مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی

مركز آموزش فنون و خدمات هوائي بزرگترین و تنها مرکز دولتی آموزش علوم هوانوردی در سال 1318 با نام باشگاه هواپيمائي ايران و به منظور تربيت خلبان دربخش نظامي و غير نظامي و جهت اشاعه فرهنگ هوانوردي تاسيس گرديد. اين مركز هم اكنون با در اختيار داشتن بيش از دهها فروند انواع وسايل پرنده اعم از هواپيماهاي آموزشي يك موتوره، دو موتوره، گلايدرهاي موتوردار، گلايدر، هواپيماهاي فوق سبك، كايت، بالن،پاراگلايدر، چتر و مدل در زمينه آموزش خلباني و هوانوردی در تمام سطوح و مقاطع گواهينامه خلباني شخصي (P.P.L) گواهينامه خلباني بازرگاني (C.P.L) پرواز با دستگاه (INST) پرواز معلمي (AFI ) پرواز هواپيماي دو موتوره ( MULTI ) خلباني گلايدر ، بالن، هواپيماهاي فوق سبك، پرش با چتر، ساخت هواپيماي مدل، پرواز با كايت، پاراگلايدر و آموزش پرواز با LINK و سایر آموزشهای تئوری هوانوردی مطابق با TPM مرکز در اقصي نقاط ايران فعاليت دارد.

با توجه به توسعه و پیشرفت تکنولوژی های جدید آموزشی و خصوصاً آموزش از راه دور اين مركز در راستای گسترش فرهنگ هوانوردی به اقصی نقاط کشور و بالا بردن سطح کیفی آموزش های هوانوردی با استفاده از جدید ترین فناوری روز دنیا اقدام به راه اندازی دوره های آموزش هوانوردی به صورت مجازی نموده است. این دوره ها به صورتONLINE و زنده برگزار میگردد و ضمن استفاده از بهترین اساتید کشور از برترین امکانات وتکنولوژیهای آموزشی در بستر وب استفاده می نماید. دوره های تئوری هوانوردی در قالب دوره های مصوب مرکز که دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری می باشند ومطابق با TPMمرکز آموزش فنون و خدمات هوایی برگزار می گردد.
مراكز فعاليت مركز آموزش فنون و خدمات هوايي:
با توجه به اينکه مركز با در اختيار داشتن امكانات گسترده اي در شهرهاي: تهران – شيراز – اهواز – مشهد – تبريز - سمنان واصفهان به صورت دائم خدمات آموزشي خود را به علاقمندان ارائه مي نمايد و می تواند خدمات پشتیبانی آموزش مجازی را نیز در اقصی نقاط کشور ارائه دهد.بدين منظور واحد آموزش مجازی در مر کز آموزش فنون و خدمات هوایی تاسیس می گردد که مستقیماً تحت نظر ریاست مرکز فعالیت می نماید.

آدرس : تهران - فرودگاه مهرآباد خیابان معراج مرکز آموزش فنون وخدمات هوایی

تلفن : ۴۴۹۶۳۷۸۳ (۰۲۱) و ۴-۴۴۹۵۰۸۰۲ (۰۲۱)

www.Irancatsc.org


مطالب مشابه :


چگونه خلبان شویم؟ چگونه مهندس هوافضا شویم؟

علمی- کاربردی فنون و خدمات هوایی مشهد/ مرکز آموزش دانشگاه علوم و فنون هوایی
مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی

مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی ( دانشگاه صنعتی مالک اشتر mut ) مشهد – تبريز
آشنایی با شرایط دانشگاه افسری هوایی شهید ستاری

تاسیس مرکز مشاوره و ارائه خدمات دانشگاه افسری هوایی ها و كالج‌ها و دانشگاه
چگونه می توانم خلبان شوم؟

نخست انتخاب رشته هوانوردی در دانشگاه هوایی ارتش است و فنون و خدمات هوایی و مشهد مراکزی
اف14 + ایرلاین + مشخصات هواپیما + ویژگی های هواپیما + خصوصیات هواپیما

وبسایت تخصصی مهندسی علوم و فنون دانشگاه آزاد مشهد. سوختگیری و درگیری هوایی
بـــومــرنــگ + فرودگاه مهرآباد تهران + خلبان های ماهر ایران + آموزش ساخت هواپیما

وبسایت تخصصی مهندسی علوم و فنون دانشگاه آزاد مشهد. های هوایی کمی رخ می داد و پس از
آشنایی با دوره آموزشی مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی(بند ب)

تــدریس در دانشـگاه ها و مـراکز های ستاد در مشهد. خدمات مسافرت هوایی و
برچسب :