شماره های طلایی ایرانسل

تا ۱۸ خرداد ۹۱ تمدید شد!

برای رزرو شماره طلایی مورد نظر خود، اینجا کلیک کنید. دور جدید انتخاب شماره های طلایی ایرانسل!
ایرانسل با سرعتی بی سابقه توانسته است ظرف مدت ۵ سال از افتتاح شبکه خود، سراسر کشور را تحت پوشش خدمات با کیفیت تلفن همراه قرار دهد. ایرانسل همچنین با بهره گیری از متخصصان مجرب و برجسته توانسته است خدمات متنوعی را در سطح استانداردهای جهانی در مدت زمانی کوتاه به شما هموطنان عزیز عرضه نماید. ایرانسل پس از پنج سال ارائه خدمات نوین در زمینه تلفن همراه تا به امروز محصولات و خدمات پیشرفته و متنوعی را برای نخستین بار در ایران عرضه نموده و افتخار دارد که به عنوان نخستین ارائه دهنده «شماره طلایی» در کشور، دور جدید این خدمات را همزمان با آغاز دهه فجر ارائه نماید. ایرانسل این امکان منحصر به فرد را در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد تا شماره تلفن همراه خود را از میان میلیون ها شماره در بازه زیر انتخاب نمایند:

شما می توانید یکی از شماره های طلایی زیر و یا هر شماره دیگری را از ردیف اعلام شده، به دلخواه به عنوان شماره سیم کارت اعتباری ایرانسل خود انتخاب نمایید، برای مثال اگر بسیاری از دوستان و آشنایان شما شماره تلفن ثابت منزل یا محل کار شما را دارند، شما می توانید همین شماره را به عنوان شماره سیم کارت ایرانسل خود انتخاب کنید. شماره طلایی شما می تواند حتی مانند موارد زیر باشد: •شماره های مرتب
شماره حساب بانکی
شماره فعلی تلفن همراه، شماره تلفن ثابت منزل یا محل کار
کد ملی
تاریخ تولد یا ازدواج
شماره شناسنامه
یک ردیف شماره های سریالی و پشت سر هم برای اعضای خانواده و دوستان
شماره پلاک خودرو
ترکیب حروف ابجد که مفهوم خاصی را ایجاد می نماید و یا هر شماره دیگری که بخواهید.... انتخاب با شماست! قیمت شماره طلایی برای سیم کارت اعتباری:
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر، روی آن کلیک کنید. توجه: هر فرد در این دوره تنها می تواند در مجموع ۵ شماره طلایی اعتباری انتخاب کند. مشترکین تجاری در صورتی که مایلند بیش از ۵ شماره خریداری کنند، می توانند درخواست خود را به نشانی پست الکترونیکی [email protected] ارسال نمایند. هرچه زودتر اقدام کنید، شانس بیشتری برای
رزرو شماره مورد نظر خود خواهید داشت!
سه گام آسان برای دریافت شماره طلایی: گام نخست: انتخاب شماره طلایی و رزرو برای شروع به نشانی مراجعه نمایید (این امکان به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار دارد) سپس شماره موردنظر خود را در محل مشخص شده وارد نمایید. درصورتی که این شماره توسط سایرین رزرو نشده باشد، سیستم، انتخاب شما را تأیید می کند و وارد مرحله بعدی می شوید. اگر شماره مورد نظر شما قبلاً رزرو شده باشد می توانید شماره دیگری را وارد نمایید. لطفا پیش از انتخاب شماره طلایی، شرایط و مقررات آن و نیز قرارداد مشترکین ایرانسل را مطالعه فرمایید.
گام دوم: ثبت نام شماره طلایی پس از تأیید سیستم مبنی بر موجود بودن شماره طلایی مورد نظر شما و وارد کردن اطلاعات لازم، ثبت نام را آغاز کنید. سپس وارد صفحه ثبت مشخصات شوید. دقت نمایید که علاوه بر تکمیل مشخصات فردی، درج نشانی پست الکترونیکی و یک شماره تلفن همراه نیز الزامی است، زیرا در کلیه مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت نام از طریق پیامک و پست الکترونیکی به اطلاع شما خواهد رسید. بدون تکمیل صفحه مشخصات فردی، شماره به نام شما ثبت نخواهد شد. پس از این مرحله یک پیامک و پست الکترونیکی مبنی بر انجام موفقیت آمیز عملیات برای شما ارسال می گردد گام سوم: پرداخت هزینه پس از طی این مراحل، ضروری است تا نسبت به پرداخت هزینه شماره طلایی (به مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ ریال) تنها به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید: (پرداخت های انجام شده به غیر از این شیوه ها معتبر نمی باشد). ۱. پرداخت از طریق کارت شارژ: ایرانسل این امکان جدید را برای شما فراهم نموده تا پرداخت را از طریق کارت شارژ انجام دهید. در این روش باید مبلغ شماره طلایی را با وارد کردن رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی کارت شارژ در قسمت مربوطه در صفحه «ثبت نام شماره طلایی» پرداخت نمایید. بدین منظور می توانید از کارت شارژ های ۱۰.