رمز,راهیابی و کد گیم شارک بازی کراش Crash of The Titans

بی‌شک نام بازی Crash برای علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای آشنا می‌باشد. این بازی سال‌های گذشته در اغلب کشورها جزو بازی‌های مطرح و محبوب بوده و جایگاه خاصی در میان بازی‌کنندگان داشته و دارد. در کشور ما نیز نام پلی‌استیشن۱ با این بازی گره خورده است. این بازی اخیراً (اکتبر ۲۰۰۷) عرضه شده و تقریباً برای تمامی کنسول‌ها همزمان وارد بازار گردید. کنسول‌هایی که این بازی برای آن‌ها ساخته شده عبارتند از PS2, PSP, X360, Wii, GBA, DS که راه‌یابی این بازی برای تمامی این کنسول‌ها کاربرد دارد و تنها عملکرد دکمه‌هاست که تغییر می‌کند.

شخصیت‌ها:

Crash Bandicoot: شخصیت اصلی بازی که کنترل آن را در دست دارید.

Neo Cortex: دشمن همیشگی کراش که مدت‌هاست برای غلبه بر او دست به عمل می‌زند اما شکست می‌خورد و اینک دوباره برمی‌گردد و شانس خود را امتحان می‌کند.

Coco Bandicoot: دوست کراش که از زمان Crash Bandicoot به این بازی آمده است.

Nina Cortex: همکار جدید Cortex که از زمان Crash Twinsanity به این بازی آمده است.

Crash Bandicoot: ببری گنده که عضو قوی گروه Bandicoot به شمار می‌آید و از زمان Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex به این بازی آمده است.

N Gin: عضوی از گروه Cortex که تخصصش در ساخت روبات است و از Crash Bandicoot 2 وارد این بازی شده است.

Tiny Tiger: ببری قوی‌هیکل که عضو گروه Cortex به شمار می‌آید و از زمان Crash Bandicoot 2 به این بازی آمده و Cortex بارها او را برای نابود کردن Crash فرستاده اما کاری از پیش نبرده.

Aku Aku: سردسته‌ی گروه Bandicoot

Uka Uka: سردسته‌ی گروه Cortex

کدها:

هنگام بازی استارت را زده و R1 را نگه‌داشته و کدها را وارد کنید.

کله‌ی بزرگ: مربع، مربع، مثلث، ضربدر

رنگ سیاه: مثلث، مربع، مثلث، مربع، ضربدر

نکته: برای خنثی کردن کدهای فعال شده می‌توانید دوباره آن کدها را وارد کنید.

راه‌یابی بازی:

Episode 1: به جلو بروید تا به غار برسید. در مسیر با خرد کردن درختچه‌ها، امتیاز دریافت کنید و بعد مقابل بلندی در غار از پرش دوگانه برای بالا رفتن استفاده کنید سپس در جنگل از طناب برای بالا رفتن از سکوها استفاده کنید. مسیرها را ادامه داده و در جاهایی که فاصله‌ی سکوها زیاد است پریده و در هوا دکمه‌ی ضربدر را به طور دایم بزنید تا آهسته در هوا به جلو حرکت کنید. در بعضی جاها هم لازم است از لبه‌ها استفاده کنید. راه را تا انتها ادامه داده باید Aku Aku را از قفس نجات دهید. بعد از دمو دارای نیروی جدیدی می‌شوید. مسیر را تا دیدن دمویی دیگر ادامه دهید و با یک تایتان مبارزه کنید. ابتدا چند ضربه به او زده تا نشانه‌ای بالای سرش ظاهر شود سپس دکمه‌ی مربوطه را بزنید. تایتان را به سمت دیوار چوبی برده و به کمک او دیوار را خرد کنید. مسیرها را ادامه داده تا به یک درخت بزرگ که پایین آن باز است برسید. آن را از پایین خرد کرده تا مثل پل شود و از آن بروید.

Epizode 2: چند قدم جلوتر، تایتان قرمز را با زدن ضربدر متوقف کرده و سوارش شده و راه را ادامه داده تا دمویی ببینید. تایتان‌ها را باید آن قدر زده تا ستاره‌های بالای سرشان سبز شود و بعد سوارش شده و از چپ به بالا بروید و در بالا به هدف شلیک کرده تا راهی باز شود و مسیر را با تجربه‌های قبلی بپیمایید.

