چه مدل دامنی متناسب با اندام شماست؟

چه مدل دامنی متناسب با اندام شماست؟

بهترين براي هديه ... بهترين دکوراسيون و تزئينات براي شما .. سورپرايز کنيد .. کليک کنيد 

نحوه ی انتخاب و پوشیدن یک دامن باید به چه ترتیبی باشد ؟ دامن های مختلفی با اندازه های متفاوتی وجود دارد مانند : دامن های کوتاه ، دامن های بلند ، و یا دامن هایی که از لحاظ قد متوسط هستند . دامن به شما یک جنبه کاملا زنانه می دهد ، زیرا شلوار تا حدودی جنبه ی مردانه دارد تا زنانه . اما دامن پوششی کاملا زنانه است . و هنگامی که دامن می پوشید بدون اینکه خودتان متوجه شوید به علت این پوشش ، تمام توجهات به سوی شما جلب می شود . آیا تا کنون به این موضوع پی برده بودید ؟ اگر تا به حال موضوع گفته شده را تجربه نکرده اید ، توصیه می کنیم این دفعه که به مهمانی دعوت می شوید، دامن بپوشید تا متوجه این تفاوت شوید .
بعضی از خانم ها این تفکر را دارند ، که دامن فقط به افراد لاغر و قد بلند می آید !!!! اما این تفکر درست نیست ، اگر قسمت های از بدنتان بزرگ هستند ، و به همین علت فکر می کنید که نمی توانید دامن بپوشید اما در اشتباه هستید زیرا مهم این است که شما راه حل را بدانید و دامن مناسبی را انتخاب کنید تا از برجستگی این ناحیه کم شود . و حتی یک زیبایی خیلی فوق العاده را به شما ببخشد . و یا اینکه خیلی از خانم ها نمی دانند که دامن های مختلف چه جلوه ی خاصی را به آنها می بخشد و با پوشیدن چه دامنی به منظوری که دارند برسند ، ما تمام این موارد را برایتان توضیح می دهیم :دامن های راسته : اگر دامن راسته ای که می خواهید بپو شید ، بلند و تنگ می باشد ، باعث می شود که جلوه ی کاملا زیبا و خانمانه ای را به شما بدهد ، و این فرم دامن بیشتر برای خانم های مناسب است که باسن ندارند و یا باسن خیلی کوچکی دارند .  و این دامن را باید با کفش های رو باز و پاشنه دار بپوشید ، اگر قدتان بلند است این دامن را با کفشی که کمی لژ دارد بپوشید ، اما اکر قد کوتاه و نه چندان بلندی دارید ، بهتر است با کفش های پاشنه دار بپوشید .و اگر باسن کوچکی دارید اما کمی شکم دارید بهتر است از بک کمر بند مدل دار استفاده کنید ، که دور کمرتان بسته شود و بر روی شکم تان بسته شود تا شکم شما را مخفی نگه دارد و دیده نشود .دامن های کوتاه : همه ی خانم ها با استیل های مختلف  می توانند از این مدل دامن استفاده کنند حتی اگر چاق هستید ، هیچ منعی برایتان وجود ندارد ، و بر عکس باعث منظم و مرتب شدن بیشتر شما می شود و شما را تا حدودی لاغرتر نشان می دهد ، اما اگر بخاطر اینکه چاق هستید ،دامن های بلند و گشاد بپوشید ، تاثیر منفی بر روی شما می گذارد ،و باعث می شود که چاق تر به نظر برسید . و معمولا توصیه می شود که دامن های کوتاه را با جوراب شلواری بپوشید زیرا پاهای شما را زیباتر نشان می دهد .


دامن های که مدل پلیسه دارند و با به همراه خود یک زیر دامنی را دارند : این دامن ها بخصوص برای افرادی که باسن ندارند و یا به اصطلاح باسن صافی دارند ، مناسب است و یا افرادی که کمی شکم دارند البته کمی ، اگر شکم تان بزرگ است این دامن باعث می شود که شکم تان بزرگ تر به نظر برسد .

دامن های بلند : افرادی که چاق هستند به هیچ وجه نباید دامن های بلند را بپوشند . اما سایر افراد و خانم ها یی که می خواهند دامن بلند بپوشند ، بهتر است این دامن را با لباس و بلوز های کوتاه بپوشند زیرا اگر با بلوز بلند بپوشند ، جلوه ای زیبایی به شما نخواهد داد بلکه شما را بی قواره نشان خواهد داد .

دامن های کلوش : این دامن و این مدل حسنی که دارد ، این است که اندازه ی دقیق اعضای بدن شما مشخص نمی شود ، اگر شما کمی چاق و یا بر عکس کمی لاغر باشید با پوشیدن این مدل دامن ، اصلا چاقی و یا لاغری شما مشخص نمی شود .
 


در انتها یک نکته و توصیه برایتان داریم  : بعضی از افراد می گویند که عادت به دامن پوشیدن ندارند ، زیرا همیشه شلوار پوشیده اند ، و خیلی کم پیش آمده است که شلوار بپوشند ، برای این افراد توصیه ای که داریم این است که : وقتی دامن می پوشند ، بهتر است یک جوراب شلواری بپوشند ، زیرا جوراب شلواری به مانند یک شلوار عمل می کند . و به مرور زمان به دامن پوشیدن نیز عادت می کنند.
 
دامن و لباس زنانه


مطالب مشابه :


نکات انتخاب لباس عروس برای افراد چاق

نکات انتخاب لباس عروس برای افراد که شما را کشیده و لاغر تر مدل لباس عروس زیبایی
مدل لباس عروس

مدل لباس عروس + نوشته شده در دوشنبه بیست و هفتم آبان 1387ساعت 20:13 توصیه هایی برای افراد لاغر
مدل های لباس عروس 2015: بررسی 12 مدل جدید

این لباس فوق العاده راحت است و برای افراد لاغر اندام » معرفی و بررسی 5 مدل لباس عروس برای
قابل افراد چاق

چه کسی گفته که شلوارهای راسته و چسبان فقط برای افراد لاغر است؟ لباس عروس مدل لباس
انوع یقه لباس عروس با توجه به فرم هیکل و اندام عروس

است از این مدل لباس عروس برای افراد کوتاه مدل برای نوعروس های لاغر اندام
افراد چاق چگونه لباس بپوشند؟

گالری مدل لباس مجلسی و عروس. چه كسی گفته كه شلوارهای راسته و چسبان فقط برای افراد لاغر است؟
راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب

صاحبان بازوهای لاغر و نوع یقه برای این افراد مدل‌های لباس عروس سال‌های سال
راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب

بعضی مدل های لباس عروس برای هر عروسی مناسب لاغر و باریک: بهترین نوع یقه برای این افراد
چگونه بهترين لباس عروس را انتخاب كنيم؟

لباس عروس برای افراد باید دور کمر را لاغر تر مدل یقه برای لباس عروس شما یقه
راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب

راهنمای انتخاب لباس عروس بعضی مدل های لباس عروس برای هر برای این افراد است
برچسب :