ارتباط جنسی به جاي پرداخت بهاي اجاره !

روش جديد و عجيب اجاره منزل در فرانسه: ارتباط جنسی به جاي پرداخت بهاي اجاره !

بنا به خبري كه نشريه پرتيراژ ليبراسيون منتشر كرده است دختران دانشجو كرايه خانه خود را شخصا [لذت جنسي دادن به صاحبخانه] پرداخت مي كنند!<?XML:NAMESPACE PREFIX = O />

دو تن از نويسندگان اين نشريه كه در لباس دانشجو به دنبال خانه اجاره اي رفته بودند دريافتند صاحبخانه ها در ازاي ارتباط جنسی به دختران دانشجو منزل اجاره مي دهند!

قيمت بالاي اجاره بها باعث شده است تا مالكين منازل نهايت استفاده را از اين امر ببرند و اجاره منزل در ازاي خدمت جنسي اكنون در فرانسه گسترش زيادي يافته است. برخي از فراوان افرادي كه در سایت مخصوصی  به درج آگهي منزل اجاره اي مي پردازند به طور آشكار در آگهي مي نويسند كه اجاره منزل با خدمت جنسي از سوي مستأجر پرداخت مي شود!

صاحبخانه هاي خجالتي هم اندكي نرمتر آگهي مي دهند و در آگهي مي نويسند "اجاره در ازاي خدمت به صاحبخانه!" و منتظر دختران دانشجوي بي پول مي مانند!

به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار تركيه به نقل از روزنامه وطن تركيه، ارضا كردن شهوت سيري ناپذير صاحبخانه ها نيز امكان ناپذير است چرا كه درخواستهاي آنها تمامي ندارد! صاحبخانه هايي كه آگهي اجاره بدون محدوديت زماني و ساير محدوديت ها را داده اند وقتي كه دختران از پاسخ به درخواستهاي جنسي متنوع و گوناگون آنها امتناع مي كنند روز دوم آنها را از منزل بيرون مي كنند!

بعضي از صاحبخانه ها هم مي خواهند دختران را قبل از آنكه موافقت كامل صورت بگيرد امتحان بكنند. آنها به دختران مي گويند: "حالا يكبار امتحاني با هم بخوابيم تا ببينيم چه مي شود!"

اين هم برخي از شروط اجاره دادن اين گونه منازل به دختران دانشجو در پاريس:

در خانه بايد لخت و برهنه رفت و آمد كنيد!

آنتوني 47 ساله در يك شركت عمومي كار مي كند. به زنان مستأجر يك منزل آرام، مستقل و داراي سيستم گرمايش را آماده كرده است.

اين صاحبخانه كه در يك كوچه بسيار زيبا خانه دارد حتي براي زن مستأجر اتاق جدا هم در نظر مي گيرد. اما در ازاي آن اينها را مي خواهد: "در خانه حتي الامكان بايد لخت رفت و آمد كنيد. هنگامي كه در كاناپه مي نشينيد بايد پاهايتان را از هم باز كنيد تا هيجان جنسي من بيدار گردد! هروقت درخواست سكس كردم مخالفتي نبايد باشد. اوايل ممكن است پشت سرهم بخواهم و اين يك چيز نرمالي است، بعدا درست خواهد شد! منزلم را ماهانه هم اجاره مي دهم. ساليانه هم! ضمن آنكه نبايد فراموش شود اتو كشيدن لباسها و نظافت منزل هم بايد انجام گيرد!!

هنگامي كه مستأجرانم به توالت مي روند نگاه كردن به آنها را خيلي دوست دارم و نبايد مخالفتي با اين كار صورت بگيرد! هروقت هم به درخواستهايم جواب نه بشنوم از خانه بيرون خواهم انداخت!"

آمار در نزديكي ترمينال سن لازار پاريس مي نشيند. خانه اجاره ايش تنها 10 متر مربع است! مي گويد: " در واقع اجاره بهاي اين خانه 650 يورو است. اما ماهي 450 يورو مي دهم و ماهيانه هم 3 بار هماغوش مي شوم. همين!"

لورانت 32 ساله در منطقه پانزدهم پاريس مي نشيند. مرد جذابي است. ابتدا اندكي خجالتي نشان مي دهد اما بعدا درست مي شود! درخواستهايش هم اندكي با بقيه متفاوت است: " همان اول به شما بگويم، من بستن دست و پاي مستأجرانم را خيلي دوست دارم. دستهاي شما را مي بندم و از شما خواهم خواست چكمه هايم را بليسيد! بعضي اوقات هم دوست دارم نقش صندلي را بازي كنيد. دراز كردن پاهايم را دوست دارم. به من خدمت مي كنيد. در ازايش مسلمه كه من هم كليد خانه را خواهم داد! هرطور كه دلشان مي خواهد بروند و بيايند و مي توانند مانند منزل خودشان اينجا را استفاده كنند!