Epizode 3: از وسط‌های اجسام متحرک قدم به قدم بگذرید و مسیر را رفته به هنگام رسیدن به محوطه‌ی دایره‌مانند به کمک یک تایتان هدف‌های قرمز سمت چپ و راست را زده تا در باز شود و در آخرین قسمت دشمنان را از پای درآورید. دشمنانی که در سکو هستند را با اشعه‌ی تایتان نابود کرده تا راه باز شود و باید آن راه را در پیش گیرید تا به یک فضای دایره‌مانند بزرگ برسید. اینک باید با یک تایتان قرمز راه سنگی را خرد کنید و مسیرها را رفته تا مرحله به پایان

برسد.

Epizode 4: به وسیله‌ی طناب‌ها به آن طرف رفته و به روی محوطه‌ی بزرگ بروید. از طریق مسیر سمت چپ وارد منطقه‌ی دیگر شوید. در محوطه‌ی دایره‌مانند، پشت دیوار سمت چپ شی را پیدا کرده و به آن ضربه بزنید تا یک تایتان بیاید. به روی او رفته و با نشانه‌گیری دو هدف قرمز سمت چپ و راست را بزنید و از راهی که پایین می‌آید بالا بروید. مسیر را طی کرده تا به جای قبل برسید. از پله‌های سمت راست بالا بروید. وقتی به محوطه‌ی سبزرنگ رسیدید درون گودال با لیز خوردن، دشمنان را نابود کنید تا راه باز شود و تا رسیدن به جای قبلی ادامه دهید. اینک از پله‌های وسطی بالا رفته و مسیر را ادامه دهید تا دمویی ببینید. یک مبارزه‌ی نسبتاً سختی در پیش دارید. ابتدا از تایتان قهوه‌ای شروع کرده و بعد به روی تایتان قرمز و بعد به روی هیولای اصلی بروید. با استفاده از اشعه‌ی او دیوارهای اطراف را خرد کرده و اگر انرژیتان تمام شد به دشمنان ضربه بزنید تا انرژی بگیرید.

5: به جلو رفته و در مسیر سواری رودخانه به هنگام نزدیک شدن به موانع بپرید و سعی کنید در ارتفاع حرکت کنید. همچنان مسیر را ادامه دهید تا یک تایتان سیاه بیاید و به روی او رفته و با قِل دادنش در مسیر باریک حرکت کنید. وقتی مسیر را تا انتها رفتید وارد فضای کوچک بسته شده تا بالا بروید.

Epizode 6: منطقه را تا جایی پاکسازی کنید تا یک تایتان که اشعه‌ی بنفش پرتاب می‌کند بیاید و با استفاده از آن هدف‌ها را بزنید و از بالای راه باز شده حرکت کنید تا در انتها به یک تایتان سیاه برسید. آن را تحت اراده‌ی خود درآورده و با قِل دادنش سنگ‌ها را خُرد کرده از دیوارهای سمت چپ و راست مسیر باریک عمودی، خود را به بالا رسانده تا به یک فضای باز برسید. موجودات را نابود کرده تا تایتان از قفس بیرون آید. به او نزدیک شده و به محض اینکه شروع به ضربه زدن کرد از او فاصله گرفته و وقتی ایستاد به او ضربه بزنید و به روی سرش بروید و با استفاده از آن نزدیک در شده آن را خرد کنید. مسیرها را تا پایان طی کنید.

Epizode 7: مانع سنگی سمت چپ را به کمک ضربه‌ی یک تایتان خرد کرده و راه را ادامه داده تا به یک فضای گسترده برسید. دستگاه‌های آبی را خُرد کرده و از راه باز شده بروید. در ادامه‌ی راه دستگاه‌های آبی را خُرد کنید تا یک دمو ببینید. مسیرها را تا دیدن دمویی دیگر طی کنید. با یک تایتان هرچه در اطراف می‌بینید خُرد کنید و بعد آن‌سوی مواد مذاب سمت چپ، دستگاه را زده و به وسیله‌ی تایتان دیگر در را باز کنید. یک تایتان بزرگ‌تر ظاهر می‌شود که باید به آن مسلط شده و تا انتها پیش بروید.

Epizode 8: چند قدم جلوتر دمویی می‌بینید، مسیر را رفته تا به دمویی دیگر برسید. مسیرها را رفته تا به یک دریاچه‌ی کوچک برسید و سوار بر یک تایتان قرمز سنگ‌های سمت راست را خُرد کنید و وارد غار شوید.

