زیبایی نــــــوزاد

     عوامـــــل مفیــــــد:

 1. زن باردار روزی یک پیاز پخته میل کنه و هرروز حموم کنه.استحمام وحمام آفتاب باعث سفید شدن پوست نوزاد میشه بشرطی که هرروز باشه.
 2. خوردن خیار سبز،کلم پیچ،منابع تیتانیوم به مقدار کافی
 3. جوشانده گل بابونه(باعث طلایی شدن موی نوزاد میشه  انشاا...)
 4. نمک دریا و آب دریا(طلایی شدن موی نوزاد،برو از وسط دریا یه باک پر از آب دریا بردار هروز یه استکان بخور.اصلا فراورده های دریایی باعث طلایی شدن و رنگی شدن موی نوزاد میشه.همینطور دم کرده بومادران
 5. منابع آهن،فلورین البته از طریق غذا نه قرص آهن که ضرر داره،باعث زیبایی چشم نوزاد
 6. دم کرده رازیانه-زیبایی چشم نوزاد
 7. قورباغه دریایی(آبی شدن چشم نوزاد)البته من تاحالا قورباغه دریایی نخوردم.هرکی خورده بگه
 8. تخم مرغ دو زرده-رنگی شدن چشم نوزاد،منابع ید-آبی شدن چشم نوزاد
 9. منابع ویتامین Aباز بطور طبیعی-خرمایی شدن موی نوزاد
 10. مصرف سیب قرمز روزی یک عدد با پوست نه تنها باعث زیبایی نی نی میشه بلکه ازعقیم شدن کودک جلوگیری میکنه.
 11. شیر+عسل+قرص مخمر آبجو+یک کپسول روغن ماهی
 12. سالاد روغن زیتون+خیار+کاهو و گوجه فرنگی و جوانه گندم
 13. مصرف خیسانده برنج به مدت یک ساعت و به صورت نپخته باعث فر شدن موی نوزادمیشه
 14. خوردن نان برشته و ته دیگ-استفاده ازمیوه روزی نیم کیلوگرم بویژه هلو و انار-به به مقدار کم-زردآلو-توت فرنگی-سیب قرمز با پوست-رژیم ۸۰٪میوه و سبزی+۲۰٪لبنیات و نان کامل سفید نشده-گوشت ماهی-عسل-استراحت کافی و گردش و تفریح-خوردن خیار سبز با پوست که باعث سفیدی پوست نوزاد میشه رو هم فراموش نکنید.
 15. روزی پنج نوبت نگاه کردن به عکسهای زیبا

برای تیره شدن پوست نوزاد:خرما،ارده،کنجد(توجه کنید که بسته شدن نطفه درزمان قاعدگی یا شراب خوردن در هنگام بسته شدن نطفه،پوست نوزاد رو تیره میکنه)

برای سفید شدن پوست نوزاد:استحمام زیاد،مصرف اندکی جوشانده بابونه(در هرچیزی زیاده روی نکنید)نوشیدن عرق برنج یا گندم و جو البته اینو اگه پزشکتون اجازه داد مصرف کنید.

اینا رو مصرف کنید بعد نی نی خوشکل و سالم اگه خدابتون داد منو دعا کنید نظر هم یادتون نره.13.gif


مطالب مشابه :


مدت زمان شیر دادن نوزاد از نظر علمی و قرانی

تاملی در آیات قران - مدت زمان شیر دادن نوزاد از نظر علمی و قرانی - - تاملی در آیات قران. ... تعبیر خواب. تعبیر خواب آنلاین. مدت زمان شیر دادن نوزاد از نظر علمی و قرانی.
علاج بی خوابی کودکان شب کار!

آيا كودك شما شبها بي خواب يا بد خواب است و تا صبح گريه مي كند ؟ ... قول مي دهم از امشب كودك نا آرام شما راحت مي خوابد و شب ها حد اكثر يك بار شايد براي شير بيدار شود .
سینه هایم را که می فشاردم شیر فوران می کرد

تو خواب هم می دونستم که مجردم. بار دوم بهم گفتن پوشک نوزاد رو عوض کن نوزاد خیلی بد جور دستشویی کرده بود. میشه بگید تعبیرش چیه؟ من مجردم. تفسیر: شیر دادن
تعیین جنسیت جنین به روش سنتی و روي ظاهر مادر

ضربان قلب نوزاد حداقل 140 در دقیقه است. ... اگر شیر تراوش شده را روی آئینه بریزند و در آفتاب نگاه کنند، می‎درخشد و به راحتی فرو می‎ریزد و ... تعبیر خواب آنلاین.
نوزاد دختر یا عروسک قهوه ای

تعبیر خواب - نوزاد دختر یا عروسک قهوه ای - تفسیر خواب با استفاده از تکنیک مدرن ... شیر دادن. سرشار از حس نثار بودن. فردی که شیر می دهد نماد لذت بردن از اهدای داشته
7 دليل گريه كردن نوزادان و راه هاي آرام كردن آنها

شير دادن ممكن است سبب قطع گريه كودك نشود ولي اگر مي خواهد همچنان شير بخورد بگذاريد به ... شما در اين مدت بسيار بي خوابي كشيده ايد و ممكن است ندانيد چكار كنيد.
نوزاد دختری به دنیا آورده بودم که در گهواره حرف می زد

تعبیر خواب - نوزاد دختری به دنیا آورده بودم که در گهواره حرف می زد - تفسیر ... بروز دادن. حرف زدن موجب بروز ماهیت فرد می شود. در رویا، نماد بروز دادن و افشا کردن است.
چگونه خواب نوزاد را تنظیم کنیم؟

برای تنظیم خواب نوزاد خود باید موارد زیر را در نظر داشته باشید: 1- علائم خستگی نوزاد را ... برعکس هنگام شیر دادن در طول شب با او بازی نکنید. نور و صدا را کم کنید و
تعبیرخواب...

تعبير ديدن آب گل آلود غم است که مي توان با دعا نيايش و دادن صدقه آن را برطرف کرد. .... اگر در خواب ببيند که با شير در حال جنگ کردن است تعبير آن اين است که با
نکات مراقبتی نوزاد نارس

درصورت خواب بودن نوزاد بيشتر از 3تا4 ساعت احتمال کاهش قند خون وجود دارد لذا بهتر است تغذيه با شير قبل از رسيدن به اين حد با بيدار کردن شيرخوار از سر گرفته
برچسب :