کاردستی بادرب بطرب


کاردستی با درب بطری های دورریختنی

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(8)

 

 درب بطری های پلاستیکی از قبیل شیشه های آب معدنی ، شیشه های شیر ، دوغ و … که رنگ های متفاوت و همچنین اندازه های متفاوتی دارند برای کودکان می تواند جرقه ای باشد برای ابداع و اخلاقیتی تازه . کافی است شما مسیر را به کودک نشان بدهید ، او می تواند با ذهن باز و دستان توانمندی که دارد زیباترین ها را با همین دورریختنیها خلق کند . در ادامه مطلب ایدهی ساخت چندین کاردستی با استفاده از درب بطری های دورریختنی را مشاهده کنید .

تنوع رنگی که درب بطری های دورریختنی دارند این امکان را به کودکان می دهد که ایده ای که در ذهن پرورانده را در خارج از ذهن نظم و ترتیب دهد . اگر معلم یک کلاس درس هستید کافی است یک هفته به فرصت دهید تا انواع و اقسام درب های پلاستیکی بطری ها را برایتان جمع آوری کنند و یک ساعت هنر را به بازی و کار کردن با این وسیله ی کوچک بپردازند . برای این کاردستی به ی کارت مقوایی کوچک که بطری روی آن چسبیده می شود ، کاغذهای رنگی که به تناسب نوع کاردستی مورد استفاده قرار می می گیرد ، چسب و مداد رنگی یا ماژیک نیاز دارید .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(7)

در تصویر بالا روش ساده ی ساخت پنگوئن و ماهی را با استفاده از درب بطری مشاهده می کنید . اضافه کردن یک قسمت مثلث شکل به سر بطری این امکان را به کار می دهد که یک ماهی کوچک را بسازید . پنگوئن هم از دو سربطری کوچک و بزرگ سیاه و سفید رنگ ساخته شده است .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(5)

این کفشدوزک ها هم با سرهای رنگی بطری ها ساخته شده اند . ایجاد خال های سیاه رنگ روی آن ها و اضافه کردن چشم های عروسکی که می توانید خودتان هم با جای قرص و مهره های رنگی بسازید پینه دوز را دوست داشتنی کرده است .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(4)

کاردستی آدم برفی با سر بطری یک کاردستی زمستانی است و برای واحدهای کار زمستان در مهدکودک ها کاربرد زیادی دارد . استفاده از روبان های رنگی و دکمه ها زیبایی کار را چند برابر کرده است .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(3)

این گربه سبیلو و سگ خال خالی هم با استفاده از سربطری ساخته شده اند . اگر به جای کاغذ رنگی برای اضافه کردن قسمت هایی از کاردستی که شکل طبیعی خود را بدست آورد از فوم های رنگی استفاده کنید ، کاردستی شما حالت برجسته نمایی به خود می گیرد که درافزودن زیبایی آن تاثیر دارد .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(2)

این عنکبوت سیاه با چشم های تابه تا هم با استفاده از سربطری سیاه رنگ ساخته شده است . از چسب مایع برای ایجاد تازه ها استفاده شده است .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(1)

جوجه طلایی و خرگوش ناقلا کاردستی مورد علاقه بچه هاست . برای کارت زمینه بهتر است رنگی را انتخاب کنید که بتواند با رنگ سربطری ها یک هماهنگی و ترکیب مناسب داشته باشد .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی

ساده ترین کاردستی ممکن که می توان با درب بطری های پلاستیکی دورریختنی ساخت مربوط به کرم یا هزارپاست . کودک می تواند در ساختن این کاردستی از هر نوع رنگ و درب بطری استفاده کند .

کاردستی-با-درب-بطری-دروریختنی-(8)

تصویر بالا مجموعه ای از شکل سازی ها با استفاده از درب بطری ها را نشان می دهد .


مطالب مشابه :


کاردستی بادرب بطرب

درب بطری های پلاستیکی از قبیل شیشه های آب معدنی ، شیشه های شیر ، دوغ و … که رنگ های متفاوت و
ساخت گل با بطری آب معدنی

کاردستی - ساخت گل با بطری آب معدنی - ابتدا ته بطری را جدا کنید. سپس آن را به شکل زیر برش بزنید.
کار دستی با درب بطری

دوست دانش آموز - کار دستی با درب بطری - بازی . کاردستی با درب بطری های
کاردستی با درب بطری های دورریختنی

تنوع رنگی که درب بطری های دورریختنی دارند این امکان را به کودکان می دهد که ایده ای که در ذهن
کاردستی قلک سیب با بطری

تجربیات یک معلم - کاردستی قلک سیب با بطری - مکانی برای افزایش تجربیات معلمان
کاردستی با بطری نوشابه

دو قدمی - کاردستی با بطری نوشابه - نوشته شده در شنبه یازدهم شهریور ۱۳۹۱ساعت 23:6 توسط نفیسه |
کاردستی با در بطری

در بطری ها را در رنگ های مختلف جمع آوری کنید و با استفاده از سر یک پیچ گوشتی و یا یک قلاب
آموزش کاردستی با وسایل دوریختنی

برای درست کردن کاردستی جامدادی با تزیینات پاستا، یک بطری شیر خالی کاردستی با جعبه تخم
برچسب :