ژولين 30 ساله هم در بخش غربي پاريس ساكن است. در زمانهاي مختلف دو آپارتمان را به دختران جوان اجاره مي دهد اما ترجيح مي دهد آپارتمان را به فا حشه هاي پاريس كه در ماه چند بار مي آيند اجاره بدهد. در ازاي چند بار سك.س منزل را اجاره مي دهد. مثل اينكه از خبرنگاران ليبراسيون خوشش نمي آيد چون كه به محض جدا شدن آنان يك اس.ام.اس مي زند و مي نويسد: عملي نيست!

ديدير نسبت به صاحبخانه قبلي بيشتر راغب است. وي در منطقه 18 پاريس مي نشيند و بخشي از آپارتمان دو اتاقه اش را اجاره مي دهد: " چيز زيادي نمي خواهم. 550 يوروي به علاوه ماهي 2-3 بار هم آغوشي! اما الان اتاقها در اجاره كسان ديگري است و به همين دليل نمي توانم خانه را نشان بدهم. مي خواهم لذت دادنتان را همين الان يك امتحاني بكنم! اگر مي خواهيد همين جا يك تستي بكنيم!!

مستأجران چه نظري دارند؟

لاتيتيا، دختر 26 ساله اي كه صاحبخانه قبل از اجاره دادن منزلش يك بار براي تست كردن با او سك.س كرده است مي گويد: معمولا تيپ خاصي از صاحبخانه ها خانه و اتاقها را به شما نشان مي دهند و در همان زمان هم درخواست ارتباط مي كنند. بعد از آن ديگر خبري نمي گيرند!! بسياري از اوقات هم كليد آپارتمان دوستانشان را مي گيرند و مي خواهند يك بار امتحان  كنند!!

تينا-ي 36 ساله كه چهار سال است در ازاي خدمت جنسي به صورت رايگان در يك منزل مي نشيند كاملا از اين وضع راضيست: " نبايد صاحبخانه جوان را انتخاب كرد. چون كه آنان به طور مرتب به دنبال تغيير مستأجر هستند! مال من 62 ساله است و در دوبي زندگي مي كند. بعضي وقتها به پاريس مي آيد و در آن وقت...!"

زارا، دختر دانشجوي 23 ساله هم از وضعش راضي است. وي مي گويد: " سه سال قبل مي خواستم در ازاي خدمتكاري خانه، جايي اجاره كنم و به همين دليل اعلان دادم. مي گفتم از بچه نگهداري مي كنم و كارهاي خانه را انجام مي دهم. ديدم نيت صاحبخانه ها چيز ديگري است! دو بار از خانه اخراج شدم اما در نهايت يك صاحبخانه خوب پيدا كردم!!

برخي از اعلانهاي موجود در سايت..............:

مردي چهل ساله هستم و منزلم را به طور ر ايگان به دختران جوان در ازاي سرويس دادن آنها اجاره مي دهم!


مطالب مشابه :


گشاد!!!

روزمرگی های یک زن. یادداشت های روزانه و احساسات واقعی یک زن 43 سال
عجیب ترین نام های ایرانی!

روزمرگی های یک زن. یادداشت های روزانه و احساسات واقعی یک زن 43 سال
اعترافات وحشتناک دختر آمریکایی در حضور شوهرش!

روزمرگی های یک زن شرکت کننده به تعداد بیشتری از سوالات پاسخ واقعی احساسات واقعی یک زن
هنگام زلزله چه کنیم؟

روزمرگی های یک زن. یادداشت های روزانه و احساسات واقعی یک زن 43 سال
ارتباط جنسی به جاي پرداخت بهاي اجاره !

روزمرگی های یک زن. یادداشت های روزانه و احساسات واقعی یک زن 43 سال
شهوت در انسان

روزمرگی های یک زن. یادداشت های روزانه و آن زن سر باز زد و گفت:
کرسی شعر!

روزمرگی های یک زن. یادداشت های روزانه و احساسات واقعی یک زن 43 سال
شعر یک بچه ی آفریقایی

روزمرگی های یک زن. یادداشت های روزانه و احساسات واقعی یک زن 43 سال
برچسب :