Epizode 9: مسیرها را طی کرده در انتها دشمنان را در چند مرحله نابود کنید تا یک تایتان بزرگ بیاید. با مسلط شدن به او دروازه‌ی چوبی را خُرد کرده و بقیه راه را رفته تا دمویی از ۲ تایتان جدید ببینید. تمام موجودات آنجا را نابود کنید تا راه باز شود و از آن بروید.

Epizode 10: به پایین پریده و مواظب موشک‌ها باشید و در منطقه‌ی بعد دشمنان را نابود سازید تا راه باز شود و از آن مستقیم به جلو بروید تا وارد فضای بسته‌ی آزمایشگاه‌مانند شوید. با استفاده از تجارب قبلی به بزرگ‌ترین تایتان مسلط شده و همه‌ی اشیا و چیزهای اطراف را نابود سازید و وارد راه باز شوید.

Epizode 11: مسیرها را تا دیدن یک دموی کوتاه ادامه داده مسیر را پیش رفته و در انتها لوله‌های سیاه را پیدا کنید و به کمک آن‌ها بالا بروید. از دروازه وارد شده و راه تونل را ادامه داده و به تایتان یخی مسلط شده و یخ‌های راه را بشکنید و مسیر را به جلو رفته و از فضای خالی کوچک که به صورت عمودی است با استفاده از پرش به چپ و راست دیوار به بالا بروید. مسیر را رفته و در آخر دستگاه را زده و مسیرها را آن قدر ادامه داده تا مرحله به پایان برسد.

Epizode 12: چند قدم جلوتر به وسیله‌ی تایتان دستگاه را خُرد کنید تا راه باز شود و به کمک سطح‌های متحرک راه را ادامه داده و در انتها موجودات را از بین ببرید. به کمک یک تایتان دستگاه را نابود و جسم قرمزی که کنار راه بسته می‌باشد را با قدرتی تایتان از بین ببرید و از راه باز شده حرکت کنید.

Epizode 13: خود را به محوطه رسانده و دستگاه سمت راست و موجودات را نابود کنید تا در سمت راست باز شود و از آن داخل شوید. از کناره‌ها حرکت کرده و هنگام رسیدن به مواد مذاب از لبه‌های سمت چپ پریده و آن طرف به کمک تایتان‌های بزرگ دستگاه‌ها را خراب کرده و به وسیله‌ی تایتان‌های کوچک با اشعه هدف‌ها را بزنید تا راه باز شود. در بعدی را پیدا کرده و در قسمت بعد با تایتان بزرگ دستگاه و با تایتان سبزرنگ دیوار را خراب کنید تا راه باز شود. راه دیگر را پیدا کنید و وارد شوید. دموی کوتاهی از N Gin می‌بینید. ابتدا به وسیله‌ی تایتان هدف سمت راست را خُرد و به وسیله‌ی تایتان اشعه‌زن، هدف سمت چپ و بعد تمام دشمنان را نابود کنید.

Epizode 14: در طول این مرحله مسیر شما و تمام کارهایی که باید انجام دهید کاملاً مشخص است.

Epizode 15: در طول این مرحله مسیر شما و تمام کارهایی که باید انجام دهید کاملاً مشخص می‌باشد.

Epizode 16: پس از طی کردن مسیر سواری با قِِل دادن تایتان قوی راهی که با زنجیر بسته شده را خُرد کنید و راه را ادامه دهید. در بعضی از جاها با پایین افتادن، در منطقه‌ای دیگر قرار می‌گیرید و به پایان مرحله نزدیک‌تر می‌شوید و با این روش می‌توانید مرحله را به پایان برسانید.

Epizode 17: از قفس‌ها عبور کرده و وقتی به سطح ثابت رسیدید با تایتان دستگاه را در آن طرف با اشعه خُرد کرده تا سطح به راه بیفتد. این کار را در چند مرحله انجام داده و بعد راه را ادامه دهید تا دمویی ببینید. برای غلبه بر غول ابتدا باید به وسیله‌ی تایتان‌های کوچک به غول ضربه زده و بعد روی او پریده و در سه نوبت وسایل برقی را خرد کنید تا دمویی ببینید.

