در مورد این دستگاه اپیلاتورها وجود دارد این است که بعد از هر بار استفاده شارژ شوند چون به صورت متصل به برق نباید استفاده شوند.

گردآوری: بخش خانواده برگزیده ها


,