گزارش تصویری از کنسرت 8 و 9 اسفند فرزاد فرزین و گروهش در شیراز

گزارش تصویری از کنسرت 8 و 9 اسفند فرزاد فرزین و گروهش در شیراز
shiraz_farzadfazin_91l.jpg

کنسرتهای فرزاد فرزین را باید متفاوت‌ترین کنسرتهای سالهای اخیر دانست. او معمولاً در اجرا‌هایش سورپرایزی برای مخاطبین دارد و اهمیت ویژه‌ای هم برای جذابیت‌های بصری اجرا قائل است. اما این بار یک اتفاق غیرمنتظره باعث شد حتی خود او هم غافلگیر شود! 

شما می توانید گزارش تصویری این برنامه را در ادامه خبر ببینید.

 چند هفته پیش بود که در جریان یکی از بازی‌های لیگ بر‌تر فوتبال کشور که در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می‌شد، یکی از تماشاگران وارد زمین شد و برای لحظاتی مهدی رحمتی را در آغوش کشید. گویا این حرکت خاطره انگیز (!) از دنیای فوتبال الگوبرداری شده و به اهالی موسیقی سرایت کرده است! سه شنبه شب و در سانس دوم اجرای فرزاد فرزین در سالن «حافظ» شهر شیراز، یکی از هواداران او که حسابی هیجان زده شده بود در اواسط اجرا روی سن پرید و فرزاد را بغل کرد و لحظاتی در آغوش او جا خوش کرد. فرد خاطی با دخالت عوامل اجرایی کنسرت از روی استیج خارج شد.

از این اتفاق که بگذریم، باید به استقبال گستردهٔ شیرازی‌ها از اجرای این هنرمند اشاره کرد. سرپرستی گروه در این اجرا بر عهدهٔ موزیسین با تجربه و خوش نام «زایا سلیمان» بود که به تازگی همکاری‌اش با گروه «شوک» را آغاز کرده است. مهرداد معافی، امیر میلاد نیکزاد، کسری خدیور، محمد شاکر، احمد امین‌پور، آرین و آرمن کشیشی از دیگر اعضای گروه بودند و رهبری گروه ارکستر هم بر عهده امیرمیلاد نیکزاد بود. این اجرا در روزهای ۸ و ۹ اسفند ۹۱ در چهار سانس و با اجرای قطعات مختلف فرزاد فرزین برگزار شد. قطعهٔ «راه من» (از آلبوم گروهی دلصدا) از جمله قطعاتی بود که با استقبال مخاطبین روبرو شد.

عکس‌های دیدنی محسن هردان از این کنسرت را در ادامه ببینید.

farzad-farzin-1.jpg farzad-farzin-3.jpg farzad-farzin-4.jpg farzad-farzin-5.jpg farzad-farzin-6.jpg farzad-farzin-7.jpg farzad-farzin-9.jpg farzad-farzin-10.jpg farzad-farzin-11.jpg farzad-farzin-12.jpg farzad-farzin-13.jpg farzad-farzin-15.jpg farzad-farzin-16.jpg farzad-farzin-19.jpg farzad-farzin-21.jpg farzad-farzin-23.jpg farzad-farzin-25.jpg farzad-farzin-26.jpg farzad-farzin-27.jpg farzad-farzin-28.jpg farzad-farzin-29.jpg


مطالب مشابه :


کنسرت در شیراز

مدیر برنامه های علی لهراسبی خواننده ی محبوب و جوان کشورمان در گفت و گو با سرویس فرهنگی هنری
کنسرت بنیامین بهادری در شیراز

کنسرت بنیامین بهادری در سبز مجموعه فرهنگی هنری حافظ شیراز برگزار برنامه کنسرت
لغو کنسرت شاهنامه‌خوانی ناظری در شیراز

25 و 26 فروردین در شیراز برگزار شود، به کنسرت ضمن آنکه در برنامه‌های آتی گروه و
کنسرت گروه "دوستی" در شیراز برگزار می شود

کنسرت گروه "دوستی" در شیراز برگزاری کنسرت در نقاط تداخل برنامه های برخی
کنسرت علی صدیقی راد در حافظیه شیراز

کنسرت علی صدیقی راد در حافظیه شیراز کنسرت هنرمند این برنامه با عنوان “مطرب عشق” که
گزارش تصویری از کنسرت 8 و 9 اسفند فرزاد فرزین و گروهش در شیراز

گزارش تصویری از کنسرت 8 و 9 اسفند فرزاد فرزین و گروهش در شیراز برنامه را در کنسرت را در
کنسرت همایون شجریان و «همنوازان حصار» در شیراز

بهای بلیت کنسرت در تالار حافظ حصار» در شیراز و درخواست ویدیویی برنامه‌ی
برچسب :