شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا

 

پيش فروش دومين خودرو با نشان ايراني به نام رانا ازامروز هشتم خرداد ماه سال توليد ملي در تمامي نمايندگي هاي مجاز گروه صنعتي ايران خودرو در سرتاسر کشور آغاز شد .

مهندس عبداله بابايي معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت: خودروی رانا با آميزه اي از هنر و صنعت ايراني، با قيمت کم‌تر از 15 ميليون تومان به بازار عرضه مي شود.

وي به شرايط ويژه پيش فروش خودروی رانا اشاره کرد و اظهار داشت: متقاضيان مي توانند با پيش پرداخت 10 ميليون تومان نسبت به ثبت نام خودروی رانا در نمايندگي هاي مجاز اقدام کنند.


 

بابايي تاکيد کرد: موعد تحويل خودروی رانا به انتخاب مشتري از مهرتا آذر ماه سال توليد ملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني است.


 

معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو مهم‌ترين شرايط پيش فروش خودروی رانا را سود مشارکت 20درصد، حداقل سود تعيين شده 17 درصد عنوان کرد.


 

 بابايي مزاياي خودروی رانا را توسعه يک پلتفرم جديد براي ايران خودرو در توسعه صادرات، دست‌يابي به استاندارد ايمني سه ستاره و استاندارد آلايندگي يورو 4 و 5  و مجهز به کيسه هوای سرنشين و راننده و ترمز ضد قفل عنوان کرد و اظهار داشت: اين خودرو در جهت عرضه در بازار داخلی و بين المللي درکلاس ابعادي C  و به صورت چهار در سدان صندوق‌دار توليد مي شود.


 

وي با اشاره به اين‌که خودروی رانا دوست‌دار محيط زيست است، خاطر نشان ساخت: دانش، توانايي، خودباوري و تجربه گروه صنعتي ايران خودرو را قادر به توليد دومين خودرو با برند ملي ساخته است.


 

 بابايي يادآورشد: برنامه توليد خودروی رانا در سال جاري 50 هزار دستگاه است که اين ميزان تا سقف 200 هزار دستگاه در سال قابل افزايش است.


 

گفتني است، پيش فروش خودروی رانا از هشتم تا نوزدهم خرداد ماه سال جاري در نمايندگي هاي مجاز گروه صنعتي ايران خودرو صورت مي گيرد.

همه خبرها در مورد رانا


مطالب مشابه :


خــودروی رانـا محـصـول جـدیـد ایــران خـــودرو

خرید و فروش آزمون های صحه گذاری رانا انجام و تمام استانداردها هم در فاز طراحی و هم در
شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا

خودرو ایران iran automotives - شرایط ویژه پیش فروش خودروی رانا - به امید روزی که همه خانواده های
مقایسه رانا با 206 صندوقدار SD

رانا که با کد با خودروی اصلی شاید حتی موقعیت 206 صندوق دار را به عنوان یکی از پر فروش
پیش فروش پنج هزار خودرو رانا در اولين روز ثبت نام

دراولين روز از پيش فروش دومين خودرو با نشان ايراني به نام رانا بيش از 5 هزار نفر ثبت نام
رانا

نویسنده : داوود برزگر بفروئی: موضوع : خبری: پیش فروش دومین خودرو با نشان ایرانی به نام رانا
برچسب :