ظروف لعابي اليت

حتما همه ي شما ظروف لعابي را مي شناسيد. این دسته از ظروف در واقع از جنس آهن یا فولاد هستند که سطح آنها را به‌منظور جلوگیری از زنگ‌زدن، با لعاب می‌پوشانند. این ظروف برای پخت‌وپز بسیار مناسب بوده و علاوه بر اینکه بوی غذا به‌خود نمی‌گیرند، بسیار مقاوم هستند.

اليت، يك مارك خوب ظروف لعابي است كه من از ظرفهايش استفاده مي كنم. متاسفانه سايت اينترنتي اش را پيدا نكردم تا بدانم همه ي محصولاتش چيست، اما آن هايي كه من دارم از اين قرارند: قابلمه متوسط ( براي پختن خورش و ...)، كاسه هاي در دار كوچك (درشان پلاستيكي است و براي گذاشتن در فريزر و يخچال مناسبند، بدون در هم كه مي شود روي گاز گذاشتشان)، كاسه هاي بزرگ ( مثلا براي سرو آش و سوپ در مهماني ها)، سيني يا بشقاب هاي بزرگ ( مثلا براي سرو پلو در مهماني، يا حتي پذيرايي ميوه و ...).

elite.bmp

تا آنجا كه من ديده ام سه طرح مختلف دارند، كه همه شان هم زيبا هستند. ( من و مادر و خواهرم هم كدام يكي از طرح هايشان را داريم). طرح زمينه سورمه با نقش گل هاي ريز، طرح ميوه اي، و طرح سنتي ايراني.

بيش از دو سال است كه از آنها استفاده مي كنم، از كاسه هاي كوچكش زياد و از بقيه كمتر. تا حالا مشكل خاصي برايشان پيش نيامده، جز اينكه در مورد بشقاب بزرگش، بايد كمي مراعات كرد كه قاشق و كفگير نقش كف ظرف را نبرد. بقيه نقششان در قسمت بيروني ظرف است.

12 ماه گارانتي دارد كه البته من نياز به استفاده پيدا نكرده ام.

CD آموزشي هم دارد، كه در حين آموزش استفاده از ظروف، آموزش آشپزي هم مي دهد!

در كل براي خريد مجدد كاملا مايل هستم و استفاده اش را به بقيه نيز پيشنهاد مي كنمپ.ن: با تحقيقي كه صورت گرفت، كاشف به عمل آمد كه مدتيست ظروف اليت در بازار عرضه نمي شوند، لابد كارخانه شان تعطيل شده و فاتحه


مطالب مشابه :


ظروف لعابي اليت

made in iran - ظروف لعابي اليت - - made in iran "عمده، مردمند. شما بايد كالاى ايرانى بخواهيد.
اینم لیست

ظروف مخصوصه فریزر دوتا بزرگ و یک دست سه تایی ظروف قابلمه لعابی الیت 3 تاییی
برچسب :