Epizode 18: به جلو رفته و در دوراهی به سمت راست حرکت کنید و مانع دیواری را با تایتان از بین برده و در پایین پله‌ها دشمنان را نابود کرده تا راه باز شود. در ادامه مانع‌های دیواری را با ضربات تایتان از بین برده تا به یک در قرمز رسیده و وارد آن شوید. در اتاق، موجودات را از بین برده تا یک راه مخفی باز شده وارد شوید.

Epizode 19: راه را ادامه داده و در انتهای لبه‌ها به سمت راست بروید. در ادامه به دیوار سبز رسیده به کمک تایتان اسیدی آن را خُرد کنید و مسیرها را آنقدر ادامه دهید تا دمویی ببینید.

Epizode 20: خود را به بالاترین ارتفاع رسانده و موجودات را از سر راه برداشته دیوار را با کمک تایتان خُرد کنید. در انتها از آسانسور پایین می‌روید و ادامه دهید تا دمویی ببینید و برای مبارزه‌ای سخت آماده شوید. ابتدا روی تایتان بالدار و بعد تایتان گنده و بعد روی رباط پریده و با اشعه‌ی آن، یکی از چرخ‌های متری را نابود کنید. این کار را در سه مرحله برای نابود کردن ۳ چرخ دیگر متری انجام دهید.

Gameshark 3&4

MasterCode 984D3A19 78C40AE1

Max Mojo 29D401F9 B46AC23E

Infinite Lives 29D410B1 0CA52C0E

Minion Master 29D4960C 0CA52C0E

Combo King 29D40178 0CA52C0E


مطالب مشابه :


رمز های بازی کراش 4 پلی استیشن 1

29 ژانويه 2013 ... برای انجام رمزهای بازی کراش 4 در منوی اصلی بازی (جایی که کراش کاپ دستشه) L1 و R1 را با هم نگه دارید و همزمان رمزهای زیر را وارد کنید. اگر پس از وارد
رمز و ترفند های بازی کراش Crash Tag Team Racing

ازشیرمرغ تاجوراب دایناسور(حتیٰ عمر جنتی) - رمز و ترفند های بازی کراش Crash Tag Team Racing - رمز,راهیابی,آهنگ,عکس,جوک,فیلم,بازی اندروید,جاوا,سیمبین,ترول
رمز بازی کراش 3 پلی استیشن 1

رمز بازی کراش 3 پلی استیشن 1. این رمزها توسط دوست خوبمون بابک ارائه شده. امیدواریم از این رمزها لذت ببرید .. 2بار بالا 2بار پایین چپ راست چپ راست مربع این رمز
رمز های بازی

رمز های بازی. کراش 4 یا کراش ماشینی. رمزهای این بازی . در صفحه اصلی این بازی R1 و L1 را نگه داشته و رمزهای پایین را بنویسید . توربو ویژه : مثلث . راست . راست .
رمز کراش پی اس 1

فقط رمز و دیگر هیچ - رمز کراش پی اس 1 - عمورمزی. ... زمز بازی X-Men: Next Dimension برای ps2 · رمز بازی James Bond: Everything or Nothing برای ps2 · رمز بازی
رمز,راهیابی و کد گیم شارک بازی کراش Crash of The Titans

ازشیرمرغ تاجوراب دایناسور(حتیٰ عمر جنتی) - رمز,راهیابی و کد گیم شارک بازی کراش Crash of The Titans - رمز,راهیابی,آهنگ,عکس,جوک,فیلم,بازی اندروید,جاوا,سیمبین
رمز بازي گراش پياده يك

دانلود بازی های پلی استیشن - رمز بازي گراش پياده يك - دانلود بازي هاي پلي استيشن و رمز بازي ها - دانلود بازی های پلی استیشن.
کد تقلب و رمز Devil May Cry 4

هنوز کد ها و یا رمزهای به درد بخور این بازی یعنی دویل می کرای ۴ یا DMC 4 عرضه نشده ولی این ترفند ها هم خالی از لطف نیست ! آزاد شدن دو درجه سختی جدید : برای باز شدن
دانلود ترینر بازی دویل مای کرای ۵ Devil May Cry ۵ Trainer

سیستان گیم - دانلود ترینر بازی دویل مای کرای ۵ Devil May Cry ۵ Trainer - دانلود بازی ، دانلود ترینربازی ، دانلود تریلر بازی ، کد تقلب بازی ، دانلود کرک بازی
برچسب :