۰۰۰، ۲۰.۰۰۰، ۵۰.۰۰۰ و ۱۰۰.۰۰۰ ريالی استفاده کنید اما توصیه می شود جهت سهولت از یک کارت ۱۰۰.۰۰۰ ريالی و یک کارت ۵۰.۰۰۰ ریالی استفاده نمایید. همچنین برای تهیه رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی علاوه بر کارت شارژ می توانید از دیگر روش های دریافت شارژ رمزدار مانند روش های زیر استفاده نمایید: - دستگاه های خودپرداز (ATM) - باجه های خدمات بانکی (web kiosk) - پایانه های فروش (POS) - نرم افزار همراه بانک - اینترنت توجه فرمایید که اگر فردی به هر دلیل مبلغی بیشتر از میزان مشخص شده توسط سیستم، به حساب ایرانسل واریز نماید، مبلغ اضافی به اعتبار شماره طلایی او افزوده می شود و یا پس از طی مراحل اداری به وی بازگردانده می شود. ۲. پرداخت اینترنتی: در قسمت «پرداخت» در صفحه ثبت نام شماره طلایی می توانید با استفاده از تمامی کارت های بانکی کشور که عضو شبکه شتاب هستند، مبلغ محاسبه شده را پرداخت کنید. حداکثر تا پایان همان روزی که ثبت نام می کنید، فرصت دارید تا هزینه شماره طلایی را پرداخت نمایید، چنانچه پرداخت دیرتر از زمان مشخص شده انجام پذیرد، شماره طلایی به نام شما ثبت نخواهد شد.
توجه فرمایید که اگر فردی به هر دلیل مبلغی بیشتر از میزان مشخص شده توسط سیستم، به حساب ایرانسل واریز نماید، مبلغ اضافی به اعتبار شماره طلایی او افزوده می شود و یا پس از طی مراحل اداری به وی بازگردانده می شود. - سیم کارت پس از تکمیل پرداخت، ظرف ۲ هفته به دست شما خواهد رسید. انصراف: خریدار سیم کارت می تواند ظرف ۷ روز کاری از تاریخ انعقاد قرارداد (از زمان پرداخت هزینه اتصال) از خرید سیم کارت منصرف شود و برای بازپرداخت هزینه درخواست نماید. برای بازپرداخت هزینه، مشتری باید هر چه سریعتر فرم مربوطه (در همین وب سایت) را تکمیل نموده و طبق دستورالعمل های ارائه شده، فرآیند بازپرداخت را پیگیری نماید. (در صورت تمایل به انصراف، اقدام در مراحل اولیه باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه شما می گردد.) بلافاصله پس از پرداخت مبلغ توسط مشترک و تأیید پرداخت توسط سیستم، شماره رزرو شده به نام مشترک تخصیص داده می شود. پس از آن، سیم کارت به پست تحویل داده شده و یک پیامک حاوی «کد رهگیری مرسوله پستی» برای مشترک ارسال می گردد. (مشترک می تواند با مراجعه به وب سایت پست جمهوری اسلامی ایران www.post.ir از آخرین وضعیت ارسال سیم کارت خود مطلع شود.) «کد رهگیری مرسوله پستی» را همچنین می توان از طریق تماس با ۷۰۰ از خط ایرانسل یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط دریافت نمود. مشترک هنگام دریافت سیم کارت از مأمور پست باید اصل کارت ملی یا شناسنامه خود را جهت احراز هویت به همراه داشته باشد و یک نسخه کپی کارت ملی را به مأمور پست تحویل دهد. (سیم کارت، تنها به مالک آن تحویل داده خواهد شد.) در صورتی که پس از ۲ بار مراجعه مسئول اداره پست به نشانی اعلام شده برای تحویل سیم کارت، در محل حضور نداشته باشید، سیم کارت شما به مناطق پستی (در تهران) و یا دفتر مرکزی پست (در شهرستان ها) ارجاع داده می شود. به یاد داشته باشید چنانچه ظرف ۱۵ روز از ارجاع سیم کارت، برای دریافت به اداره پست مراجعه ننمایید، سیم کارت از اداره پست به ایرانسل برگشت داده می شود که این موضوع توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. سیم کارت برگشتی از پست به مدت ۹۰ روز در شرکت ایرانسل نگهداری و در صورت مراجعه حضوری مشترک به وی ارائه می شود. بدیهی است که پس از پایان ۹۰ روز مذکور و عدم مراجعه، مشترک نسبت به اشتراک خدمات، شماره اختصاص داده شده و هزینه اتصال پرداخت شده، ادعایی نخواهد داشت. اگر مشترک ظرف ۹۰ روز از زمان دریافت سیم کارت، آن را فعال ننماید و اولین تماس را از آن برقرار ننماید، سیم کارت باطل شده و مشترک هیچ ادعایی نسبت به آن نخواهد داشت. همچنین اگر مشترک پس از فعال سازی، به مدت ۹۰ روز متوالی از سیم کارت تماسی برقرار ننماید یا پیامکی ارسال نکند، سیم کارت وی باطل خواهد شد.

یادآوری! ارسال مدارک به ایرانسل جهت فعال سازی سیم کارت توجه داشته باشید که برای فعال سازی شماره طلایی باید مدارک شناسایی خود را به ایرانسل ارسال نمایید و تا زمانی که مدارک شما توسط ایرانسل دریافت نگردد، سیم کارت تان غیر فعال خواهد بود. لازم است یک نسخه کپی کارت ملی را هنگام دریافت سیم کارت به مامور پست تحویل دهید و رسید تحویل را امضا نمایید. توجه داشته باشید که ارائه اصل شناسنامه یا کارت ملی به مأمور پست نیز جهت احراز هویت و تطابق با کپی مدارک الزامی است. (به یاد داشته باشید که حتما مدارک و کپی آنها را از قبل آماده نمایید تا هنگام مراجعه مأمور پست، در تحویل آنها دچار مشکل نشوید.) شما همچنین امکان خواهید داشت که با مراجعه به نمایندگان مجاز ایرانسل با ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه به همراه کپی کارت ملی، احراز هویت شده و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید. استعلام دریافت کپی مدرک شناسایی توسط ایرانسل شما می توانید با وارد کردن کد دستوری زیر، از دریافت کپی مدرک شناسایی خود توسط ایرانسل مطلع شوید: در نظر داشته باشید که مشترک خود مسئول پیگیری تکمیل مراحل ثبت نام و حصول اطمینان از دریافت مدارک توسط ایرانسل می باشد. نکته: سیم کارت هدیه به شماره طلایی تعلق نمی گیرد.
پیگیری و اطلاع از وضعیت خرید الکترونیک: • در کلیه مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت نام و آخرین وضعیت از طریق پیامک و پست الکترونیکی به اطلاع شما خواهد رسید.
• همچنین همواره با مراجعه به صفحه ثبت نام شماره طلایی و وارد نمودن «شناسه پیگیری رزرو» قادر خواهید بود تمام مشخصات پیامک ها و پست های الکترونیکی دریافتی خود از سوی ایرانسل را مشاهده نمایید.
• در صورتی که هنگام ثبت نام، یک شماره ایرانسل را برای اطلاع رسانی وارد کرده باشید، می توانید در کلیه مراحل ثبت نام با ارسال یک پیامک حاوی شناسه پیگیری رزرو به ۲۱۳۹ از همان خط، از آخرین وضعیت سیم کارت خود مطلع شوید. همچنین چنانچه شناسه پیگیری رزرو را فراموش نموده اید با ارسال یک پیامک به ۲۱۳۸ از همان خط ایرانسل که در آن به ترتیب از چپ به راست: کد ملی، کد پستی و شماره طلایی را وارد نموده اید، مجدداً آن را دریافت کنید. دقت داشته باشید که موارد خواسته شده را با ویرگول و بدون فاصله وارد کنید (شماره طلایی،کد پستی،کد ملی)؛ مثال:
• در صورتی که هنگام ثبت نام، شماره ای غیر از شماره های ایرانسل را برای اطلاع رسانی وارد کرده باشید، می توانید با ورود به پورتال ثبت نام شماره طلایی، از آخرین وضعیت سیم کارت خود مطلع شوید. همچنین در صورت فراموش کردن شماره پیگیری، با مراجعه به همان پورتال، بر روی گزینه «شماره پیگیری رزرو را فراموش نموده ام» کلیک کرده و آن را دریافت نمایید.


مطالب مشابه :


کد ملی و شهر محل صدور (شهر محل تولد) مربوط به آن

مرجع کامل کد ملی و کد ، یافتن کد ملی ، یافتن شهر محل صدور از روی کد ملی ، فهمیدن شهر محل
سوالات رایج در مورد کد پستی و کد ملی

مرجع کامل کد ملی و + چگونه از طریق کدملی مشخصات شخص + آیا میتوان از روی شماره ملی
سامانه استعلام کد اقتصادی و شناسه ملی

سامانه استعلام کد اقتصادی و شناسه ملی کنید و از طریق نام آن واحد، کد مشخصات نویسنده
استفاد‌‌‌‌ه از کد‌‌‌‌ملی د‌‌‌‌ر کافی‌نت‌ها ؟

نت‌ها از کد‌‌‌‌ ملی استفاد اسم و مشخصات افراد ه از هرگونه vpn روی سیستم
شهر محل صدور كد ملي

کدملی ، کد ملی، یافتن کدملی ، یافتن کد ملی ، یافتن شهر محل صدور از روی کد ملی مشخصات يا
راهنمای تصویری نصب گواهی امضاالکترونیکی

در این قسمت مشخصات کردن کد ملی وکلیک بر روی بعد از کنترل مشخصات ودر
نگارش جدید سیستم دانا دبیرستان

سيستم دارای کد ملی مشخصات فردی و کد ملی او هم اطلاعات را از روی سيستم
شماره های طلایی ایرانسل

برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر، روی مشخصات شوید. دقت ترتیب از چپ به راست: کد ملی، کد
برچسب :